Results 1 to 3 of 3

Thread: cccam info providers

 1. #1
  Banned
  Join Date
  07-07-2009
  Location
  Planet tokė
  Posts
  227
  Uploads
  22

  cccam info providers

  di njeri t me tregoj kur futna te cccam info providers me dalin DIGITALB 16 kuptohet edhe tring tv por pse po dalin
  C+Nordiq 1W DHE MTV 19 a do te thot qe punon edhe C+ nordic me kta 2 paketa shqiptare a qka esht kjo

 2. #2
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: cccam info providers

  Quote Originally Posted by xoninet View Post
  di njeri t me tregoj kur futna te cccam info providers me dalin DIGITALB 16 kuptohet edhe tring tv por pse po dalin
  C+Nordiq 1W DHE MTV 19 a do te thot qe punon edhe C+ nordic me kta 2 paketa shqiptare a qka esht kjo
  jo nuk i hap por ka caid njesoj si te nordikut, dmth edhe ata edhe ne e kemi caid b00, prandaj cccam info e njef si te dyja paketat. edhe tringu po ashtu ka caid njesoj me paketa te tjera.

 3. #3
  Banned
  Join Date
  07-07-2009
  Location
  Planet tokė
  Posts
  227
  Uploads
  22

  Re: cccam info providers

  Quote Originally Posted by fiku75 View Post
  jo nuk i hap por ka caid njesoj si te nordikut, dmth edhe ata edhe ne e kemi caid b00, prandaj cccam info e njef si te dyja paketat. edhe tringu po ashtu ka caid njesoj me paketa te tjera.
  ėė mendova mos kap edhe ndonji kanal falenderit gjithsesi fiku75

Similar Threads

 1. Update Cccam Prio/Providers
  By Tunimax in forum CCcam Software and Tools
  Replies: 241
  Last Post: 09-03-2017, 12:33:01
 2. CCCam from france best providers
  By menzeli in forum CCcam Exchange: Free
  Replies: 0
  Last Post: 01-09-2010, 19:30:57
 3. CCCam from france best providers
  By menzeli in forum CCcam Exchange: Free
  Replies: 1
  Last Post: 06-07-2010, 21:37:23
 4. Update CCcam providers
  By Ramzen in forum Dreambox
  Replies: 2
  Last Post: 09-07-2009, 12:15:32
 5. cccam providers
  By fafasam in forum CCcam Software and Tools
  Replies: 0
  Last Post: 01-03-2009, 22:58:04

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •