Results 1 to 4 of 4

Thread: ndihm ju lutem CCcam.cfg

 1. #1
  New Member
  Join Date
  07-11-2010
  Posts
  5
  Uploads
  0

  ndihm ju lutem CCcam.cfg

  ju lutem per ndihm e kisha C lidhjen qe e mirsha nga njeri dhe per kuriozitet e shtova edhe nje lidhe per te par se a punon dhe total commander hyra ne var/etc/Ccam.cfg dhe duke ja shtuar kete C lidhjen nuk me punon asgje hyra ne CCam info dhe nuk pata as nje Clidhje pastaj perseri i ktheva qe e pata Clidhjen peseri nuk punon kur hyj ne CCam info aty esht por me te kuqe qka duhet te bej per teu kthyer ashtu si ka qen.Ju faleminderit te gjitheve per ndihmen

 2. #2
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: ndihm ju lutem CCcam.cfg

  Quote Originally Posted by leonora View Post
  ju lutem per ndihm e kisha C lidhjen qe e mirsha nga njeri dhe per kuriozitet e shtova edhe nje lidhe per te par se a punon dhe total commander hyra ne var/etc/Ccam.cfg dhe duke ja shtuar kete C lidhjen nuk me punon asgje hyra ne CCam info dhe nuk pata as nje Clidhje pastaj perseri i ktheva qe e pata Clidhjen peseri nuk punon kur hyj ne CCam info aty esht por me te kuqe qka duhet te bej per teu kthyer ashtu si ka qen.Ju faleminderit te gjitheve per ndihmen
  E para ketu je gabim sepse ekziston nje teme e tille dhe sbesoj te kthej njeri pergjigje, gjithsesi nqs ne cccam info te del cline dhe te del me te kuqe do te thote qe ti e le cline po ke problem me lidhjen (internetin) Per me shume pyetje dhe informacione kalo ketu

 3. #3
  New Member
  Join Date
  07-11-2010
  Posts
  5
  Uploads
  0

  Re: ndihm ju lutem CCcam.cfg

  ju faleminderit shum ju keroj falje

 4. #4
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: ndihm ju lutem CCcam.cfg

  Quote Originally Posted by leonora View Post
  ju faleminderit shum ju keroj falje

  Rrofsh per mirkuptimin..

  Tema Mbyllet!

Similar Threads

 1. ndihm
  By Mika 62 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 05-01-2010, 19:35:55
 2. Question Ndihm ju lutem
  By aerokremi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 02-11-2008, 01:33:10
 3. New ndihm
  By aerokremi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 5
  Last Post: 03-05-2008, 13:55:14
 4. NDIHM per dm 500
  By lazo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 25-11-2007, 02:58:01

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •