Digi TV Film: Program TV: 09-12-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

07:30 21 grams
09:30 Robin Hood
12:02 Its complicated
14:01 Nanny McPhee Returns
16:00 Get him to the Greek
18:00 Green zone
20:00 Repo man
22:01 The invention of lying

AXN

06:00 Promo
08:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, , episodul 18)
09:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, , episodul 20) (AP)
10:00 Diagnostic: Crima!
(sua, 1993, s. politist, , episodul 17) (AP)
11:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, , episodul 16) (12)
12:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, , episodul 18)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, , episodul 20) (AP)
14:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, , episodul 18)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 11) (12)
16:00 Diagnostic: Crima!
(sua, 1993, s. politist, , episodul 18) (AP)
17:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, , episodul 19)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, , episodul 21) (AP)
19:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, , episodul 19)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 12) (12)
21:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, , episodul 17) (12)
22:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, , ep 17)
22:55 Zoom
23:00 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, , episodul 12) (AP)
23:55 Zoom
00:00 Printre oameni
(engl., 2008, s, , episodul 1) (AP)
01:15 Internatul
(spa., 2007, s, , episodul 2) (AP)
02:40 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, , ep 17)
03:40 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, , episodul 12) (AP)
04:30 Razboiul Stellei
05:35 Internatul
(spa., 2007, s, , episodul 2) (AP)

Cinemax

07:00 Viziunea
Viata lui Hildegard von Bingen (2009, drama)
08:50 Om la apa!
(sua, 2008, com.)(15)
10:25 Vacanta permanenta
(sua, 1980, drama) (15)
11:40 Acasa
(elv.-fra.-belg., 2008, drama) (AP)
13:15 Ale si Maria
(it., 2008, f. de scurt m.) (12)
13:30 Sa pleci din Barstow
(sua, 2008, drama) (12)
15:00 Viata pentru muzica
(sua, 1995, drama) (15)
17:20 Prietenia
(can., 2008, drama)(12)
19:00 Gloria
(sua, 1980, polit.) (15)
21:00 Furtuna
(ger.-dan.-hol., 2009, dram. Bio.) (15)
22:45 Burta arhitectului
(it.-engl., 1987, drama) (12)
00:40 Profesionistul puterii
(sua, 1986, drama) (12)
02:30 Neiubiti
(engl., 2009, drama) (12)
04:20 Teoria reusitei
(sua, 1991, f. de scurt m.) (12)
04:40 Incredere tradata
(sua, 1990, com.) (12)

HBO

06:00 Kit Kittredge:
O fetita americana (sua-can., 2008, drama)
07:40 Temple Grandin
(sua, 2010, dram. Bio.) (12)
09:30 Puterea imaginatiei
(sua, 2009, com.)
11:15 Transformers: Razbunarea
celor invinsi
13:45 Hannah Montana:
Filmul (sua, 2009, com.)
15:30 G-Force: Salvatorii planetei
(sua, 2009, f. avent.fam.)
17:00 Vulcanul
(sua, 1997, f. de cat.) (12)
17:05 Anii 70
(sua, 1998, s, , episodul 17) (AP)
18:45 The Rocker
(sua, 2008, com.) (12)The Rocker�DVD�
20:30 in deriva
(rom., 2010, s. drama, , episodul 4) (12)
22:00 Surori de sange
(sua, 2009, thrill.) (15)
23:45 in deriva
(rom., 2010, s. drama, episodul 4) (12)
00:20 Politisti in Brooklyn
(sua, 2009, polit.) (15)
02:30 Caut cavaler de onoare
(sua, 2009, com. rom.) (15)
04:15 Primul cerc
(fra.-it., 2009, polit.) (15)

National Geographic

06:00 Lumi ascunse
(sua, s. doc. nat.)
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
- Buddy
08:00 Superfelinele din Kalahari
(doc.)
09:00 Secrete vechi: Piramidele
Chinei (f. doc.)
10:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Sfarsitul cosmarului
11:00 intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Misterul crocodilului orb
12:00 Musca-ma!
(s. doc.) - Queensland
14:00 Secrete vechi:
Piramidele Chinei (f. doc.)
15:00 Nazistii: Plutonul mortii
(f. doc.)
16:00 Viata cu feline (doc.)
17:00 Facut pentru a ucide
(f. s. doc.) - Rechinul
18:00 Interpol (s. doc.) - sarpele
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Chipper
20:00 Rechini de Alaska (doc.)
21:00 Oamenii-rechin
(s. doc.) - Ape agitate
22:00 Marile migratii: Culise (doc.)
23:00 Interpol
(s. doc., , episodul 3) - Obsesie letala
00:00 Oamenii-rechin
(s. doc.) - Ape agitate
01:00 Marile migratii: Culise (doc.)
02:00 Rechini de Alaska (doc.)
03:00 Oamenii-rechin
(s. doc.) - Ape agitate
04:00 Marile migratii: Culise (doc.)
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)
- Chipper

ProCinema

07:15 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., , episodul 11)
07:45 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim, episodul 24)(reluare)
08:15 Miss Marple: Buzunarul cu
secara
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., , episodul 12)
11:00 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , episodul 25)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Studio 60
(sua, 2006, s, episodul 20)(AP)(reluare)
15:15 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 15) (AP)(reluare)
15:45 Poza la minut
(sua, 1997, s, , episodul 16) (AP)(reluare)
16:15 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 14) (AP)
16:45 Abracadabra
(sua, 1958, com. rom.)
19:00 Serii fara limite:
Studio 60 (sua, 2006, s, episodul 21)(AP)
20:00 Serii fara limite: Operatiunea
de salvare (sua, 2004, s, , episodul 4) (12)
21:00 Comedia in esenta tare:
Poza la minut (sua, 1997, s, episodul 17)(AP)
21:30 Comedia in esenta tare:
Poza la minut (sua, 1997, s, episodul 18)(AP)
22:00 Filmul de 10: Razbunarea
lui Jacquou (fra., 2007, avent.) (12)
01:00 Breaking Bad: Pe cai gresite
(sua, 2008, s. politist, , episodul 4) (15)
02:00 Razbunarea lui Jacquou
(fra., 2007, avent.) (12)(reluare)
04:30 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, , episodul 4) (12)(reluare)
05:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:45 Apropo TV (divertisment)
__________________
elvis