Digi TV Film: Program TV: 24-12-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

07:02 21 grams
09:03 Get him to the Greek
11:00 Repo man
13:01 Intolerable Cruelty
15:00 Robin Hood
17:30 Havana
20:00 The invention of lying
22:00 Nanny McPhee Returns
00:01 Repo man
02:00 The invention of lying
04:02 Robin Hood

AXN

07:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, , episodul 29)
08:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, , episodul 10)�(AP)
09:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004 episodul 8)�(12)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004 episodul 9)�(12)
11:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., , episodul 7)�(AP)
12:00 Star Trek: Filmul
(sua, 1979, S.F.)�(12)
14:30 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, , episodul 2)�(AP)
15:25 Diagnostic: Crima!
(sua, 1993, s. politist, , episodul 10)�(AP)
16:25 American Idol
(sua, 2002, matinal, , episodul 30)
17:25 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, , episodul 11)�(AP)
18:20 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, , episodul 8)
19:20 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, , episodul 3)�(AP)
20:15 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 5)�(AP)
21:15 Primul sarut
(sua, 1991, com. rom.)�(AP)
23:15 Prima iubire
(sua, 1994, com.)�(12)
01:10 Internatul
(spa., 2007, s, , episodul 7)�(AP)
02:40 Primul sarut
(sua, 1991, com. rom.)�(AP)
04:20 Prima iubire
(sua, 1994, com.)�(12)

Cinemax

07:00 Scrisori pentru Jenny
(spa.-isr.-arg., 2007, dr. romantic.)
08:35 Zidul lui Adam
(can., 2008, drama)�(12)
10:10 Ale si Maria
(it., 2008, f. de scurt m.)�(12)
10:30 Suflete inghetate
(sua, 2009, com.)�(12)
12:10 Prietenia
(can., 2008, drama)(12)
13:50 Fructul oprit
(fin.-sue., 2009, drama)�(15)
15:30 Tinerete vesnica
(sua, 1992, com.)�(15)
17:10 Departe, departe
(sua, 1992, f. rom.)�(AP)
19:25 Scrisori pentru Jenny
(spa.-isr.-arg., 2007, dr. romantic.)�(12)
21:00 Barton Fink
(sua-engl., 1991, com.)�(15)
22:55 Suflete inghetate
(sua, 2009, com.)�(12)
00:35 Impuls ucigas
(sua, 1988, thrill.)�(15)
02:05 Resident Evil: Decaderea
(jap., 2008, f. anim.)�(15)
03:40 Vacanta permanenta
(sua, 1980, drama)�(15)
04:55 Burta arhitectului
(it.-engl., 1987, drama)�(12)

HBO

06:00 Filme si vedete
06:25 Transformers:Razbunarea celor
invinsi (sua, 2009, f. SF de act.) (12)
08:50 Amurg
(sua, 2008, drama) (12)Amurg�DVD�
10:50 Rachel se marita
(sua, 2008, dr. romantic.) (12)
12:45 Secretul celor sapte vulcani
(nz., 2009, avent.) (12)
14:20 Puterea imaginatiei
(sua, 2009, com.)
16:10 Dragonball: Evolutia.
(sua, 2009, f. fantas.act.) (12)
17:35 Nu te pune cu Zohan
(sua, 2008, com.) (12)
19:30 Filme si vedete
20:00 in deriva
(rom., 2010, s. drama, , episodul 10) (12)
20:30 in deriva
(rom., 2010, s. drama, , episodul 15) (12)
21:00 Concertul
(fra.-it.-rom., 2009, com.) (12)Concertul�DVD�
23:00 True Blood
(sua, 2008, s, , episodul 6) (18)
00:05 in deriva
(rom., 2010, s. drama, , episodul 15) (12)
00:40 ingeri si demoni
(sua, 2008, thrill.) (12)
02:55 Frati vitregi .
(sua, 2008, com.) (15)Frati vitregi�DVD�
04:30 Karatistul (sua, 2006, com.) (

National Geographic

06:00 Maimute la furat
(f. s. doc.) - Lovitura de apartament
06:30 Maimute la furat
(f. s. doc.) - Domeniul lui Fang
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Caesar si Squatty
08:00 Inginerul castor (doc.)
09:00 Oamenii-rechin
(s. doc.) - Uriasul alb
10:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Rapitori
11:00 Facut pentru a ucide
(f. s. doc.) - Pasari de prada
12:00 Long Way Down
(engl., 2007, s. doc.) - in inima Kenyei
13:00 Maimute la furat
(f. s. doc.) - Lovitura de apartament
13:30 Maimute la furat
(f. s. doc.) - Domeniul lui Fang
14:00 Oamenii-rechin
(s. doc.) - Uriasul alb
15:00 inainte de Iisus (doc.)
16:00 Viata printre ursi (doc.)
17:00 Animale feroce
(f. s. doc.) - Jungla urbana
18:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - inghetat in zbor
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Bozley
20:00 Maimute la furat
(f. s. doc.) - Vanatorii de maimute
20:30 Maimute la furat
(f. s. doc.) - Vremuri grele
21:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Sadie si Calder
22:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Chihuahua
23:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Coliziune in aer
00:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Sadie si Calder
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Chihuahua
02:00 Maimute la furat
(f. s. doc.) - Vanatorii de maimute
02:30 Maimute la furat
(f. s. doc.) - Vremuri grele
03:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Sadie si Calder
04:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Chihuahua
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Bozley

ProCinema

07:45 Lunaticii dezlantuiti
(sua, 2005, s. anim., , episodul 9) (reluare)
08:15 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , episodul 35)
08:45 Entertainment News
(, episodul 7) (AP)(reluare)
09:45 Colegii tai
(sua, 2006, s, , episodul 10) (AP)(reluare)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Lunaticii dezlantuiti
(sua, 2005, s. anim., , episodul 10)
11:00 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , episodul 36)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
14:30 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, , episodul 3/22) (AP)(reluare)
15:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, , episodul 1) (AP)(reluare)
16:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, , episodul 2) (AP)(reluare)
16:30 Colegii tai
(sua, 2006, s, , episodul 11) (AP)
17:00 Casuta de Craciun
(sua-can., 2008, f. de fam.) (AP)
19:00 Serii fara limite:Spitalul de
urgenta (sua, 1994, s, , episodul 4/22) (AP)
20:00 Craciunul pica din cer
(can., 2009, drama) (AP)
22:00 Minori fara insotitori
(sua, 2006, com.) (AP)
00:00 Salvamontistii
(engl., 2002, f. s. avent., , episodul 6) (15
01:00 Bonneville
(sua, 2006, com.) (AP)
02:30 Minori fara insotitori
(sua, 2006, com.) (AP)(reluare)
04:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
__________________
elvis