Digi TV Film: Program TV: 02-01-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

07:01 21 grams
09:03 Repo man
11:00 Robin Hood
13:31 Get him to the Greek
15:30 Havana
18:01 Repo man
20:01 The invention of lying
22:01 Get him to the Greek
00:00 Nanny McPhee Returns
02:01 21 grams
04:03 Despicable me

AXN

07:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 20) (AP)
08:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 19) (AP)
09:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, episodul 18) (12)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, episodul 19) (12)
11:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., episodul 12) (AP)
12:00 Star Trek VI:
Taramul Nedescoperit (sua, 1991, S.F.)
14:10 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 19) (AP)
15:10 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, episodul 11)
16:10 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 20) (AP)
17:10 Survivor - Tocantins
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 15)
18:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 8)
19:00 NCIS:L.A-Ancheta militara
(sua, 2009, s. politist, episodul 8)
20:00 Avocatiin Las Vegas
(sua, 2010, s. drama, episodul 1) (AP)
21:00 A fost odatain Mexic
Desperado 2 (sua, 2003, actiune) (12)
23:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 17)
00:35 Stiinta interzisa
(can., 2009, s. avent. SF, episodul 7) (12)
01:15 A fost odatain Mexic
Desperado 2 (sua, 2003, actiune) (12)
03:10 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 17)
04:45 Promo

Cinemax

07:00 Identitatea lui Bourne
(sua-ger.-ceh., 2002, thrill.) (12)
08:50 Identitatea lui Bourne
(sua-ger.-ceh., 2002, thrill.) (12)
08:55 Tatal Giovannei
(it., 2008, drama) (12)
10:40 Campul dragostei
(engl.-irl., 1990, drama) (12)
10:50 Campul dragostei
(engl.-irl., 1990, drama) (12)
12:20 Campul dragostei
(engl.-irl., 1990, drama) (12)
12:30 Giulia nu are intalniri noaptea
(it., 2009, drama) (12)
13:55 Giulia nu are intalniri noaptea
(it., 2009, drama) (12)
14:15 Reinette si Mirabelle
au patru aventuri (fra., 1987, com.) (12)
15:45 Reinette si Mirabelle
au patru aventuri (fra., 1987, com.) (12)
16:00 Fratii Dion
(sua, 1974, act. com.) (12)
17:35 La revedere, Solo!
(sua, 2008, com.) (12)
17:45 La revedere, Solo!
(sua, 2008, com.) (12)
19:05 Identitatea lui Bourne
(sua-ger.-ceh., 2002, thrill.) (12)
19:15 Identitatea lui Bourne
(sua-ger.-ceh., 2002, thrill.) (12)
21:00 Cronometrul
(sua, 2009, com. rom.) (AP)
22:35 Cronometrul
(sua, 2009, com. rom.) (AP)
22:40 Mystery Train
(sua-jap., 1989, act. com.) (15)
00:30 Gigantic
(sua, 2008, com. rom.) (15)
00:40 Gigantic
(sua, 2008, com. rom.) (15)
02:05 Povestile din Canterbury
(it.-fra., 1972, drama) (18)
02:25 Povestile din Canterbury
(it.-fra., 1972, drama) (18)
03:45 Povestile din Canterbury
(it.-fra., 1972, drama) (18)
03:55 Noaptea din fata ochilor
(ger., 2008, drama) (12)
05:25 Pistolarii
(dan., 2007, act. com.) (15)

HBO

06:00 Taci si sapa
(sua, 2003, f. avent.fam.) (AP)
07:55 Filme si vedete
08:20 Einstein si Eddington
(engl.-sua, 2008, drama) (12)
09:55 O poveste de Craciun
(sua, 2009, f. anim.) (AP)
11:30 Titanii (sua, 2000, drama) (15)
13:20 Paul, mare politist la mall
(sua, 2009, act. com.) (12)
14:55 Preotul Spanley
(nz.-engl., 2008, com.) (12)
16:35 Temple Grandin
(sua, 2010, dram. Bio.) (12)
18:25 Sta sa ploua cu chiftele
(sua, 2009, f. anim.)
20:00 De Craciun nu stam acasa!
(sua, 2008, com.)
21:30 Coco Chanel si Igor Stravinski
(fra., 2009, dr. romantic.) (15)
23:30 True Blood
(sua, 2008, s, episodul 7) (18)- La pamant
00:20 Crimele din Oxford
(spa.-engl.-fra., 2008, polit.) (15)
02:05 Stapanii strazilor
(sua, 2008, thrill.) (15)
03:55 Un ghem de minciuni
(sua, 2008, drama) (15)

National Geographic

06:00 Tabu
(f. s. doc.) - Fara limite
07:00 Tabu
(f. s. doc.) - Pedepse extreme
08:00 Buncarele lui Hitler (f. doc.)
09:00 Biblia secreta
(s. doc.) - Apocalipsa
10:00 Biblia secreta
Cavalerii templieri: Luptatorii Domnului
11:00 Biblia secreta
(s. doc.) - Rivalii lui Iisus
12:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Mancatorii de oameni
13:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - in nordul arctic
14:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Uralii
15:00 Marile migratii
(s. doc.) - in miscare
16:00 Marile migratii
(s. doc.) - Urmasii
17:00 Marile migratii
(s. doc.) - Supravietuirea
18:00 Marile migratii
(s. doc.) - Foamea
19:00 Lumi extraterestre
20:00 Viata de pe Marte (doc.)
21:00 Supercontinent:
Sfarsit de Eden (f. doc.)
22:00 Supercontinent:
Soarta omului (f. doc.)
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - USS Florida
00:00 Supercontinent
: Sfarsit de Eden (f. doc.)
01:00 Supercontinent
: Soarta omului (f. doc.)
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - USS Florida
03:00 Viata de pe Marte (doc.)
Viata de pe Marte (doc.)
04:00 Supercontinent
: Sfarsit de Eden (f. doc.)
05:00 Supercontinent
: Soarta omului (f. doc.)

ProCinema

08:00 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., episodul 6)
08:30 Pro Motor (2007, emis. sport)
09:00 Pretul celebritatii
09:30 Zoom in 10 (divertisment)
09:45 Galidor
(can.-sua, 2002, s, episodul 19) (AP)(reluare)
10:15 Galidor
(can.-sua, 2002, s, episodul 20) (AP)(reluare)
10:45 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 9) (AP)
13:30 Ce se intampla, doctore?
(sua, 1972, com.) (AP)(reluare)
15:30 Lumea PRO CINEMA
16:00 Galidor
(can.-sua, 2002, s, episodul 21) (AP)
16:30 Galidor
(can.-sua, 2002, s, episodul 22) (AP)
17:00 Soarele ucigas
(sua, 2001, f. de cat.) (AP)
19:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 10) (AP)
20:00 Pas in doi
(rom., 1985, drama) (AP)
22:15 Pierduti in timp
(sua, 2001, thrill.) (AP)
00:15 Nasii din Tokyo
(jap., 2003, f. anim.) (12)
02:00 Pierduti in timp
(sua, 2001, thrill.) (AP)(reluare)
03:30 Nasii din Tokyo
(jap., 2003, f. anim.) (12)(reluare)
05:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:30 Apropo TV (divertisment)
__________________
elvis