Results 1 to 4 of 4

Thread: ju lutem per ndihme

 1. #1
  Junior Member
  Join Date
  06-02-2008
  Posts
  11
  Uploads
  0

  ju lutem per ndihme

  Urime viti i ri te gjith shqiptareve kam nje dreambox 500s me lidhje te paguar dhe ka nje kohe qe dua te shikoj edhe ne pc por asesi me pat sukses a ka mundesi nje manual me e paraqit dikush por ne gjuhen shqipe dhe me tregu se lidhjen e internetit e kam nepermjet ruterit flm te gjitheve per ndihmat cka na jepni neve te rijnjeve ne keto pune

 2. #2
  Banned
  Join Date
  30-06-2005
  Location
  Kukes,Albania
  Posts
  4,252
  Uploads
  3,558

  Re: ju lutem per ndihme

  eshte nje teme ne lidhje me dreambox beje pyetjen atje tek tema e dreambox

 3. #3
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,783
  Uploads
  503

  Re: ju lutem per ndihme

  Quote Originally Posted by samce7 View Post
  Urime viti i ri te gjith shqiptareve kam nje dreambox 500s me lidhje te paguar dhe ka nje kohe qe dua te shikoj edhe ne pc por asesi me pat sukses a ka mundesi nje manual me e paraqit dikush por ne gjuhen shqipe dhe me tregu se lidhjen e internetit e kam nepermjet ruterit flm te gjitheve per ndihmat cka na jepni neve te rijnjeve ne keto pune
  shiko temen e manualeve, dhe kur te ngelesh kerko ndihme te tema dreambox

 4. #4
  VIP Member ferrarif1's Avatar
  Join Date
  13-03-2009
  Posts
  1,081
  Uploads
  18

  Re: ju lutem per ndihme

  Quote Originally Posted by samce7 View Post
  Urime viti i ri te gjith shqiptareve kam nje dreambox 500s me lidhje te paguar dhe ka nje kohe qe dua te shikoj edhe ne pc por asesi me pat sukses a ka mundesi nje manual me e paraqit dikush por ne gjuhen shqipe dhe me tregu se lidhjen e internetit e kam nepermjet ruterit flm te gjitheve per ndihmat cka na jepni neve te rijnjeve ne keto pune
  te tema e manualeve shiko dhe kerko ndihme te tema dreambox
  tema mpyllet

Similar Threads

 1. Question ndihme ju lutem
  By fatlum in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 27-08-2009, 00:47:31
 2. Question ndihme ju lutem
  By -dr-alb in forum Albanian / Shqip
  Replies: 10
  Last Post: 11-03-2009, 16:16:55
 3. ndihme ju lutem
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 5
  Last Post: 07-11-2008, 00:48:46
 4. ndihme ju lutem
  By nushi-73 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 13-09-2008, 22:51:11
 5. ndihmė ju lutem :)
  By CodeName_23 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 09-01-2007, 05:22:54

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •