Digi TV Film: Program TV: 14-11-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:02 Its complicated
08:01 The wolfman
10:01 The invention of lying
12:01 Nanny McPhee Returns
14:00 The wolfman
16:02 Green zone
18:00 Its complicated
20:01 Repo man
22:00 Robin Hood
00:32 The invention of lying
02:31 Repo man
04:30 Nanny McPhee Returns

AXN

06:00 Promo
07:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., , episodul 8)�(AP)
08:00 Spitalul All Saints
(aus., 1998, s, , episodul 5)�(AP)
09:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, , episodul 6)�(AP)
10:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, , episodul 7)�(AP)
11:00 Calatori din preistorie
(engl., 2007, f. s. avent., , episodul 6/6)
12:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, , episodul 21,22)�(AP)
13:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001, episodul 12)
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, , episodul 5)�(AP)
15:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, , episodul 4)�(AP)
16:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 6)�(AP)
17:00 Survivor - Tocantins
(sua, 2000, actiune-reality, , episodul 1)
18:00 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, , episodul 18)�(12)
19:00 NCIS:L.A-Ancheta militara
(sua, 2009, s. politist, , episodul 1)�(12)
20:00 Avocati in Las Vegas
(sua, 2010, s. drama, , episodul 1)�(AP)
21:00 Mafia din South Beach
(sua, 2007, drama)�(15)�
22:45 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, , episodul 11)
00:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, , episodul 14)�(AP)
00:25 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, , episodul 18)�(12)
01:25 Mafia din South Beach
(sua, 2007, drama)�(15)�
03:10 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, , episodul 11)

Cinemax

07:00 Meteoritul
(sua, 1979, f. de cat.)�(15)
08:45 La telefon
(engl., 1977, f. de scurt m.)�(12)
09:05 Sapte mese de biliard
(spa., 2007, drama)�(12)
11:00 La ceai cu Mussolini
(it.-engl., 1999, drama)�(12)
12:55 Adevarata glorie
(sua, 1976, dram. Bio.)�(12)
15:20 Tinerete vesnica
(sua, 1992, com.)�(15)
17:00 Meteoritul
(sua, 1979, f. de cat.)�(15)
18:45 Pe aripile curajului
(sua-fra., 1995, avent.)�(12)
19:25 Barbatul care il iubea pe Yngve
(nor., 2008, drama)�(15)
21:00 Prietenia
(can., 2008, drama)(12)
22:40 Spanzurati-i!
(sua, 1968, west.)�(15)
00:35 Dragoste si neincredere
(sua-engl.- aus., 2009, drama)�(12)
02:10 Salvarea
(engl., 2009, horror)(15)
03:30 Jaf la drum de fier
(sua, 1972, polit.)�(15)
05:00 Dead Man
(sua-ger., 1995, drama, a-n)�(18

HBO

06:00 Craciunul
(sua, 2007, drama) (12)
07:30 Aventurile lui Rocky si Bullwinkle
(sua-ger., 2000, com.)
09:05 Chrissa nu se da batuta
(sua, 2009, f. de fam.) (12)
10:35 Mama de ocazie
(sua, 2009, com. de fam.) (12)
12:00 Fratii Jonas in concert
(sua, 2009, f. muz.)
13:15 Nebunie de primavara
(sua, 2009, com.)
14:40 Mai furios, mai iute
(sua-ger., 2003, thrill. act.) (18)
16:30 Jumper
(sua, 2008, S.F.) (12)
18:00 Operatiunea Valkyrie
(sua-ger., 2008, drama) (12)
20:00 Politisti in Brooklyn
(sua, 2009, polit.) (15)
22:15 Ultimatumul lui Bourne
(sua, 2007, thrill. act.) (12)
00:10 Numele jocului: Fotbal
(engl.-sua, 2009, dram. Bio.) (15)
01:50 O escapada super 2
(sua, 2009, com.) (15)
03:25 Ioana D Arc
(fra., 1999, dr. ist.) (15)

National Geographic

06:00 Mare, mai mare, maxim
(sua-engl., 2008, s. doc.)-Barajul Sanxia
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Amber, Snoopy si Schroeder
08:00 Pradatori preistorici
(f. doc.) - Smilodon
09:00 Maimute la furat
(f. s. doc.) - Exil urban
09:30 Maimute la furat
(f. s. doc.) - Vremuri grele
10:00 Megauzine
(s. doc.) - Camioane
11:00 Cod Rosu: Dezastru in golf
(f. doc.)
12:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Maya, Sara si Lily
13:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Dasher, Riley si Fosse
14:00 Viata pe fluviu
(f. s. doc.) - Gange
15:00 Viata pe fluviu (f. s. doc.) - Nil
16:00 Cataclisme
(s. doc.) - Cutremure
17:00 Cataclisme (s. doc.) - Vulcani
18:00 Haos din cenusa:
Vulcanul din Islanda (f. doc.)
19:00 Lumi ascunse
Raul Iordan - Apa vietii
20:00 Clipe de cosmar
(s. doc.) - King s Cross
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Bomba din Nairobi
21:00 Marile migratii
(s. doc.) - Urmasii
22:00 Marile migratii: Stiinta
(f. doc.)
23:00 Planeta la control
Cutremurele din Nevada
00:00 Marile migratii
(s. doc.) - Urmasii
01:00 Marile migratii:
Stiinta (f. doc.)
02:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Cutremurele din Nevada
03:00 Clipe de coşmar
(s. doc.) - King s Cross
03:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Bomba din Nairobi
04:00 Marile migratii
(s. doc.) - Urmasii
05:00 Marile migratii: stiinta
(f. doc.)

ProCinema

07:45 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., , episodul 45) (reluare)
08:15 Entertainment News
(, episodul 2) (reluare)
09:15 Monk
(sua, 2002, s. politist, , episodul 12)
10:15 Tom şi Jerry -
(sua, 2006, s. anim., , episodul 12)
10:45 Pro Motor (2007, emis. sport)
11:45 Preţul celebrităţii
12:15 Zoom �n 10 (divertisment)
12:30 Smallville
(sua, 2001, f.s. de acţ., , episodul 15)
13:30 Filip cel bun
(rom., 1975) (AP)(reluare)
15:30 Lumea PRO CINEMA
16:00 Monk
(sua, 2002, s. politist, , episodul 13) (AP)
19:00 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., , episodul 16)
20:00 Artista, dolarii si ardelenii
(rom., 1979, west.) (AP)
21:30 Regele bowlingului
(engl., 2003, dramă) (15)
23:30 Pe cai greşite
(sua, 2008, s. politist, , episodul 6) (15)
00:30 CSI: Miami
(sua, 2002, s. politist, , episodul 21) (12)
01:30 Războinicele
(engl., 2004, com.) (15)
03:00 Regele bowlingului
(engl., 2003, dramă) (15)(reluare)
05:00 Lumea PRO CINEMA
05:30 Apropo TV (divertisment)
__________________
elvis