Digi TV Film: Program TV: 05-12-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1° West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

07:31 Repo man
09:30 Its complicated
11:31 The invention of lying
13:31 Nanny McPhee Returns
15:30 Robin Hood
18:02 21 grams
20:03 Green zone
22:01 Get him to the Greek
00:01 Intolerable Cruelty
02:01 Nanny McPhee Returns
04:01 Get him to the Greek

AXN

06:00 Promo
08:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., , episodul 14)
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, , episodul 11)
10:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, , episodul 18)
11:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, , episodul 19)
12:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., , episodul 2)
13:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, , episodul 9)
13:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, , episodul 10)
14:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001, f.s. , episodul 18)
15:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, , episodul 11)
16:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, , episodul 7)
17:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 12)
18:00 Survivor - Tocantins
(sua, 2000, actiune-reality, , episodul 7)
19:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, , episodul 1)
20:00 NCIS: Los Angeles - Ancheta militara
(sua, 2009, s. politist, , episodul 4)
21:00 Avocati in Las Vegas
(sua, 2010, s. drama, , episodul 4)
22:00 Lunetistul 3
(sua, 2004, actiune
23:45 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, , episodul 14)
01:15 stiinta interzisa
(can., 2009, s. avent. SF, , episodul 1)
01:55 Lunetistul 3
(sua, 2004, actiune)
03:40 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, , episodul 14)
04:05 Printre oameni
(engl., 2008, s, , episodul 4)�(AP)
05:05 Stagiarii
(sua, 2001, s, , episodul 20)�(AP)
05:35 Stagiarii
(sua, 2001, s, , episodul 21)�(AP)

Cinemax

07:00 Sa pleci din Barstow
(sua, 2008, drama) (12)
08:30 Cei mai buni regizori de la
Hollywood (sua, 2009, s) (12)-Adrian Lyne
08:55 Viata pentru muzica
(sua, 1995, drama) (15)
11:15 71 de fragmente dintr-o
cronologie a unui incident
12:55 Aurul lui Ulee
(sua, 1997, drama) (12)
14:45 Sub zapada
(spa., 2008, drama) (12)
16:25 Vacanta permanenta
(sua, 1980, drama) (15)
17:40 Sa pleci din Barstow
(sua, 2008, drama) (12)
19:10 Sperietoarea
(sua, 1973, drama) (12)
21:00 Fructul oprit
(fin.-sue., 2009, drama) (15)
22:40 Ispasire
(engl.-fra., 2007, drama) (12)
00:40 E petrecerea mea
(sua, 1996, drama) (12)
02:25 Resident Evil: Decaderea
(jap., 2008, f. anim.) (15)
04:00 Decameronul
(it.-fra.-ger., 1971, drama)�(15)
05:45 Vacanta permanenta
(sua, 1980, drama)�(15)

HBO

06:00 Vacanta la comun
(ger.-sua, 2000, com. rom.) (AP)
07:30 Pastreaza amintirile
(sua, 2008, drama) (12)
09:00 G-Force: Salvatorii planetei
(sua, 2009, f. avent.fam.)
10:30 Mirajul dansului 2
(sua-can., 2008, f. de dans) (12)
12:05 Star Trek: Primul Contact
(sua, 1996, actiune) (12)
13:55 Palatul lui Joe
(engl., 2007, drama) (12)
15:50 Felicia, inainte de toate
(rom.-cro., 2009, drama) (12)
17:55 Amurg
(sua, 2008, drama) (12)Amurg DVD
20:00 Saga Amurg: Luna Noua
(sua, 2009, fantasy) (15)
22:10 Stand-Up Café
(2008, s. com., , episodul 8) (15)
22:45 True Blood
( episodul 3) (18)- si pe mine ma doare
23:50 Adventureland
(sua, 2009, com.) (15)
01:35 Obsesia
(sua, 2009, thrill.) (15)
03:20 O noua profesie
(fra., 2008, s. com.) (15)
04:35 O noua profesie
(fra., 2008, s. com.) (15)

National Geographic

06:00 S.O.S.
(., 2007, s. .) - Bomba din Brighton
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Probleme in Vegas
08:00 Animale feroce
(f. s. doc.) - America de Nord
09:00 Panda uriasi: Muntii pierduti
din Qinling (jap., f. doc.)
10:00 Megaorase (s. doc.) - New York
11:00 Cod Rosu: Oil Jockeys
12:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Maya, Sara si Lily
13:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Willie, Major, Nina si Zena
14:00 Superfelinele
din Kalahari (doc.)
15:00 Viata cu feline (doc.)
16:00 Mafia
(f. s. doc.) - Raspandire mondiala
17:00 Mafia
(f. s. doc.) - Marea tradare
18:00 Mafia
(f. s. doc.) - Care Mafie?
19:00 11 septembrie. De ce?
(s. doc.) - Numaratoarea inversa
20:00 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Eschede
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Prabusire in Amsterdam
21:00 Noaptea leilor (doc.)
Noaptea leilor (doc.)
22:00 Ultima leoaica (f. doc.)
Ultima leoaica (f. doc.)
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Tunguska
00:00 Noaptea leilor (doc.)
01:00 Ultima leoaica (f. doc.)
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Tunguska
03:00 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Eschede
04:00 Noaptea leilor (doc.)
05:00 Ultima leoaica (f. doc.)

ProCinema

07:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., , episodul 48) (reluare)
08:00 Galidor
(can.-sua, 2002, s, , episodul 3) (AP)
08:30 Galidor
(can.-sua, 2002, s, , episodul 4)
09:00 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., , episodul 2)
09:30 Pro Motor
(2007, emis. sport)
10:00 Pretul celebritatii
10:30 Zoom in 10 (divertisment)
Zoom in 10 (divertisment)
10:45 Asa tata, asa fiu
(sua, 1987, com.) (AP)
12:45 Horea
(rom., 1984, drama) (AP)(reluare)
15:15 Lumea PRO CINEMA
15:45 Galidor
(can.-sua, 2002, s, , episodul 5) (AP)
16:15 Galidor
(can.-sua, 2002, s, , episodul 6) (AP)
16:45 Talharii
(sua, 1985, avent.) (AP)
19:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, , episodul 2) (AP)
20:00 Morometii
(rom., 1988, drama) (AP)Morometii�DVD�
22:00 Planeta terorii
(sua, 2007, horror) (15)
00:15 Fanny Hill (engl., 2007, s) (15)
02:15 Breaking Bad: Pe cai gresite
(sua, 2008, s. politist, , episodul 2) (15)
03:00 CSI: Miami
(sua, 2002, s. politist, , episodul 24) (12)
03:45 Planeta terorii
(sua, 2007, horror) (15)(reluare)
05:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:30 Apropo TV (divertisment)
__________________
elvis