Results 1 to 3 of 3

Thread: Ndihme

 1. #1
  Junior Member
  Join Date
  14-11-2008
  Posts
  21
  Uploads
  0

  Ndihme

  Pershendetje,kam nje starsat 6300 usb, dhe nuk mund te vendos celsat tek BISS. Me pare mund ti ndroja dhe mund te vendosja cdo celes por tani nuk mundem, nuk mund te ndryshoj as celsat qe kam vendosur me pare. Ju lutem me ndihmoni nqs ka mundesi se cfare problem ka? Mos ndoshta eshte mbushur e gjithe hapesira per te vendosur celsa ne BISS? sepse ne irdeto 2 dhe ne seca mund te vendos pa problem celsa. flm

 2. #2
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: Ndihme

  Quote Originally Posted by andalb91 View Post
  Pershendetje,kam nje starsat 6300 usb, dhe nuk mund te vendos celsat tek BISS. Me pare mund ti ndroja dhe mund te vendosja cdo celes por tani nuk mundem, nuk mund te ndryshoj as celsat qe kam vendosur me pare. Ju lutem me ndihmoni nqs ka mundesi se cfare problem ka? Mos ndoshta eshte mbushur e gjithe hapesira per te vendosur celsa ne BISS? sepse ne irdeto 2 dhe ne seca mund te vendos pa problem celsa. flm
  Ke nje teme te hapur per starsat! beje atje kete pyeteje sepse ketu sbesoj se do te pergjigjet njeri ngaqe ekziston nje teme tjeter.

 3. #3
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: Ndihme

  Quote Originally Posted by andalb91 View Post
  Pershendetje,kam nje starsat 6300 usb, dhe nuk mund te vendos celsat tek BISS. Me pare mund ti ndroja dhe mund te vendosja cdo celes por tani nuk mundem, nuk mund te ndryshoj as celsat qe kam vendosur me pare. Ju lutem me ndihmoni nqs ka mundesi se cfare problem ka? Mos ndoshta eshte mbushur e gjithe hapesira per te vendosur celsa ne BISS? sepse ne irdeto 2 dhe ne seca mund te vendos pa problem celsa. flm

  Tema Mbyllet

Similar Threads

 1. Question Ndihme per SAT +
  By aldo224 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 17
  Last Post: 15-01-2011, 10:19:46
 2. [ndihmė]
  By tonny_m2 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 24-08-2010, 10:37:39
 3. Ndihme
  By bajern in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 13-01-2010, 23:54:41
 4. ndihme
  By balaku in forum Albanian / Shqip
  Replies: 11
  Last Post: 13-09-2009, 12:51:38
 5. {Ndihme}
  By Win32i3nT in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 06-09-2006, 14:44:14

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •