Digi TV Film: Program TV: 08-01-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

07:01 Intolerable Cruelty
09:00 Get him to the Greek
11:01 Havana
13:30 Repo man
15:31 Despicable me
17:30 Robin Hood
20:02 Nanny McPhee Returns
22:01 Get him to the Greek
00:00 Despicable me
02:01 Nanny McPhee Returns
04:00 Repo man

AXN

06:00 Promo
07:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 21) (AP)
08:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 20) (AP)
09:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., episodul 20)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., episodul 21)
11:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., episodul 13) (AP)
12:00 Star Trek: Primul Contact
(sua, 1996, actiune)
14:10 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 20)
15:10 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, episodul 12) (12)
16:10 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 21) (AP)
17:10 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 9
18:10 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 10)
19:10 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 21) (AP)
20:10 CSI: N.Y - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 25)
21:10 Gothika
(sua, 2003, thrill.) (15)
23:05 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 7)
00:05 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 7) (12)
01:05 Stiinta interzisa
(can., 2009, s. avent. SF, episodul 8)
01:45 Gothika
(sua, 2003, thrill.) (15)
03:30 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 7)
04:30 Promo

Cinemax

07:00 La ceai cu Mussolini
(it.-engl., 1999, drama) (12)
08:55 Decizii
(sua, 2008, drama) (12)
10:35 Dragoste la Cairo
(can.-irl.-egi., 2009, drama) (12)
12:05 Cronometrul
(sua, 2009, com. rom.) (AP)
13:40 Parfum de cedru
(sua, 1999, dr. romantic.) (12)
15:45 Un pic de suflet
( aus., 1998, com.) (12)
17:10 Fotograf de nunta
(sue., 2009, com. rom.) (12)
19:05 La ceai cu Mussolini
(it.-engl., 1999, drama) (12)
21:00 Nume de cod: Farewell
(fra., 2009, thrill.) (15)
22:50 Tobosarul
(hongk.-taiv.-ger., 2007, drama)
00:45 Politistul
(fra., 2008, f. de scurt m.) (AP)
01:05 Ultima ispita a lui Iisus
(sua, 1988, drama) (18)
03:45 Suflet negru
(can., 2007, drama) (12)
05:10 Floarea-soarelui oarba
(spa., 2008, drama) (15)

HBO

06:00 Orice pentru dragoste
(sua, 2009, com.) (12)
07:35 Filme si vedete
08:00 G-Force: Salvatorii planetei
(sua, 2009, f. avent.fam.)
09:25 Fratii Jonas in concert
(sua, 2009, f. muz.)
10:40 indoiala
(sua, 2008, drama) (12)indoiala��
12:25 in deriva
(rom., 2010, s. drama, episodul 21) (12)
12:55 in deriva
(rom., 2010, s. drama, episodul 22) (12)
13:25 in deriva
(rom., 2010, s. drama, episodul 23) (12)
13:50 in deriva
(rom., 2010, s. drama, episodul 24) (12)
14:15 in deriva
(rom., 2010, s. drama, episodul 25) (12)
14:45 Michael Jackson: Asta-i tot!
(sua, 2009, f. muz. doc.) (12)
16:35 Ma dau in vant dupa cumparaturi
(sua, 2009, com. rom.)
18:20 Printesa si broscoiul
(sua, 2009, f. anim.)
20:00 Viata si apucaturile lui Kenny
Powers (sua, 2009, s.com., episodul 1)(AP)
20:30 Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 7) (AP)
21:00 Un pic insarcinata
(sua, 2006, com. rom.) (AP)
23:10 Povesti de Halloween
(can.-sua, 2008, comedie-horror) (15)
00:35 in deriva
(rom., 2010, s. drama, episodul 21) (12)
01:05 in deriva
(rom., 2010, s. drama, episodul 22) (12)
01:35 in deriva
(rom., 2010, s. drama, episodul 23) (12)
02:00 in deriva
(rom., 2010, s. drama, episodul 24) (12)
02:25 in deriva
(rom., 2010, s. drama, episodul 25) (12)
02:55 Captivitate
(sua-rus., 2007, polit.) (15)
04:20 Anaconda 4: Drumul sangelui
(sua-rom., 2009, horror) (18)

National Geographic

06:00 Pradatori preistorici:
Entelodont (doc.)
07:00 Megastructuri (2004, s. doc.)
- Turnul Pearl River
08:00 La pescuit (f. s. doc.)
- Invazia
09:00 La pescuit (f. s. doc.)
- Vampirii
10:00 Megaorase (s. doc.)
- Mexico City
11:00 Reciclarea uriasilor (doc.)
- Stadionul Yankee
12:00 Pierdut printre straini (s. doc.)
- Midnight Express
13:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
- USS Florida
14:00 Leopardul
(sua, 2007, doc. nat.)
16:00 Culise: Legiunea Straina(AP)
17:00 Generali in razboi
(f. doc.) - El Alamein
18:00 Arma secreta a Japoniei
(f. doc.)
19:00 Sabia samuraiului (f. doc.)
20:00 Anglia interlopa: Glasgow
(s. doc.)
21:00 Tabu (f. s. doc.)
- Prostitutia
22:00 Tabu (f. s. doc.) -
Copii extremi
23:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Midnight Express
00:00 Tabu (f. s. doc.) -
Alimente dezgustatoare
01:00 Anglia interlopa:
Glasgow (s. doc.)
02:00 Tabu (f. s. doc.)
- Prostitutia
03:00 Tabu (f. s. doc.) -
Copii extremi
04:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Midnight Express
05:00 Tabu (f. s. doc.) -
Alimente dezgustatoare

ProCinema

08:00 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
09:15 Batman
(sua, 2004, s. anim., episodul 7)(reluare)
09:45 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 28) (reluare)
10:15 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
11:00 Lisa
(fra.-elv., 2001, dr. romantic.)
13:00 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 14/22)(AP)(reluare)
14:00 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
14:15 Descopera Romania (2004)
14:45 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 11) (AP)(reluare)
15:15 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 12) (AP)(reluare)
15:45 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 29)
16:15 Galidor
(can.-sua, 2002, s, episodul 23) (AP)
16:45 Galidor
(can.-sua, 2002, s, episodul 24) (AP)
17:15 Filiera corsicana
(fra., 2004, act. com.) (AP)
19:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 11) (AP)
20:00 Epidemia
(sua, 2001, f. de cat.) (AP)
22:00 Moliere
(fra., 2007, com.) (12)Moliere��
00:30 Epidemia
(sua, 2001, f. de cat.) (AP)(reluare)
02:00 Moliere
(fra., 2007, com.) (12)(reluare)
04:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
__________________
elvis