Digi TV Film: Program TV: 04-12-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:00 The invention of lying
08:01 Its complicated
10:01 Green zone
12:00 Nanny McPhee Returns
14:00 Intolerable Cruelty
16:00 The invention of lying
18:00 Nanny McPhee Returns
20:01 Robin Hood
22:33 Havana
01:00 Green zone
03:00 Robin Hood
05:32 Get him to the Greek

AXN

06:00 Promo
08:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., , episodul 13)
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, , episodul 10
10:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, , episodul 16)
11:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, , episodul 17)
12:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., , episodul 1)
13:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, , episodul 7)
13:35 Stagiarii
(sua, 2001, s, , episodul 8)
14:05 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001, f.s. , episodul 17)
15:05 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, , episodul 10)
16:05 Hawthorne
(sua, 2009, s, , episodul 6)
17:05 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 11)
18:05 Survivor - Tocantins
(sua, 2000, actiune-reality, , episodul 6)
19:05 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, , episodul 23)
20:05 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, , episodul 15)
21:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, , episodul 20)
22:00 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, , episodul 11)
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, , episodul 24)
00:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, , episodul 2)
01:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, , episodul 3)
02:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, , episodul 23)
03:00 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, , episodul 11)
03:50 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, , episodul 24

Cinemax

07:00 Zidul lui Adam
(can., 2008, drama) (12)
08:35 Femeia fantastica
(sua, 2009, f. anim.)
09:50 Tokyo Sonata
(jap.-hol.-hongk., 2008, drama) (12)
11:55 Cupa
(bhut.- aus., 1999, com.) (12)
13:30 Hotul
(fra.-it., 1967, com.) (AP)
15:30 Proprietarul
(sua, 1970, com.) (12)
17:20 Zidul lui Adam
(can., 2008, drama) (12)
18:55 Povestea pianistului de pe ocean
(it., 1998, drama) (12)
21:00 Un telefon pentru Angel
(mex., 2008, com. rom.) (12)
22:50 Gloria
(sua, 1980, polit.) (15)
00:45 Turneul
(sua, 2009, drama) (15)
02:25 Efect de domino
(sua, 2007, drama) (12)
03:45 Flirt
(sua-ger.-jap., 1995, drama) (15)
05:10 Un telefon pentru Angel
(mex., 2008, com. rom.) (12)

HBO

06:00 Regasirea
(sua, 2005, drama) (AP)
07:55 O iubire fara sfarsit
(sua, 1998, drama) (12)
09:50 Furtuna de foc
(sua, 2008, drama) (12)
11:50 Peck
(sua, 2009, com. de fam.) (12)
13:25 Pacostea
(fra., 2008, com.) (12)
14:55 Politist, adjectiv
(rom., 2009, drama) (15)
16:50 Ember
- Orasul din adancuri (sua, 2008, avent.)
18:25 Secretul celor sapte vulcani
(nz., 2009, avent.) (12)
20:00 Viata si apucaturile lui
Kenny Powers (sua, 2009, s. com., , ep 2)
20:30 Anturaj
(sua, 2004, s, , episodul 2) (AP)-
21:00 Temple Grandin
(sua, 2010, dram. Bio.) (12)
22:50 Fotografii bantuite
(sua, 2008, horror) (15)
01:10 Pacific
(sua, 2010, mini-s., , episodul 7) (15)
02:05 Pacific
(sua, 2010, mini-s., , episodul 8) (15)
03:05 Pacific
(sua, 2010, mini-s., , episodul 9) (15)
04:05 Pacific
(sua, 2010, mini-s., , episodul 10) (15)
05:10 Natiunea erotica
(slova., 2009, f. doc., , episodul 2) (18)

National Geographic

06:00 Paradisuri terestre
- Thailanda - Bijuteria Orientului
07:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - High Speed 1
08:00 Oamenii-rechin
(s. doc.) - Spre necunoscut
09:00 Marile migratii
(s. doc.) - Foamea
10:00 Megaorase (s. doc.) - Las Vegas
Megaorase (s. doc.) - Las Vegas
11:00 Inginerie exploziva
(s. doc.) - Spionul
12:00 Granita (s. doc.) - Narcotice
13:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Alaska de demult
14:00 Homarul urias! (doc.)
15:00 Leopardul de zapada (f. doc.)
16:00 S.O.S.
(engl., 2007, s. doc.) - Avalansa
17:00 S.O.S.
(7, s. doc.) - Ambasada iraniana
18:00 S.O.S. (
- Bomba din Brighton
19:00 11 septembrie. De ce?
(s. doc.) - Ora zero
20:00 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Vulcanul St Helens
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Montserrat
21:00 Tabu
(f. s. doc.) - Narcoticele
22:00 Tabu
(f. s. doc.) - in preajma mortii
23:00 Granita
(s. doc.) - Narcotice
00:00 Real?
(s. doc.) - Paleoastronauti
00:30 Real?
(s. doc.) - Viata pe Marte
01:00 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Vulcanul St Helens
01:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Montserrat
02:00 Tabu
(f. s. doc.) - Narcoticele
03:00 Tabu
(f. s. doc.) - in preajma mortii
04:00 Granita (s. doc.) - Narcotice
Granita (s. doc.) - Narcotice
05:00 Real? (s. doc.) - Paleoastronauti
05:30 Real? (s. doc.) - Viata pe Marte

ProCinema

07:00 Studio 60
(sua, 2006, s, , episodul 17)
08:00 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
08:30 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., , episodul 8)
09:00 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , episodul 21)
09:30 Descopera Romania (2004)
10:00 Legendele tornadei
(sua-can., 2004, f. de cat.) (AP)(reluare)
12:00 Entertainment News
(, episodul 5) (AP)
13:00 Sfinxul
(sua-hol., 1981, avent.) (AP)(reluare)
15:00 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., , episodul 48)
15:30 Galidor
(can.-sua, 2002, s, , episodul 3) (AP)
16:00 Galidor
(can.-sua, 2002, s, , episodul 4) (AP)
16:30 Horea
(rom., 1984, drama) (AP)
19:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, , episodul 1) (AP)
20:00 Moliere
(fra., 2007, com.) (12)Moliere�DVD�
22:30 Incoruptibilii
(prezentata de Cristian Tudor Popescu)
01:15 Ierburi
(sua, 2005, s, , episodul 9) (15)
01:45 Ierburi
(sua, 2005, s, , episodul 10) (15)
02:15 Incoruptibilii
(sua, 1987, polit.) (12)(reluare)
04:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
__________________
elvis