Digi TV Film: Program TV: 01-01-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:30 Nanny McPhee Returns
08:30 Havana
11:00 Get him to the Greek
13:00 Robin Hood
15:31 Despicable me
17:30 Havana
20:00 Nanny McPhee Returns
22:00 The invention of lying
00:01 Despicable me
02:01 Nanny McPhee Returns
04:01 Robin Hood

AXN

07:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 19) (AP)
08:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 18) (AP)
09:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004,episodul 16) (12)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004,episodul 17) (12)
11:00 Doctor Who
(engl., 2005, episodul 11) (AP)
12:00 Star Trek V: Ultima frontiera
(sua, 1989, actiune) (12)
14:05 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 18) (AP)
15:05 Hawthorne
(sua, 2009, s, episodul 10) (12)
16:05 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 19) (AP)
17:05 Survivor - Tocantins
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 14)
19:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 20) (AP)
20:00 CSI: N.Y - Criminalistii
(sua-can., 2004, episodul 24) (12)
21:00 Mama mea vitrega e extraterestra
(sua, 1988, com.) (12)
23:05 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 6) (12)
00:05 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 6) (12)
01:05 stiinta interzisa
(can., 2009, s. avent. SF, episodul 6) (12)
01:50 Mama mea vitrega e extraterestra
(sua, 1988, com.) (12)
03:45 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 6) (12)
04:45 Promo

Cinemax

07:00 O saptamana
(can., 2008, drama) (12)
08:35 Rubin si Ed
(engl., 1991, com.) (12)
08:40 Rubin si Ed
(engl., 1991, com.) (12)
09:55 Rubin si Ed
(engl., 1991, com.) (12)
10:00 Hotii de motoare
(spa., 2008, f. de scurt m.) (AP)
10:25 Rusinea
(spa., 2009, drama) (12)
11:30 Rusinea
(spa., 2009, drama) (12)
12:05 In arsita noptii
(sua, 1967, drama) (AP)
13:25 In arsita noptii
(sua, 1967, drama) (AP)
13:55 Signorina Effe
(it., 2007, drama) (12)
14:45 Signorina Effe
(it., 2007, drama) (12)
15:30 Cei mai buni regizori
de la Hollywood (sua, 2009, s) (12)
16:00 Lacrimile mamei mele
(ger.-arg., 2008, drama) (12)
16:35 Lacrimile mamei mele
(ger.-arg., 2008, drama) (12)
17:00 Lacrimile mamei mele
(ger.-arg., 2008, drama) (12)
17:35 Oameni si soareci
(sua, 1992, drama) (15)
19:20 Oameni si soareci
(sua, 1992, drama) (15)
19:25 O saptamana
(can., 2008, drama) (12)
21:00 Obsesii din trecut
(sua, 2008, drama)
22:40 Obsesii din trecut
(sua, 2008, drama)
22:55 In miezul intunecat al iernii
(engl., 1995, com., a-n) (15)
00:30 Jocuri stranii
(a., 1997, drama) (12)
00:45 Jocuri stranii
(a., 1997, drama) (12)
02:15 Katalin Varga
(rom.-engl., 2009, drama) (12)
03:40 Mizerie si intelepciune
(engl., 2008, com.) (15)
05:05 Obsesii din trecut
(sua, 2008, drama)
05:40 Obsesii din trecut
(sua, 2008, drama)

HBO

06:00 Zizou cel mic
(ind., 2008, com. de fam.) (12)
07:45 Bebelusi geniali
(sua, 1999, com. de fam.) (AP)
09:20 Hotel pentru catei
(sua, 2009, com.) Hotel pentru catei�DVD�
11:00 Epoca de gheata
(sua, 2002, f. anim.)
12:25 in deriva
(rom., 2010, s. drama, episodul 16) (12)
12:55 in deriva
(rom., 2010, s. drama, episodul 17) (12)
13:25 in deriva
(rom., 2010, s. drama, episodul 18) (12)
13:55 in deriva
(rom., 2010, s. drama, episodul 19) (12)
14:25 in deriva
(rom., 2010, s. drama, episodul 20) (12)
15:00 Razboiul mireselor
(sua, 2009, com. rom.)
16:30 X-Men de la origini: Wolverine
(sua, 2009, actiune) (15)
18:20 O poveste de Craciun
(sua, 2009, f. anim.) (AP)
20:00 Viata si apucaturile lui Kenny
Powers (sua, 2009, s. com., episodul 6)
20:30 Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 6) (AP)
21:00 in deriva
(rom., 2010, s. drama) (12)- Making Of
21:35 Felicia, inainte de toate
(rom.-cro., 2009, drama) (12)
23:35 in deriva
(rom., 2010, s. drama, episodul 16) (12)
00:05 in deriva
(rom., 2010, s. drama, episodul 17) (12)
00:35 in deriva
(rom., 2010, s. drama, episodul 18) (12)
01:05 in deriva
(rom., 2010, s. drama, episodul 19) (12)
01:30 in deriva
(rom., 2010, s. drama, episodul 20) (12)
02:00 Sex si minciuni
(sua, 2008, dram. Bio.) (15)
03:30 Tatal nostru
(sua-arg., 2007, thrill.) (15)
05:25 Pe platourile de filmare

National Geographic

06:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Vampirii
07:00 Plagile Egiptului
(s. doc.) - Primele blesteme
08:00 Plagile Egiptului
(s. doc.) - Chinurile de pe urma
09:00 2012: Profetia Maya (f. doc.)
2012: Profetia Maya (f. doc.)
10:00 Nazistii: Plutonul mortii (f. doc.)
11:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.) - Vanatoarea
12:00 Batalia Atlanticului
Batalia Atlanticului (s. doc.) - U-Boat
13:00 Batalia Atlanticului
- Aproape invinsi
14:00 Batalia Atlanticului
- Lovitura fatala
15:00 Odisee tribala
(s. doc.) - Maasai
16:00 Odisee tribala
(s. doc.) - Pokot
17:00 Odisee tribala
(s. doc.) - Rendille
18:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Kamchatka
19:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Siberia
20:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Muntii Caucaz
21:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Padurea secreta
22:00 Ultima leoaica (f. doc.)
23:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Agresiunea
00:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - infrangere zdrobitoare
01:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Sfarsitul cosmarului
02:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Zile mari
03:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - socul
04:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - La rascruce
05:00 Tabu
(f. s. doc.) - Sa curga sange!

ProCinema

07:15 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 9/22)
08:00 Batman
(sua, 2004, s. anim., episodul 2) (reluare)
08:30 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
09:00 Descopera Romania (2004)
09:30 Filmele si vedetele anului 2010
10:45 Stapanul cartilor
(sua, 1994, avent.) (reluare)
12:15 Printul si dansatoarea
(sua-engl., 1957, com. rom.) (AP)(reluare)
14:30 Entertainment News (episodul 9)
15:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 52)
16:00 Galidor
(can.-sua, 2002, s, episodul 19) (AP)
16:30 Galidor
(can.-sua, 2002, s, episodul 20) (AP)
17:00 Ce se intampla, doctore?
(sua, 1972, com.) (AP)
19:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 9) (AP)
22:00 Ispita
(sua, 2004, dr. romantic.) (15)Ispita�DVD�
00:15 Tigru si Dragon
(sua-taiv.-hongk., 2000, avent.) (15)
02:45 Ispita
(sua, 2004, dr. romantic.) (15)(reluare)
04:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
__________________
elvis