Digi TV Film: Program TV: 10-12-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:01 The invention of lying
08:01 Get him to the Greek
10:00 Intolerable Cruelty
12:00 Nanny McPhee Returns
14:00 Its complicated
16:01 21 grams
18:03 Repo man
20:00 Robin Hood
22:31 Its complicated
00:31 Havana
03:00 Green zone
05:00 Get him to the Greek

AXN

06:00 Promo
08:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, , episodul 19)
09:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, , episodul 21) (AP)
10:00 Diagnostic: Crima!
(sua, 1993, s. politist, , episodul 18) (AP)
11:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, , episodul 17) (12)
12:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, , episodul 19)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, , episodul 21) (AP)
14:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, , episodul 19)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 12) (12)
16:00 Diagnostic: Crima!
(sua, 1993, s. politist, , episodul 19) (AP)
17:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, , episodul 20)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, , episodul 1) (AP)
19:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, , episodul 20)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 13) (12)
21:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, , episodul 18) (12)
22:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, , episodul 4) (12)
22:55 Zoom
23:00 Genesis
(spa., 2006, s, , episodul 4) (AP)
00:05 Printre oameni
(engl., 2008, s, , episodul 2) (AP)
01:20 Internatul
(spa., 2007, s, , episodul 3) (AP)
02:45 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, , episodul 4)
03:45 Genesis
(spa., 2006, s, , episodul 4) (AP)
04:40 Printre oameni
(engl., 2008, s, , episodul 2) (AP)
05:40 Internatul
(spa., 2007, s, , episodul 3) (AP

Cinemax

06:25 Cei mai buni regizori
de la Hollywood(sua, 2009, s)
07:00 Micki si Maude
(sua, 1984, com.) (12)
08:55 Gloria
(sua, 1980, polit.) (15)
10:55 Cei mai buni regizori
de la Hollywood(sua, 2009, s)
11:20 Tokyo Sonata
(jap.-hol.-hongk., 2008, drama) (12)
13:20 Aurul lui Ulee
(sua, 1997, drama) (12)
15:15 Bine ati venit!
(fra., 2009, drama) (12)
17:00 Micki si Maude
(sua, 1984, com.) (12)
18:55 Capitolul doi
(sua, 1979, com.) (AP)
21:00 Intalnire cu un necunoscut
(hol., 1996, drama) (12)
22:20 Down by Law
(ger.-sua, 1986, drama, a-n) (15)
00:05 Prada usoara 2
(nor., 2008, horror) (15)
01:35 Frati de cruce
(sua, 1978, drama) (15)
03:30 Razboiul Stellei
(hol., 2009, drama) (12)
05:05 Ultima imbratisare
(sua, 1979, thrill.) (18)

HBO

06:00 Hannah Montana:
Filmul (sua, 2009, com.)
07:40 G-Force:
Salvatorii planetei
09:05 Filme si vedete
09:30 Vulcanul
(sua, 1997, f. de cat.) (12)
11:15 The Rocker
(sua, 2008, com.) (12)
12:55 Din nou la 17 ani
(sua, 2009, com.) (12)
14:40 Struguri in soare
(sua, 2008, drama) (12)
16:50 Chemarea naturii
(sua, 2009, com.) (12)
18:25 Chihuahua de Beverly Hills
(sua-mex., 2008, com.)
20:00 Filme si vedete
20:30 in deriva
(rom., 2010, s. drama, episodul 5) (12)
21:00 Sugar (sua, 2008, drama) (12)
23:00 True Blood
(sua, 2008, s, , episodul 4) (18)
00:00 Anaconda 4: Drumul sangelui
(sua-rom., 2009, horror) (18)
01:30 in deriva
(rom., 2010, s. drama, , episodul 5) (12)
02:05 inselatoria
(sua, 2008, drama) (15)
03:50 Secventa finala
(can., 2005, drama) (12)

National Geographic

06:00 Rechini de Alaska (doc.)
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
- Chipper
08:00 Viata cu feline (doc.)
09:00 Oamenii-rechin (s. doc.)
- Ape agitate
10:00 Marile migratii: Culise (doc.)
11:00 Facut pentru a ucide (f. s. doc.)
- Rechinul
12:00 Musca-ma! (s. doc.) - SUA
13:00 Rechini de Alaska (doc.)
14:00 Oamenii-rechin (s. doc.)
- Ape agitate
15:00 Buncarele lui Hitler (f. doc.)
16:00 Panda uriasi: Muntii pierduti
din Qinling (jap., f. doc.)
17:00 Animale feroce (f. s. doc.)
- Sub ape
18:00 Interpol (s. doc., , episodul 3)
- Obsesie letala
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
- Zi de coafor
20:00 Lumi ascunse (sua, s. doc. nat.)
- Paradisul indian al vidrei
21:00 Cesar si cainii (s. doc.)
- Cricket, Hemingway si Rigby
22:00 Cesar si cainii (s. doc.)
- Bacchus si Jody
23:00 Interpol (s. doc.)
- Moartea alba
00:00 Cesar si cainii (s. doc.)
- Cricket, Hemingway si Rigby
01:00 Cesar si cainii (s. doc.)
- Bacchus si Jody
02:00 Lumi ascunse (sua, s. doc. nat.)
- Paradisul indian al vidrei
03:00 Cesar si cainii (s. doc.)
- Cricket, Hemingway si Rigby
04:00 Cesar si cainii (s. doc.)
- Bacchus si Jody
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)
- Zi de coafor

ProCinema

07:45 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 12)
08:15 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 25)(reluare)
08:45 Entertainment News
(, episodul 5) (AP)(reluare)
09:45 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., episodul 14) (AP)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 13)
11:00 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , episodul 26)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Studio 60
(sua, 2006, s, episodul 21)(AP)(reluare)
15:15 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 17) (AP)(reluare)
15:45 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 18)(AP)(reluare)
16:15 Colegii tai
(sua, 2006, s, , episodul 1) (AP)
16:45 si ingerii se indragostesc
(sua, 1987, f. rom., col., a-n) (AP)
19:00 Serii fara limite: Studio 60
(sua, 2006, s, , episodul 22) (AP)
20:00 Forta furtunii
(sua, 2003, avent.) (12)
22:00 Filmul de 10: Cosa Nostra
(sua, 2003, polit.) (15)
00:00 Craciun negru
(can.-sua, 2006, horror) (15)
01:30 Salvamontistii
(engl., 2002, f. s. avent., episodul 4)(15)
02:30 Cosa Nostra
(sua, 2003, polit.) (15)(reluare)
04:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
__________________
elvis