Results 1 to 3 of 3

Thread: SAT+ DT470 Bulsat Video

 1. #1

  SAT+ DT470 Bulsat Video

  Ky eshte nje lajm i mire per te gjithe anetaret e forumit.

  Po te shikoni ne linkun

  hxxp://rapidshare.com/files/434295124/SAT__DT470_Bulsat.mp4

  do te gezoheni si edhe une. Sipas kesaj video duket qe SAT+ DT470 hap Bulsat dhe eshte marre per shembull ndeshja Barcelona - Real Madrid. Te gjithe kanalet e paketes Bulsat jane listuar.

  Faleminderit Miri01 qe na ben te tilla dhurata. Shpresojme te na japesh edhe softin.

 2. #2
  Senior Member ferrariteam's Avatar
  Join Date
  20-01-2009
  Location
  italy
  Posts
  281
  Uploads
  0

  Re: SAT+ DT470 Bulsat Video

  nuk po marrim vesh se kush miri-01,se jane 2,ai korcari qe njof dhe beratsi ...qe na bojn ket regalo,por te siguroj qe nuk hapen...ciao

 3. #3

  Re: SAT+ DT470 Bulsat Video

  Edhe une nuk e besoj. Kam pasur nje aparat te tille dhe e hodha ne plehra. Nuk besoj te kete dale nje software i ri per kete aparat, ai i fundit me sa mbaj mend ka qene i 2008.

Similar Threads

 1. Sat+ DT470
  By REDEVIL in forum Albanian / Shqip
  Replies: 627
  Last Post: 12-12-2015, 22:45:28
 2. sat+dt470
  By xhaferi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 15-01-2011, 10:18:33
 3. Question dt470 me internet
  By mr.ilirdanaj in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 19-04-2010, 22:20:23
 4. Firmware for Dreamax Dt470
  By glenbrian in forum General Discussions: Satellite Receivers
  Replies: 9
  Last Post: 11-11-2008, 13:24:03
 5. DION DT470 aiutino
  By nelloanto in forum Italian / Italiano
  Replies: 2
  Last Post: 27-03-2007, 17:27:39

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •