Results 1 to 1 of 1

Thread: Spiderbox - 1 vit

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  29-10-2009
  Posts
  175
  Uploads
  11

  Spiderbox - 1 vit

  Meqė prej njė viti, nė shtėpinė time, kam spiderbox, doja tė shkruaja dicka:

  - Ėshtė shumė i lehtė nė pėrdorim
  - Ka njė suport, nga faqja zyrtare e saj, qė asnjė marrės tjetėr nuk ka
  - Cilėsi figure tė shkėlqyeshme (pėrfshirė daljen HDMI)
  - Ēmim i arsyeshėm

  Pra, ėshtė njė marrės qė do ua sugjeroja ēdo familjari dhe amatorėve tė marrėsve satelitor.

  Edhe sot, pas njė viti do e blija spiderbox 9000HD!

  Po bashkengjis nje liste kanalesh 13E-16E-19.2E-28.2E te pėrditėsuar sot nė orėn 16
  Attached Files Attached Files

Similar Threads

 1. Spiderbox softcam
  By sami.sami in forum Spider Box Firmware
  Replies: 304
  Last Post: Yesterday, 20:02:25
 2. spiderbox 9000 hd
  By endrithoxha in forum Albanian / Shqip
  Replies: 119
  Last Post: 08-02-2018, 18:00:08
 3. Card sharing with the spiderbox
  By dildar2 in forum General Discussions: Cardsharing
  Replies: 2
  Last Post: 03-06-2010, 00:07:24
 4. spiderbox
  By claggsy in forum General Discussions: Satellite Receivers
  Replies: 0
  Last Post: 09-05-2010, 20:10:34
 5. Spiderbox HD9000
  By forrest1066 in forum General Discussions: Satellite Receivers
  Replies: 1
  Last Post: 28-04-2010, 10:00:55

Tags for this Thread

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •