Results 1 to 3 of 3

Thread: Ndihm pr DM500

 1. #1
  New Member
  Join Date
  08-08-2010
  Posts
  2
  Uploads
  0

  Ndihm pr DM500

  Prshndetje miq jam i ri n kt forum dhe do doja t m ndihmonit. Mund t m tregoji dikush se si mund t fus c-line t tjer pa prishur serverat apo c-linet e tjera ku kam marr sharing, kam image Dark Star II.
  faleminderit

 2. #2
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,650
  Uploads
  226

  Re: Ndihm pr DM500

  Quote Originally Posted by vini123 View Post
  Prshndetje miq jam i ri n kt forum dhe do doja t m ndihmonit. Mund t m tregoji dikush se si mund t fus c-line t tjer pa prishur serverat apo c-linet e tjera ku kam marr sharing, kam image Dark Star II.
  faleminderit
  1) Ketu je gabim sepse ka nje teme per dreambox kalo andej dhe beje kete pyetje se ketu zor se te pergjigjet njeri.
  2) Tek tema e manualeve ke te shpjeguar se si te besh backup dhe se si te besh sharing.

 3. #3
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,273
  Uploads
  39

  Re: Ndihm pr DM500

  Quote Originally Posted by vini123 View Post
  Prshndetje miq jam i ri n kt forum dhe do doja t m ndihmonit. Mund t m tregoji dikush se si mund t fus c-line t tjer pa prishur serverat apo c-linet e tjera ku kam marr sharing, kam image Dark Star II.
  faleminderit
  tema mbyllet.

Similar Threads

 1. [ndihm]
  By tonny_m2 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 24-08-2010, 10:37:39
 2. Ndihme Cas 3+
  By taku in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 10-05-2010, 13:09:11
 3. Pak ndihm
  By xoninet in forum Albanian / Shqip
  Replies: 7
  Last Post: 09-12-2009, 13:57:34
 4. ndihme!!!!
  By gabeli in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 20-01-2009, 18:35:21
 5. ndihme
  By BLEDI in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 27-09-2006, 00:56:58

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •