Results 1 to 4 of 4

Thread: V-tech z950

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  08-10-2006
  Posts
  108
  Uploads
  1

  Post V-tech z950

  Mirdita. Me ka ren ne dor nje aparat
  v-tech z950 kush me ndihmon me ndonje soft
  se ikam hedhur disa softe te opticumit
  softin e mer ne rregull por istalimi nuk me punon
  se lexova ne forum dhe te tjeret e kishin pasur kete lloj difekti.
  Faliminderit

 2. #2
  Banned
  Join Date
  30-06-2005
  Location
  Kukes,Albania
  Posts
  4,252
  Uploads
  3,558

  Re: V-tech z950


 3. #3
  Senior Member
  Join Date
  08-10-2006
  Posts
  108
  Uploads
  1

  Re: V-tech z950

  Quote Originally Posted by ylvi View Post
  prap e njejta gje me ate v-tech z950
  nuk me hap menun zoti ylvi
  ty te ka ren ne dor ky lloj aparati.

 4. #4
  Contributing Member
  Join Date
  27-01-2010
  Location
  VLORE ALBANIA
  Posts
  496
  Uploads
  1

  Re: V-tech z950

  MESA duket ky eshte problem i pergjitheshem per kete lloj aparati, une e kam akoma ne shtepi me te njejtin difekt cfare nuk i kam bere edhe aparat me aparat e provova dhe prape nuk punonte installationi nuk dua te te bej pesimist por mua me humbi durimi dhe nuk u mora me kete aparat.

Similar Threads

 1. Tutorial Re: Clarke-Tech Dr.HD F16 Repair-Reparar Ctech
  By CurroHD in forum Clarke-Tech / Xtrend Information and Tutorials
  Replies: 25
  Last Post: 21-03-2018, 03:13:47
 2. Tutorial Guide for updating the clarke-tech/guia paso paso para actualizar el clarke-tech
  By CurroHD in forum Clarke-Tech / Xtrend Information and Tutorials
  Replies: 4
  Last Post: 02-06-2017, 19:00:31
 3. problem me V-TECH Z950
  By cufo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 12
  Last Post: 12-03-2014, 20:57:19
 4. Vtech z950
  By efenberg in forum Albanian / Shqip
  Replies: 6
  Last Post: 01-10-2010, 19:34:43
 5. Clarke-Tech Setting by GioppyGio® Update 01/12/2008 per Plus e normal Clarke-Tech 310
  By GioppyGio in forum Clarke-Tech / Xtrend Software and Tools
  Replies: 0
  Last Post: 01-12-2008, 13:51:47

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •