Digi TV Film: Program TV: 26-11-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:30 Repo man
08:31 Robin Hood
11:02 Get him to the Greek
13:00 Life
15:01 Nanny McPhee Returns
17:00 The last temptation of Christ
20:00 The invention of lying
22:01 Its complicated
00:00 Get him to the Greek
02:00 Repo man
04:01 Spy game

AXN

06:00 Promo
07:00 American Idol�
(sua, 2002, matinal, , episodul 9)
08:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, , episodul 11)�(AP)
09:00 Diagnostic: Crima!�
(sua, 1993, s. politist, , episodul 8)�(AP)
10:00 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, , episodul 7)�(12)
11:00 American Idol�
(sua, 2002, matinal, , episodul 9)
12:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, , episodul 11)�(AP)
13:00 Viitorul incepe azi�
(sua, 1996, s, , episodul 9)�(AP)
14:00 Stargate SG-1�
(sua, 1997, s, , episodul 2)�(12)
15:00 Diagnostic: Crima!
(sua, 1993, s. politist, , episodul 9)�
16:00 American Idol�
(sua, 2002, matinal, , episodul 10)
17:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, , episodul 12)�(AP)
18:00 Viitorul incepe azi�
(sua, 1996, s, , episodul 10)�(AP)
19:00 Stargate SG-1�
(sua, 1997, s, , episodul 3)�(12)
20:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, , episodul 8)�(12)
21:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, , episodul 2)�(12)
22:00 Genesis�
(spa., 2006, s, , episodul 2)�(AP)
23:10 Minti criminale�
(sua-can., 2005, s. politist, , episodul 24)�
00:10 Stagiarii�
(sua, 2001, s, , episodul 8,9)�(AP)
01:10 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, , episodul 2)�(12)
02:10 Genesis
(spa., 2006, s, , episodul 2)�(AP)
03:10 Minti criminale�
(sua-can., 2005, s. politist, , episodul 24)�
03:55 Stagiarii�
(sua, 2001, s, , episodul 8)�(AP)
04:20 Stagiarii�
(sua, 2001, s, , episodul 9)�(AP)

Cinemax

07:00 Fara vorbe�
(sua, 1994, com. rom.)�(12)
08:35 Tokyo Sonata
(jap.-hol.-hongk., 2008, drama)
10:40 Micki si Maude�
(sua, 1984, com.)�(12)
12:35 Campul dragostei�
(engl.-irl., 1990, drama)�(12)
14:25 Cei mai buni regizori
de la Hollywood�(sua, 2009, s)�(12)�
14:55 Mama e la coafor�
(can., 2008, drama)�(12)
16:30 Erou de Bollywood�
(hol., 2009, drama)�(15)
17:50 Inima de cerneala
(ger.-engl.-sua, 2008, f. avent.fam.)
19:35 Rubin si Ed�
(engl., 1991, com.)�(12)
21:00 Cupa�
(bhut.- aus., 1999, com.)�(12)
22:35 Iubeste-ma la greu!�
(ger.-sua, 2001, drama)�(15)
00:20 Copiii
(engl., 2008, horror)�(15)
01:45 Ultima noapte senina
(sua, 1992, dr. razb.)�(12)
03:30 Al saptelea continent�
(a., 1989, drama)�(18)
05:15 Aventurile lui Power
(sua, 2008, com. muz.)�(12)

HBO

06:00 Tipul cel nou (sua, 2002, com.) (AP)
07:25 The Dukes (sua, 2007, com.) (12)
09:00 Filme si vedete
09:30 Ziua Independentei
(sua, 1996, actiune) (12)
11:50 Bellamy (fra., 2009, polit.) (15)
13:40 Star Trek II: Mania lui Khan
(sua, 1982, S.F.) (12)
15:35 Patru prietene si o pereche de blugi
(sua, 2008, com. rom.) (12)
17:35 Ultimatumul lui Bourne
(sua, 2007, thrill. act.) (12)U
19:30 Filme si vedete
20:00 Razbunarea
(engl., 2009, drama) (15)
21:35 intrebari frecvente despre
calatoria in timp (engl., 2009, com.) (15)
23:00 True Blood
(sua, 2008, s, , episodul 2) (18)-
00:00 Cavalerul negru
(sua, 2008, actiune) (15)
02:30 Numele jocului: Fotbal
(engl.-sua, 2009, dram. Bio.) (15)
04:10 12 incercari
(sua, 2009, actiune) (15)

National Geographic

06:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.) -
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Cody, Buffy si Chloe
08:00 Viata pe fluviu (f. s. doc.) - Rin
09:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Ceata ucigasa
10:00 Marile migratii
(s. doc.) - Supravietuirea
11:00 Facut pentru a ucide
(f. s. doc.) - Falci
12:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Dirty Dancing
13:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.) -
14:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Ceata ucigasa
15:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.) - Templierii
16:00 Marile migratii
(s. doc.) - Supravietuirea
17:00 Ganganii la atac
(f. s. doc.) - Razboi veninos
18:00 Penitenciar Australia (f. doc.)
Penitenciar Australia (f. doc.)
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
- Beaglemania
20:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.) - Manu -
21:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Cricket, Hemingway si Rigby
23:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Bacchus si Jody
00:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Cricket, Hemingway si Rigby
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Bacchus si Jody
02:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.) - Manu -
03:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Cricket, Hemingway si Rigby
04:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Bacchus si Jody
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Beaglemania

ProCinema

07:45 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., , episodul 2)
08:15 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , episodul 15)
08:45 Entertainment News
(, episodul 3) (AP)(reluare)
09:45 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 4)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., , episodul 3)
11:00 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , episodul 16)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Zoom in 10 (divertisment)
14:30 Studio 60
(sua, 2006, s, , episodul 11) (AP)(reluare)
15:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, , episodul 9) (AP)(reluare)
16:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, , episodul 10) (AP)(reluare)
16:30 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 5) (AP)
17:00 Armata dragonilor
(sua, 2008, d. anim.) (AP)
19:00 Studio 60
(sua, 2006, s, , episodul 12) (AP)
20:00 Naufragiatul
(sua, 2000, avent.) (12)
23:00 Poarta de imbarcare
(fra.-lux., 2007, thrill.) (15)
01:15 Regele pescar
(sua, 1991, com.) (15)
03:30 Salvamontistii
(engl., 2002, f. s. avent., , episodul 2) (15)
04:15 South Park
(sua, 1997, s. anim., , episodul 11) (15)
04:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)
Lumea PRO CINEMA (reluare)
__________________
elvis