Results 1 to 2 of 2

Thread: ndihme per nje technosat 7000 ir plus

 1. #1
  Moderator kapoaug's Avatar
  Join Date
  14-10-2008
  Location
  Ska Ēte duhet ty..
  Posts
  1,395
  Uploads
  17

  ndihme per nje technosat 7000 ir plus

  mrb. cuna. kush me ndihmon per nje firmware+loader per nje Technosat 7000 ir plus , qe tra klonoj ne nej model qe te lexoje dhe kartene digitalbit. Ka pasur ndonje rast te ngjashem, qe ka rezultuar i sukseshem me kete lloj aparati. ju flm.

 2. #2
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: ndihme per nje technosat 7000 ir plus

  Ke hap dy tema me me te njejten arsye, ku ne forum eksızton nje e tille per Technosat 7000 IR Plus

  Kalo Ketu


  Mbyllet

Similar Threads

 1. Nje ndihme per Technosat IR-7000
  By aldo224 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 20
  Last Post: 09-11-2014, 22:45:39
 2. Info ndihme per Technosat 7000 IR Plus, per conax card
  By kapoaug in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 04-12-2010, 22:15:03
 3. Technosat IR 7000.Unlock
  By Satty in forum Technosat
  Replies: 3
  Last Post: 18-02-2010, 10:22:40
 4. technosat 6500magic,ndihme....
  By ferrariteam in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 14-02-2009, 10:23:49
 5. Technosat IR 7000.Unlock
  By Satty in forum Technosat
  Replies: 0
  Last Post: 27-04-2005, 10:55:28

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •