Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: dragon predator dhe carta tring....

 1. #1
  Senior Member ferrariteam's Avatar
  Join Date
  20-01-2009
  Location
  italy
  Posts
  281
  Uploads
  0

  Exclamation dragon predator dhe carta tring....

  a e bon dragon cam carten tring....ciao

 2. #2
  Senior Member
  Join Date
  14-04-2006
  Posts
  357
  Uploads
  3

  Re: dragon predator dhe carta tring....

  Kam pershtypjen qe ben. Provoje kete . E kam modifikuar un personalisht...

 3. #3
  Senior Member
  Join Date
  07-02-2007
  Posts
  233
  Uploads
  0

  Re: dragon predator dhe carta tring....

  do ishte mir qe nqs do e provoje te na thoje nese bon apo jo

 4. #4
  Senior Member
  Join Date
  14-04-2006
  Posts
  357
  Uploads
  3

  Re: dragon predator dhe carta tring....

  Nuk kam karte te Tringut se do e kisha provu vete..

 5. #5
  Senior Member
  Join Date
  07-02-2007
  Posts
  233
  Uploads
  0

  Re: dragon predator dhe carta tring....

  bledo e kisha per ferrarin

 6. #6
  Senior Member ferrariteam's Avatar
  Join Date
  20-01-2009
  Location
  italy
  Posts
  281
  Uploads
  0

  Thumbs up Re: dragon predator dhe carta tring....

  Ju kerkoj falje te dy per vonesen,i provova ato dhe te tjera predator po per fat te keq dragon nuk e njeh carten tring, kurse diablo njeh si dga dhe tring, e provuar...ciao

 7. #7
  Senior Member
  Join Date
  14-04-2006
  Posts
  357
  Uploads
  3

  Re: dragon predator dhe carta tring....

  Quote Originally Posted by ferrariteam View Post
  Ju kerkoj falje te dy per vonesen,i provova ato dhe te tjera predator po per fat te keq dragon nuk e njeh carten tring, kurse diablo njeh si dga dhe tring, e provuar...ciao
  Meqe ra fjala a e ke provu kete fajlin e predatorit qe kam postu un me siper?

 8. #8
  Senior Member ferrariteam's Avatar
  Join Date
  20-01-2009
  Location
  italy
  Posts
  281
  Uploads
  0

  Thumbs up Re: dragon predator dhe carta tring....

  bledi ate kom provu te parin....ft.

 9. #9
  Senior Member
  Join Date
  14-04-2006
  Posts
  357
  Uploads
  3

  Re: dragon predator dhe carta tring....

  Quote Originally Posted by ferrariteam View Post
  bledi ate kom provu te parin....ft.
  Ah kjo do te thote qe Dragon Cam nuk e supurton karten e Tringut...

 10. #10
  Senior Member ferrariteam's Avatar
  Join Date
  20-01-2009
  Location
  italy
  Posts
  281
  Uploads
  0

  Thumbs up Re: dragon predator dhe carta tring....

  po e sakte

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

 1. Question Dragon predator
  By famille1975 in forum French / Français
  Replies: 1
  Last Post: 21-05-2008, 09:37:35
 2. Dragon predator fr ?
  By antoniou in forum French / Français
  Replies: 1
  Last Post: 11-01-2007, 10:06:50
 3. Re: dragon predator
  By GILLES1954 in forum French / Français
  Replies: 1
  Last Post: 21-11-2006, 18:24:48
 4. Dragon Predator ?
  By loured in forum French / Français
  Replies: 0
  Last Post: 12-11-2006, 16:38:48
 5. dragon - predator
  By hotbird69 in forum Italian / Italiano
  Replies: 4
  Last Post: 29-04-2006, 16:28:52

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •