Digi TV Film: Program TV: 06-01-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

07:32 Repo man
09:30 Intolerable Cruelty
11:31 Get him to the Greek
13:30 The invention of lying
15:30 Despicable me
17:30 Robin Hood
20:01 Nanny McPhee Returns
22:01 Repo man
00:00 Intolerable Cruelty
02:00 Nanny McPhee Returns
04:02 The invention of lying

AXN

07:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 38)
08:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 19) (AP)
09:00 Diagnostic: Crima!
(sua, 1993, s. politist, episodul 18)
10:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 13) (AP)
11:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 38)
12:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 19) (AP)
13:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, episodul 16)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 11) (AP)
15:00 Diagnostic: Crima!
(sua, 1993, s. politist, episodul 19)
16:05 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 39)
17:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 20) (AP)
18:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, episodul 17)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 12) (AP)
20:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 1) (AP)
21:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 21)
21:39 Zoom
22:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 22)
22:41 Zoom
23:00 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, episodul 12)
00:00 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 8) (AP)
01:40 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 21)
02:40 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 22)
03:25 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, episodul 12) (AP)
04:10 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 8) (AP)
05:50 Promo

Cinemax

07:00 Omul de nisip
(spa., 2007, drama) (15)
08:40 Proprietarul
(sua, 1970, com.) (12)
10:30 Cei mai buni regizori
de la Hollywood (sua, 2009, s)
11:00 Micul Nikita
(sua, 1989, thrill. act.)
12:40 Rusinea
(spa., 2009, drama) (12)
14:20 E randul meu
(sua, 1980, drama) (12)
15:55 intalnire cu un necunoscut
(hol., 1996, drama)
17:20 Pe lacul auriu
(sua, 1981, drama) (18)
19:10 Proprietarul
(sua, 1970, com.)
21:00 Treme
(sua, 2010, s, episodul 1)
22:20 Limbo
(sua, 1999, drama)
00:25 Un telefon pentru Angel
(mex., 2008, com. rom.)
02:15 Ultimul cantec de leagan
(sua, 2008, drama)
03:50 Ciclul
(can., 2008, horror)
05:20 intalnire cu un necunoscut
(hol., 1996, drama) (12)

HBO

06:00 Cizme deocheate
(sua-engl., 2005, com.) (AP)
07:45 Julie si Julia
(sua, 2009, drama) (12)Julie si Julia��si�
09:50 De Craciun nu stam acasa!
(sua, 2008, com.)
11:20 Trupa
(sua, 2009, com.) (12)
13:10 Pentru Neda
(sua, 2009, f. doc.) (15)
14:25 Ziua in care s-a oprit
Pamantul (sua, 2008, S.F.) (12)
16:10 Saga Amurg: Luna Noua
(sua, 2009, fantasy) (15)
18:20 in furtuna
(engl.-sua, 2009, dr. ist.) in furtuna��
20:00 in deriva
(rom., 2010, s. drama, episodul 19) (12)
20:30 in deriva
(rom., 2010, s. drama, episodul 24) (12)
21:00 La capatul lumii
(sua, 2008, f. doc.) (AP)
22:30 Un ghem de minciuni
(sua, 2008, drama) (15)
00:35 in deriva
(rom., 2010, s. drama, episodul 24) (12)
01:05 intamplarea
(sua-ind., 2008, drama) (15)
02:35 Babylon A.D.
(sua-fra.-engl., 2008, S.F.) (12)
04:15 Numele jocului: Fotbal
(engl.-sua, 2009, dram. Bio.) (15)

National Geographic

06:00 Pradatori preistorici
(f. doc.) - Hyaenodon
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Molly, Jane si Genoa
08:00 Focile din Skeleton (f. doc.)
09:00 Secrete vechi: Faraonul de
argint (f. doc.)
10:00 Plagile Egiptului
(s. doc.) - Primele blesteme
11:00 Armata delfinilor (doc.)
12:00 Undeva in China
(f. s. doc.) - Obiceiuri locale
13:00 Pradatori preistorici
(f. doc.) - Hyaenodon
14:00 Secrete vechi: Faraonul de
argint (f. doc.)
15:00 Arme: Masini de lupta
16:00 Inginerul castor (doc.)
17:00 Facut pentru a ucide
(f. s. doc.) - Pisicile
18:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Rapiti in Irak
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Wilshire si Butch
20:00 Pradatori preistorici:
Phorusrhacidae (doc.)
21:00 La pescuit (f. s. doc.)
- Invazia
22:00 La pescuit (f. s. doc.)
- Vampirii
23:00 Pierdut printre straini (s. doc.)
- Teroare in Filipine
00:00 La pescuit (f. s. doc.)
- Invazia
01:00 La pescuit (f. s. doc.)
- Vampirii
02:00 Pradatori preistorici:
Phorusrhacidae (doc.)
03:00 La pescuit (f. s. doc.)
- Invazia
04:00 La pescuit (f. s. doc.)
- Vampirii
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)
- Wilshire si Butch

ProCinema

08:00 Batman
(sua, 2004, s. anim., episodul 5)(reluare)
08:30 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 12/22) (AP)(reluare)
09:30 Batman
(sua, 2004, s. anim., episodul 6)
10:00 Colegii tai
(sua, 2006, s, episodul 19) (AP)(reluare)
10:30 Teleshopping (recl.)
10:45 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
12:00 Teleshopping (recl.)
12:15 Teo - Redifuzare
13:15 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 52) (reluare)
13:45 Fratii Dalton
(fra.-ger.-spa., 2004, com.) (AP)(reluare)
15:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 7) (AP)(reluare)
16:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 8) (AP)(reluare)
16:30 Zambete intr-o pastila
(sua, 2006, s. com., episodul 1)
17:00 Soarele ucigas
(sua, 2001, f. de cat.) (15)
19:00 Serii fara limite: Spitalul de
urgenta (sua, 1994, s, episodul 13/22)
20:00 Serii fara limite: Operatiunea
de salvare (sua, 2004, s, episodul 12)(12)
21:00 Comedia in esenta tare:
Poza la minut (sua, 1997, s, episodul 9)(AP)
21:30 Comedia in esenta tare:
Poza la minut (sua, 1997, s, episodul 10)
22:00 Filmul de 10: Inelul dragonului
(it., 1994, avent.) (AP)
00:00 Cu ochii-n 3
(sua, 2004, drama) (15)
01:45 Inelul dragonului
(it., 1994, avent.) (AP)(reluare)
03:15 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 12) (12)(reluare)
04:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:30 Apropo TV (divertisment)
__________________
elvis