Digi TV Film: Program TV: 20-11-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

07:01 Green zone
09:02 Repo man
11:00 Nanny McPhee Returns
13:00 The invention of lying
15:01 Spy game
17:30 Robin Hood
20:01 The wolfman
22:00 Its complicated
00:01 The last temptation of Christ
03:00 Life
05:01 Repo man

AXN

06:00 Promo
07:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., , episodul 9)�(AP)
08:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, , episodul 6)�(AP)
09:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, , episodul 8)�(AP)
10:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, , episodul 9)�(AP)
11:00 Calatori din preistorie
(engl., 2007, f. s. avent., , episodul 7/6)�
12:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, , episodul 23,24)�(AP)
13:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001, episodul 13)
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, , episodul 6)�(AP)
15:00 Hawthorne
(sua, 2009, s, , episodul 4)�(12)
16:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 7)�(AP)
17:00 Survivor - Tocantins
(sua, 2000, actiune-reality, , episodul 2)
18:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, , episodul 19)
19:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, , episodul 13)�(AP)
20:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, , episodul 16)�
21:00 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, , episodul 9)�(12)
22:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, , episodul 22)�
23:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, , episodul 13)�(AP)
00:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, , episodul 1)�
01:00 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, , episodul 19)�
02:00 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, , episodul 9)�(12)
02:50 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, , episodul 22)

Cinemax

07:00 Mostenirea Vanessei
(sua, 2009, com.)�(12)
08:25 Evadatii
(sua, 1974, polit.)�(12)
10:35 Campul dragostei
(engl.-irl., 1990, drama)�(12)
12:25 Straini familiari
(sua, 2008, drama)�(12)
13:50 Ahile si broasca testoasa
(jap., 2008, com.)�(AP)
15:50 Micki si Maude
(sua, 1984, com.)�(12)
17:45 Mostenirea Vanessei
(sua, 2009, com.)�(12)
19:10 Sperietoarea
(sua, 1973, drama)�(12)
21:00 Neiubiti
(engl., 2009, drama)�(12)
22:45 Gangster american
(sua, 2007, polit.)�(12)�
01:20 Ahile si broasca testoasa
(jap., 2008, com.)�(AP)
03:25 Slujba
(sua, 2009, drama)�(15)
05:00 imparatul mustelor
(sua, 1990, drama)�(12)

HBO

06:00 Hancock
(sua, 2008, act. com.) (12)Hancock�DVD�
07:35 Tipul cel nou
(sua, 2002, com.) (AP)
09:05 Despre fericire si alte nimicuri
(engl., 2008, com.) (12)
11:05 Vrei sa te insori cu mine?
(sua, 2009, com. rom.) (12)
12:55 Diagnostic: tulburare bipolara
(sua, 2010, f. doc.) (12)
13:50 America
(sua-can., 2009, drama) (12)
15:20 Titanii
(sua, 2000, drama) (15)
17:15 Mireasa e iubita mea!
(sua-engl., 2008, com.) (12)
18:55 Hancock
(sua, 2008, act. com.) (12)Hancock�DVD�
20:30 Bine dotat
(sua, 2009, s. com., , episodul 10) (15)-
21:00 Puterea imaginatiei
(sua, 2009, com.)
22:50 Che - Prima parte
(fra.-spa.-sua, 2008, drama) (15)
01:00 Adevarul gol-golut
(sua, 2009, com.) (15)
02:40 Acuzatia
(can., 2008, drama) (AP)
04:10 Departe de campia in flacari
(sua-arg., 2008, drama) (15)

National Geographic

06:00 Paradisuri terestre
- Palau - Paradisul Pacificului
07:00 Masini britanice: Anii '60
Masini britanice: Anii '60
08:00 Predator CSI
- Balena care l-a mancat pe Jaws
09:00 Marile migratii
(s. doc.) - Urmasii
10:00 Megauzine
(s. doc.) - Caterpillar
11:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Turnul solar
12:00 Granita
(s. doc.) - Captura
13:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Cutremurele din Nevada
14:00 Puiul de mamut:
inghetat in timp (f. doc.)
15:00 Animale cu tupeu (f. doc.)
16:00 Granita
(s. doc.) - Antitrafic
17:00 Granita
(s. doc.) - Misiune in desert
18:00 Letal (doc.)
19:00 Uriasii
(f. s. doc.) - Balena
20:00 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Rafinaria Texas
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Masacru olimpic
21:00 Tabu
(f. s. doc.) - Inadaptatii
22:00 Granita
(s. doc.) - Sub asalt
23:00 Granita
(s. doc.) - Captura
00:00 Tabu
(f. s. doc.) - Paria
01:00 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Rafinaria Texas
01:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Masacru olimpic
02:00 Tabu
(f. s. doc.) - Inadaptatii
03:00 Granita
(s. doc.) - Sub asalt
04:00 Granita
(s. doc.) - Captura
05:00 Tabu
(f. s. doc.) - Paria

ProCinema

07:00 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
08:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , episodul 11)
09:00 Descopera Romania (2004)
Descopera Romania (2004)
09:30 Studio 60
(sua, 2006, s, , episodul 7) (AP)(reluare)
10:30 Entertainment News
(, episodul 3) (AP)
11:30 Singur contra vulcanului
(bulg.-can.-engl., 2004, thrill. act.)
13:30 Moarte in Los Angeles
(sua, 1992, thrill.) (AP)(reluare)
15:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., , episodul 46)
16:00 Monk
(sua, 2002, s. politist, , episodul 14) (AP)
17:00 Concurs
(rom., 1982, drama) (AP)
19:00 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., , episodul 17)
20:00 Pe aripile vantului
(sua, 1939, dr. romantic.)
22:15 CineTePrinde
Dreptate pentru toti (sua, 1979, thrill.) (15)
01:00 Ierburi
(sua, 2005, s, , episodul 5) (15)
01:30 Ierburi
(sua, 2005, s, , episodul 6) (15)
02:00 Tigru si Dragon
(sua-taiv.-hongk., 2000, avent.)
04:00 Ierburi
(sua, 2005, s) (15)(reluare)
04:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)
__________________
elvis