Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 31

Thread: Prshndetje Festat e Krishtlindjeve, e Vitit t Ri, etj.

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  30-06-2006
  Posts
  403
  Uploads
  7

  Prshndetje Festat e Krishtlindjeve, e Vitit t Ri, etj.

  Gezuar krishtlindjet te gjitha anetareve te forumit shqipetar!!!

 2. #2
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,650
  Uploads
  226

  Re: Prshndetje Festat e Krishtlindjeve, e Vitit t Ri, etj.


  Gezuar dhe per shume vjet Djema dhe

 3. #3
  VIP Member OVES12's Avatar
  Join Date
  16-06-2009
  Location
  Shqiponja
  Posts
  2,089
  Uploads
  1,126

  Re: Prshndetje Festat e Krishtlindjeve, e Vitit t Ri, etj.

  I uroj te gjith Shqiptareve Gezuar Festat.

  GZUAR KRISHTLINDJET DHE VITIN E RI 2011!

  QOFT KY NJ VIT I MBAR DHE I SUKSESSHM !

  Prshndetje,Oves12


 4. #4

  Re: Prshndetje Festat e Krishtlindjeve, e Vitit t Ri, etj.

  Gezuar te gjitheve per shume vjet

 5. #5
  Contributing Member Neim20's Avatar
  Join Date
  07-06-2009
  Posts
  374
  Uploads
  10

  Re: Prshndetje Festat e Krishtlindjeve, e Vitit t Ri, etj.


 6. #6
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,529
  Uploads
  430

  Re: Prshndetje Festat e Krishtlindjeve, e Vitit t Ri, etj.

  N Natn e Shenjt e t praruar!
  Engjujt zbritn prej s Lartmi,

  Drita e tyre mbuloi Virgjereshn dhe foshnjn...
  Paqja Qiellore u ul mbi Tok

  Zri i tyre kngn Lavdi pritur thuri...
  U lind Mbreti, u lind Shptimtari.

  Gzuar Krishtlindjet!

  Marry Christmas!


  Buon Natale

 7. #7
  VIP Member fushkrujs's Avatar
  Join Date
  19-06-2009
  Posts
  2,585
  Uploads
  1,070

  Re: Prshndetje Festat e Krishtlindjeve, e Vitit t Ri, etj.

  Ju Uroj te gjith Shqiptareve Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e ri 2011.

 8. #8
  Senior Member
  Join Date
  19-12-2005
  Location
  Vendi i SHQIPONJAVE
  Posts
  136
  Uploads
  34

  Re: Prshndetje Festat e Krishtlindjeve, e Vitit t Ri, etj.

  Gezuar Vitin e Ri 2011 te gjithe anetareve te ketij forumi fantastik.

 9. #9
  Contributing Member
  Join Date
  10-03-2007
  Posts
  634
  Uploads
  1

  Re: Prshndetje Festat e Krishtlindjeve, e Vitit t Ri, etj.

  Urimet me te mira per vitin e ri 2011,gezim,lumturi e begati te sjelle ne te gjithe familjet tona...

 10. #10
  VIP Member ferrarif1's Avatar
  Join Date
  13-03-2009
  Posts
  1,081
  Uploads
  18

  Re: Prshndetje Festat e Krishtlindjeve, e Vitit t Ri, etj.

  Ju Uroj te gjith Shqiptareve Gzuar Vitin e Ri


  2011

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

 1. Gezuar Festat e Fund Vitit!!!
  By albani15 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 10
  Last Post: 05-01-2010, 14:28:53
 2. Gzuar Festat t gjithve
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 21
  Last Post: 01-01-2009, 20:54:56
 3. Gezuar festat
  By best ven in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 26-12-2008, 13:18:40
 4. Pershendetje
  By mile kristo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 21-12-2008, 12:59:30

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •