Results 1 to 7 of 7

Thread: Digitalb coship cdvb5350ca

 1. #1
  Junior Member
  Join Date
  31-10-2010
  Posts
  15
  Uploads
  0

  Digitalb coship cdvb5350ca

  Kam nje aparat te vjeter satelitor nga digitalbi e kam mar nga 2005 , tani qe kam dreambox dhe ka mbetur me nje qoshe , por a mund te shikoj ndonje pakete me kete aparat, bullsat apo ndonje tjeter ?


 2. #2
  Contributing Member MATJANI's Avatar
  Join Date
  08-03-2010
  Location
  Europe
  Posts
  769
  Uploads
  84

  Re: Digitalb coship cdvb5350ca

  Quote Originally Posted by dixy. View Post
  kam nje aparat te vjeter satelitor nga digitalbi e kam mar nga 2005 , tani qe kam dreambox dhe ka mbetur me nje qoshe , por a mund te shikoj ndonje pakete me kete aparat, bullsat apo ndonje tjeter ?

  nuk te hyn ne pune per asgje ky aparat ,pse nuk e ke nderruar me hd e digitalbit.

 3. #3
  Junior Member
  Join Date
  31-10-2010
  Posts
  15
  Uploads
  0

  Re: Digitalb coship cdvb5350ca

  pse mund ta nderoj pa pagese ?

 4. #4
  Contributing Member MATJANI's Avatar
  Join Date
  08-03-2010
  Location
  Europe
  Posts
  769
  Uploads
  84

  Re: Digitalb coship cdvb5350ca

  Jo , ka qene me pages , por ka mbaruar oferta e digitalbit.

 5. #5
  Senior Member
  Join Date
  31-03-2005
  Posts
  128
  Uploads
  0

  Re: Digitalb coship cdvb5350ca

  Mund ta perdoresh per te pare DGA ose TRING me abonim apo kanalet FTA (RAI etj.) nese nuk do te abonohesh.

 6. #6
  Junior Member
  Join Date
  09-03-2013
  Posts
  11
  Uploads
  0

  Re: Digitalb coship cdvb5350ca

  si mund te shikoj kanalet e lira me kete apart
  Digitalb coship cdvb5350ca
  mos do ndonje program aparati pres pergjigjen tuaj .flm

 7. #7
  VIP Member Mr-Bledi's Avatar
  Join Date
  20-04-2011
  Location
  .bat
  Posts
  1,118
  Uploads
  12

  Re: Digitalb coship cdvb5350ca

  A toksor eshte apo satelitor??
  Se digitalb-i ne 2005 nuk ka pas dal ne satelit, apo gaboj ndoshta,,,,

Similar Threads

 1. Digitalb Coship 5350
  By olsi101 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 23
  Last Post: 20-04-2010, 09:00:30
 2. New Digitalb CCcam 2.0.11 and Digitalb & premiere in Newcs
  By G@ZI in forum CCcam Exchange: Local
  Replies: 5
  Last Post: 10-02-2010, 20:13:45
 3. Coship
  By tremors2it in forum Italian / Italiano
  Replies: 0
  Last Post: 18-07-2009, 12:57:19
 4. Ndihme Coship Digitalb
  By tamo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 5
  Last Post: 29-07-2008, 01:38:25
 5. Coship CDVB5350CA ????
  By azzurri in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 27-05-2007, 06:14:09

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •