Results 1 to 4 of 4

Thread: TV Alb tek 18W

 1. #1
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,273
  Uploads
  39

  TV Alb tek 18W

  Nuk e di nese jeni ne dijeni per nja kanal shqiptar te cilin e gjeta rastesisht tek posicjoni 18W

  me kto frekuenca

  frekuence 11569 H 5775 5/6


  ndoshta mund ta dii por i postova per ata qe kane interes ta shikojne.

  kanali besoj eshte i trevave shqiptare ne Fyrom.

 2. #2
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,588
  Uploads
  318

  Re: TV Alb tek 18W

  Po Fiku
  Eshte kanal i paketes Makedonski Telekom dhe transmeton ne format Mpeg-4...

 3. #3
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: TV Alb tek 18W

  ka ndonje gje interesante ky kanal?
  ku kane shku deri ke 18w kto, si pelqen europa sic duket :)

 4. #4
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,273
  Uploads
  39

  Re: TV Alb tek 18W

  Quote Originally Posted by SkinArt View Post
  ka ndonje gje interesante ky kanal?
  ku kane shku deri ke 18w kto, si pelqen europa sic duket :)
  aq sa ndoqa un vetem muzike dhe lajme dhe emisjone per femije.

  muzika ishte shqiptare e ndryshme

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •