Page 1 of 102 1236112651101 ... LastLast
Results 1 to 10 of 1014

Thread: Openbox/SKYBox/Wiztech/Solomend Te Gjithe Modelet, Firm, Soft, Key etj.

 1. #1
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Openbox/SKYBox/Wiztech/Solomend Te Gjithe Modelet, Firm, Soft, Key etj.

  Meqe ne shqiperi jane fut disa aparate te tille po hap nje teme te tille..

  1-Ndryshuar Logo
  2-Rifreskuar Lista Kanaleve
  3-Riemerim i satelitit Sirius 5E ne Astra 4A

  Download

 2. #2
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: Openbox S9 HD PVR

  Firmware Update 02.03.2011  DOWNLOAD

 3. #3

  Re: Openbox S9 HD PVR

  Durresi e ke provuar kete firmware se te tjerat kalojn ne booting ne disa kanale te digitalbit dhe mund te me dergosh 1 list kanalesh po pate

 4. #4
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: Openbox S9 HD PVR

  Quote Originally Posted by goni el View Post
  Durresi e ke provuar kete firmware se te tjerat kalojn ne booting ne disa kanale te digitalbit dhe mund te me dergosh 1 list kanalesh po pate
  Ja ku e ke ishalla te ben pune, (reboot fixed)
  Attached Files Attached Files

 5. #5

  Re: Openbox S9 HD PVR

  Faliminderit Durresi do e provoj ma von ishalla po me ban pun se me kete reboot ma ka merzit

 6. #6

  Re: Openbox S9 HD PVR

  Durresi mun ta nisesh dhe 1 her se kur e shkarkoj me del bosh
  faliminderit

 7. #7
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: Openbox S9 HD PVR

  Quote Originally Posted by goni el View Post
  Durresi mun ta nisesh dhe 1 her se kur e shkarkoj me del bosh
  faliminderit
  Dosja me del ne rregull, 1.32 mb . Seshte bosh....

 8. #8

  Re: Openbox S9 HD PVR

  Durresi e shkarkova dhe nuk ka asnji kanal ne kete program ke ndonji list te gatshme?
  faliminderit

 9. #9
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: Openbox S9 HD PVR

  Quote Originally Posted by goni el View Post
  Durresi e shkarkova dhe nuk ka asnji kanal ne kete program ke ndonji list te gatshme?
  faliminderit
  Une ate po perdor tani...
  Mbase sja ke hedh dot.....
  Eshte lista e kanaleve : Digiturk, Hotbird, Dga&Tring, Turksat Te renditura

 10. #10

  Re: Openbox S9 HD PVR

  Shuuume flm durresi, e shakrkova e instalova ne rregull.

Page 1 of 102 1236112651101 ... LastLast

Similar Threads

 1. VANTAGE - Firm, Soft, Key & Te tjera
  By durresi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 248
  Last Post: 12-09-2015, 09:16:11
 2. Info Humax - firm, soft, kanal.
  By gjino in forum Albanian / Shqip
  Replies: 405
  Last Post: 28-04-2015, 23:08:27
 3. Tutorial RS232 plate Openbox,Skybox... Les connexions.
  By laitram in forum Information et Tutoriels
  Replies: 0
  Last Post: 23-02-2012, 19:19:00
 4. Update Dreambox - image, firm, soft, etj.
  By gertl in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1006
  Last Post: 12-02-2012, 15:37:53
 5. OpenBox F300 Soft (D+, POLSAT, TPS.....)
  By Gintarius in forum General Discussions: Satellite Receivers
  Replies: 14
  Last Post: 26-04-2006, 14:55:02

Tags for this Thread

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •