Digi TV Film: Program TV: 15-11-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:31 Life
08:30 Its complicated
10:30 Nanny McPhee Returns
12:31 Robin Hood
15:02 Green zone
17:00 The last temptation of Christ
20:00 Robin Hood
22:32 The wolfman
00:30 Nanny McPhee Returns
02:30 The invention of lying
04:31 Green zone

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 12)
08:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, , episodul 2)�(AP)
09:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, , episodul 22)�(AP)
10:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, , episodul 16)�(AP)
11:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can.,2001,episodul 12)�(AP)
12:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can.,2001,episodul 13)�(AP)
13:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, , episodul 23)�(AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 13)�(12)
15:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001,episodul 13)�(AP)
16:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, , episodul 1)
17:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, , episodul 3)�(AP)
18:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, , episodul 1)�(AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 14)�(12)
20:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, , episodul 17)�(AP)
21:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, , episodul 13)�(AP)
22:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, , episodul 1)
22:55 Zoom
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, , episodul 15)
00:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, , episodul 15)�(AP)
01:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, , episodul 13)�(AP)
02:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, , episodul 1)�
02:45 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, , episodul 15)
03:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, , episodul 14)�(AP)
03:55 Stagiarii
(sua, 2001, s, , episodul 15)�(AP)

Cinemax

07:00 Adevarata glorie
(sua, 1976, dram. Bio.)�(12)
09:25 Prietenia
(can., 2008, drama)(12)
11:05 Tinerete vesnica
(sua, 1992, com.)�(15)
12:45 Barbatul care il iubea pe Yngve
(nor., 2008, drama)�(15)
14:20 Gloria
(sua, 1980, polit.)�(15)
16:20 Zion si fratele lui
(isr.-fra., 2009, drama)�(15)
17:40 Calaretul electric
(sua, 1979, com. rom.)�(12)
19:40 Wendy si Lucy
(sua, 2008, drama)�(15)
21:00 Micki si Maude
(sua, 1984, com.)�(12)
22:55 Paradis in Vest
(fra.-gre.-it., 2009, drama)�(12)
00:45 Prietenii lui Peter
(engl., 1992, drama)�(12)
02:25 Soldati blestemati
(sua, 1978, polit.)�(12)
04:30 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., , episodul 9)�(15)
05:25 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., , episodul 10)�(15)

HBO

06:00 Mai furios, mai iute
(sua-ger., 2003, thrill. act.) (18)
07:45 Jumper
(sua, 2008, S.F.) (12)
09:10 Operatiunea Valkyrie
(sua-ger., 2008, drama) (12)
12:35 Alvin si veveritele
(sua, 2007, com. de fam.)
14:05 Titanii
(sua, 2000, drama) (15)
16:00 Ceasul al 11-lea
(sua, 2007, f. doc.) (12)
17:35 Bate toba!
(sud afr.-sua, 2003, drama) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Ostatici in Pelham 123
(sua-engl., 2009, polit.) (15)
21:50 Bine dotat
(sua, 2009, s. com., , episodul 9) (15)-
22:20 Soldatul universal: intoarcerea
(sua, 1999, actiune) (12)
23:45 Sex si moarte
(sua, 2007, com. rom.) (15)
01:40 Acuzatia (can., 2008, drama) (AP)
03:10 Moarte la ferma (2009, f. doc.) (15)
04:35 Vanatorii de extraterestri
(sua, 2008, horror) (15)

National Geographic

06:00 Haos din cenusa:
Vulcanul din Islanda (f. doc.)
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Kiko, Tootsie, Ginger si Binkey
08:00 Marile migratii
(s. doc.) - in miscare
09:00 Marile migratii
(s. doc.) - Urmasii
10:00 Marile migratii:
stiinta (f. doc.)
11:00 Ganganii la atac
(f. s. doc.) - insetati de sange
12:00 Charley Boorman:
Cu orice pret (f. s. doc.) - India - Nepal
14:00 Marile migratii
(s. doc.) - Urmasii
15:00 Culise
(s. doc.) - Betleem sub asediu
16:00 Armata leilor (doc.)
17:00 intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Cine musca mai tare?
18:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Viata de dupa...
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.)-Reggie, Diva, Rocco, Vito si Mugsy
20:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)-Anamalai-Muntele-Elefant
21:00 Granita
(s. doc.) - Captura
22:00 Cod Rosu:
Aleea Taifun (f. doc.)
23:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Stateville
00:00 Granita
(s. doc.) - Captura
01:00 Cod Rosu:
Aleea Taifun (f. doc.)
02:00 Paradisuri terestre
- Anamalai - Muntele-Elefant
03:00 Granita
(s. doc.) - Captura
04:00 Cod Rosu:
Aleea Taifun (f. doc.)
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.)-Reggie,Diva,Rocco,Vito si Mugsy

ProCinema

07:45 Tom si Jerry -
Aventuri buclucase (anim., , episodul 12)
08:15 Poirot
(engl., 1989, s) (AP)(reluare)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., , episodul 11)
11:00 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , episodul 7)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Zoom �n 10 (divertisment)
14:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
15:00 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., , episodul 16)
16:00 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., , episodul 19) (AP)
17:00 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 12) (AP)
17:30 Artista, dolarii si ardelenii
(rom., 1979, west.) (AP)
19:00 Serii fara limite:
Studio 60 (sua, 2006, s, , episodul 3) (AP)
20:00 Disparuti fara urma
(sua, 2002, s. politist, , episodul 3)
21:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., , episodul 20)
22:00 Martorul
(sua-ger., 2003, thrill. act.) (15)
00:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., , episodul 2) (15)
00:30 Cei noua
(sua, 2006, s. politist, , episodul 10) (12)
01:30 Clanul lupilor
(rus., 2007, fantasy) (15)
03:45 Disparuti fara urma
(sua, 2002, s. politist, , episodul 3) (12)
04:30 South Park
(sua, 1997, s. anim., , episodul 2) (15)
05:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:30 Apropo TV (divertisment)
__________________
elvis