Page 1 of 100 1236112651 ... LastLast
Results 1 to 10 of 1000

Thread: Prezantimet dhe Pershendetjet e antarit te ri

 1. #1
  VIP Member ferrarif1's Avatar
  Join Date
  13-03-2009
  Posts
  1,081
  Uploads
  18

  Arrow Prezantimet dhe Pershendetjet e antarit te ri

  Pershendetje te Nderuar Antare!

  Sipas porosise te administratorit qendror, ketej e tutje s'lejohen mŽ temat e hapura qe kane mbi 1000 postime dhe duhen mbyllur.

  Per kete arsye po i rihap te reja ato qe do te mbyll sepse kane kaluar 1000 postimet.

  Jeni te lire te vizitoni keto tema edhe pse jane te mbyllura.

  Per me shume te vazhdojme diskutimet tek temat e reja te njejta!

  Lexim/ndihme te mbare gjithe antareve dhe stafit!

 2. #2

  Re: Prezantimet dhe pershendetjet e antarit te ri

  Pershendetje te gjithe Shqiptareve dhe mire se ju gjeta

  Mendova qe si fillestar te gjej perkrahjen tuaj ne kete fushe

  Respekte

 3. #3
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: Prezantimet dhe pershendetjet e antarit te ri

  Quote Originally Posted by Frensi View Post
  Pershendetje te gjithe Shqiptareve dhe mire se ju gjeta

  Mendova qe si fillestar te gjej perkrahjen tuaj ne kete fushe

  Respekte
  Patjeter qe Po.
  Mirsevjen

 4. #4
  Contributing Member pleshina's Avatar
  Join Date
  08-11-2006
  Posts
  985
  Uploads
  13

  Re: Prezantimet dhe pershendetjet e antarit te ri

  Quote Originally Posted by Frensi View Post
  Pershendetje te gjithe Shqiptareve dhe mire se ju gjeta

  Mendova qe si fillestar te gjej perkrahjen tuaj ne kete fushe

  Respekte
  Mir se na erdhe

 5. #5
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Prezantimet dhe pershendetjet e antarit te ri

  Mire se erdhen Frens!

 6. #6
  Junior Member
  Join Date
  17-12-2010
  Posts
  11
  Uploads
  0

  Re: Prezantimet dhe pershendetjet e antarit te ri

  pershendetje cuna..... une jam paksa fillestar dhe shpresoj qe do me ndihmoni...... :)

 7. #7
  VIP Member ferrarif1's Avatar
  Join Date
  13-03-2009
  Posts
  1,081
  Uploads
  18

  Re: Prezantimet dhe pershendetjet e antarit te ri

  Quote Originally Posted by saja1 View Post
  pershendetje cuna..... une jam paksa fillestar dhe shpresoj qe do me ndihmoni...... :)
  Mire se erdhe saja1 pa tjeter kai do kesh ndihme

 8. #8
  Contributing Member pleshina's Avatar
  Join Date
  08-11-2006
  Posts
  985
  Uploads
  13

  Re: Prezantimet dhe pershendetjet e antarit te ri

  Quote Originally Posted by saja1 View Post
  pershendetje cuna..... une jam paksa fillestar dhe shpresoj qe do me ndihmoni...... :)
  Mir se na erdhe

 9. #9
  VIP Member BIG BOBI's Avatar
  Join Date
  21-05-2006
  Location
  Treviso Italy
  Posts
  1,043
  Uploads
  70

  Re: Prezantimet dhe pershendetjet e antarit te ri

  Quote Originally Posted by Frensi View Post
  Pershendetje te gjithe Shqiptareve dhe mire se ju gjeta

  Mendova qe si fillestar te gjej perkrahjen tuaj ne kete fushe

  Respekte
  mire se erdhe!

 10. #10
  VIP Member BIG BOBI's Avatar
  Join Date
  21-05-2006
  Location
  Treviso Italy
  Posts
  1,043
  Uploads
  70

  Re: Prezantimet dhe pershendetjet e antarit te ri

  Quote Originally Posted by saja1 View Post
  pershendetje cuna..... une jam paksa fillestar dhe shpresoj qe do me ndihmoni...... :)
  mire se erdhe!

Page 1 of 100 1236112651 ... LastLast

Similar Threads

 1. Old Mbyllur- Prezantimet dhe pershendetjet e antarit te ri
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1004
  Last Post: 10-12-2010, 13:21:15

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •