Results 1 to 2 of 2

Thread: heelp

 1. #1

  heelp

  frekuencat e reja te dicitalbit me kane vene ne veshtiresi per te pare disa kanale ne aparatin tim Dream 500.i futa nje liste te re kanalesh nderrova frekuencat e duhura por perseri nuk po shoh gje.si te veproj

 2. #2
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: heelp

  Quote Originally Posted by ricallsi View Post
  frekuencat e reja te dicitalbit me kane vene ne veshtiresi per te pare disa kanale ne aparatin tim Dream 500.i futa nje liste te re kanalesh nderrova frekuencat e duhura por perseri nuk po shoh gje.si te veproj
  eshte mire te pershendetesh dhe te respektosh rregulloren e cila thote qe nuk lund te hapesh nje teme te njejte ese egziston.

  ti ke hap nje teme per te pyetur per dreambox, pyetjen beje tek tema e dreamboxit jo ketu.

  mbyllet.

Similar Threads

 1. Replies: 0
  Last Post: 12-06-2010, 10:11:05
 2. Heelp Needed for Star Sat X5300CU Super
  By friends661 in forum Starsat
  Replies: 2
  Last Post: 23-07-2009, 18:26:52

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •