Digi TV Film: Program TV: 28-11-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:30 Spy game
09:00 The invention of lying
11:01 Repo man
13:00 Its complicated
15:02 The last temptation of Christ
18:01 Green zone
20:01 Nanny McPhee Returns
22:01 Robin Hood
00:32 Green zone
02:30 The last temptation of Christ
05:30 Nanny McPhee Returns

AXN

06:55 Promo
07:00 Ele spioneaza�
(sua, 2002, f.s. de act., , episodul 12)�
08:00 Spitalul All Saints�
( aus., 1998, s, , episodul 9)�(AP)
09:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, , episodul 14)�(AP)
10:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, , episodul 15)�(AP)
11:00 Calatori din preistorie
(engl., 2007, f. s. avent., , episodul 10/6)�
12:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, , episodul 5,6)�(AP)
13:00 Largo Winch�
(fra.-ger.-can., 2001, episodul 16)�
14:00 Spitalul All Saints�
( aus., 1998, s, , episodul 9)�(AP)
15:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, , episodul 6)�(AP)
16:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 10)�(AP)
17:00 Survivor - Tocantins�
(sua, 2000, actiune-reality, , episodul 5)
18:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, , episodul 22)�(12)
19:00 NCIS: L.A-Ancheta militara
�(sua, 2009, s. politist, , episodul 3)
20:00 Avocati in Las Vegas�
(sua, 2010, s. drama, , episodul 3)�(AP)
21:00 Godzilla�
(sua, 1998, f. fantas.act.)�(12)�
22:00 Godzilla�
(sua, 1998, f. fantas.act.)�(12)�
23:45 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, , episodul 13)
01:15 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, , episodul 22)�(12)
02:10 Godzilla
(sua, 1998, f. fantas.act.)�(12)
04:25 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, , episodul 13)

Cinemax

06:15 Cei mai buni regizori
de la Hollywood�(sua, 2009, s)�
07:00 Gloria
(sua, 1980, polit.)�(15)
09:00 America�
(sua-can., 2009, drama)�(12)
10:35 Ofera-mi placere!�
(fra., 2009, com. rom.)�(12)
12:00 Cautand-o pe Susan�
(sua, 1985, com. rom.)�(15)
13:45 Inainte de razboi�
(sua, 1971, drama)�(15)
15:15 Marele jaf al trenului
(engl., 1979, avent.)�(12)
17:05 Patch Adams-Un doctor trasnit�
(sua, 1998, com.)�(AP)
19:00 Gloria
(sua, 1980, polit.)�(15)
21:00 Scrisori pentru Jenny
(spa.-isr.-arg., 2007, dr. romantic.)�(12)
22:35 Max Manus�
(nor.-dan.-ger., 2008, dr. razb.)�(15)
00:30 Wendy si Lucy
(sua, 2008, drama) (15)
01:40 Incredere tradata
(sua, 1990, com.) (12)
01:50 Mama si tata
(engl., 2008, horror)�(15)
03:20 Prietenii lui Peter�
(engl., 1992, drama)�(12)
05:00 Mangaieri straine
(it., 1990, drama) (15)

HBO

06:00 Viata mea de pana acum
(engl.-sua, 1999, drama) (15)
07:35 Pe platourile de filmare
08:05 in furtuna
(engl.-sua, 2009, dr. ist.) in furtuna�DVD�
09:45 Puterea imaginatiei
(sua, 2009, com.)
11:30 Viata secreta a albinelor
(sua, 2008, drama) (12)
13:20 Curierul
(fra.-sua, 2002, actiune) (12)Curierul�DVD�
14:55 Razboiul mintii
(sua, 2009, S.F.) (15)Razboiul mintii�DVD�
16:45 La posta 1 (engl., 2010, com.) (12)
18:25 La posta 2 (engl., 2010, com.) (12)
20:00 Cu totii sunt bine
(sua-it., 2009, drama) (12)
21:40 Ostatici in Pelham 123
(sua-engl., 2009, polit.) (15)
23:30 True Blood
(sua, 2008, s, , episodul 2) (18)
00:30 Vorbeste cu mine
(sua, 2007, dram. Bio.) (15)
02:30 in sexcursie
(sua, 2008, com.) (15)in sexcursie�DVD�
04:20 Soldatul universal: intoarcerea
(sua, 1999, actiune) (12)

National Geographic

06:00 Tabu
(f. s. doc.) - Al treilea sex
07:00 Odisee tribala
(s. doc.) - Dinka
08:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Cricket, Hemingway si Rigby
09:00 Vulpea hollywoodiana (doc.)
10:00 Vidrele uriase (doc.)
11:00 Insula Pastelui (doc.)
12:00 Cesar si cainii (s. doc.) -
13:00 Cesar si cainii (s. doc.)
- Fondue, Chip, Hope, Joy-Joy si Elmer
14:00 Savana
(f. doc.) - Politica de porc
14:30 Savana
(f. doc.) - Olimpiada
15:00 Uriasii
(f. s. doc.) - Elefantul
16:00 Beretele verzi in actiune (doc.)
17:00 Comando (f. doc.)
18:00 Culise
(s. doc.) - Atacurile din Mumbai
19:00 Falci de Amazonia (doc.)
20:00 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Tornada
21:00 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Bali sub bombe
22:00 Marile migratii
(s. doc.) - Foamea
23:00 Rivali in Yellowstone (doc.)
00:00 Marile migratii
(s. doc.) - Foamea
01:00 Rivali in Yellowstone (doc.)
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Alaska de demult
03:00 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Tornada
03:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Bali sub bombe
04:00 Marile migratii
(s. doc.) - Foamea
05:00 Rivali in Yellowstone (doc.

ProCinema

07:00 Monk
(sua, 2002, s. politist, , episodul 16) (AP)
08:00 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim.)
08:30 Pro Motor (2007, emis. sport)
09:00 Pretul celebritatii
09:30 Zoom in 10 (divertisment)
09:45 Insula misterioasa
(ger., 2005, f. anim., col., a-n)
11:15 Faleze de nisip
(rom., 1983) (AP)(reluare)
13:15 Pe aripile vantului
(sua, 1939, dr. romantic.) (AP)(reluare)
15:30 Lumea PRO CINEMA
16:00 Galidor
(can.-sua, 2002, s, , episodul 1) (AP)
16:30 Galidor
(can.-sua, 2002, s, , episodul 2) (AP)
17:00 sampanie cu cianura
(sua, 1983, polit.) (AP)
19:00 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., , episodul 20) (AP)
20:00 Vacanta cea mare
(rom., 1988) (AP)
22:00 Ritmul strazii
(sua, 2004, dr. muz.) (12)
00:00 Renaissance
(fra.-engl.-lux., 2006, f. anim., a-n) (15)
02:00 Breaking Bad: Pe cai gresite
(sua, 2008, s. politist, , episodul 1) (15)
02:45 CSI: Miami
(sua, 2002, s. politist, , episodul 23) (12)
03:30 Breaking Bad: Pe cai gresite
(sua, 2008, s. politist, , episodul 1) (15)
04:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:45 Apropo TV (divertisment)
__________________
elvis