Digi TV Film: Program TV: 10-01-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

not available now.

Digi Film 2

07:34 Repo man
09:31 Intolerable Cruelty
11:30 21 grams
13:30 Get him to the Greek
15:30 Robin Hood
18:00 Despicable me
20:00 Repo man
22:00 Get him to the Greek
00:01 Despicable me
02:01 Repo man
04:00 Get him to the Greek

AXN

07:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, ep. 40)
08:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, ep. 21) (AP)
09:00 Diagnostic: Crima!
(sua, 1993, s. politist, ep. 20) (AP)
10:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, ep. 2) (AP)
11:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 40)
12:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 21) (AP)
13:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, episodul 18)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, ep. 13) (AP)
15:00 Diagnostic: Crima!
(sua, 1993, s. politist, episodul 21) (AP)
16:05 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 41)
17:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 22) (AP)
18:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, episodul 19)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 14) (AP)
20:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 3) (AP)
21:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 8) (12)
21:41 Zoom
22:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 9) (15)
22:41 Zoom
23:00 Vieti curate
(sua, 2008, s, episodul 1) (12)
00:00 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 1) (AP)
01:35 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 8) (12)
02:35 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 9) (15)
03:20 Vieti curate
(sua, 2008, s, episodul 1) (12)
04:10 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 1) (AP)
05:45 Promo

Cinemax

07:00 Fara limite
(sua, 1998, dram. Bio.) (12)
08:55 Fructul oprit
(fin.-sue., 2009, drama) (15)
10:35 Febra nuntii in Campobello
(it.-ger., 2009, com.) (12)
12:15 Omul de nisip
(spa., 2007, drama) (15)
13:55 Cei mai buni regizori
de la Hollywood (sua, 2009, s) (12)
14:25 Totul pluteste
(sue., 2008, com.) (12)
16:05 Rubin si Ed
(engl., 1991, com.) (12)
17:30 Meteoritul
(sua, 1979, f. de cat.) (15)
19:15 Fructul oprit
(fin.-sue., 2009, drama) (15)
21:00 Tata in calatorie de afaceri
(jug., 1985, drama) (12)
23:15 Gigantic
(sua, 2008, com. rom.) (15)
00:50 Treme
(sua, 2010, s, episodul 1) (12)
02:10 Depozitul
( aus., 2009, thrill.) (18)
03:50 Nimic personal
(fra., 2009, drama) (12)
05:20 Noaptea din fata ochilor
(ger., 2008, drama) (12)

HBO

06:00 Vechi tovarasi
(sua, 2009, com. de fam.) (12)
07:30 Star Trek
(sua, 2009, S.F.) (12)
09:35 Exist pentru ca existam
(sua, 2008, f. doc.) (12)
11:00 Taci si sapa
(sua, 2003, f. avent.fam.) (AP)
12:55 Doctorul Moarte
(sua, 2010, dram. Bio., col., a-n) (12)
15:10 Epoca de gheata
(sua, 2002, f. anim.)
16:30 Extraterestrii din mansarda
(sua-can., 2009, com. SF)
18:00 Pastreaza amintirile
(sua, 2008, drama) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 in deriva
(rom., 2010, s. drama, episodul 21) (12)
20:30 in deriva
(rom., 2010, s. drama, episodul 26) (12)
21:00 Familia Addams
(sua, 1991, com.) (12)
22:40 Viata si apucaturile lui Kenny
Powers (sua, 2009, s. com., episodul 1)
23:15 Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 7) (AP)
23:45 in deriva
(rom., 2010, s. drama, episodul 26)(12)
00:20 Ultimatumul lui Bourne
(sua, 2007, thrill. act.) (12)
02:15 Air force one
(sua, 1997, actiune) (AP)
04:20 Sex si minciuni
(sua, 2008, dram. Bio.) (15)

National Geographic

06:00 Robotii de pe Marte (f. doc.)
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
- Maya, Sara si Lily
08:00 Tigrii mlastinilor (doc.)
09:00 Eclipsa (doc.)
10:00 Fulgerul (doc.)
11:00 Animale feroce (f. s. doc.)
- Costa Rica
12:00 Undeva in China (f. s. doc.)
- Beijing Boom
13:00 Pradatori preistorici:
Entelodont (doc.)
14:00 Eclipsa (doc.)
15:00 Batalia Atlanticului (s. doc.)
- Vanatoarea
16:00 Uriasii (f. s. doc.) - Girafa
17:00 Creaturile tunetului (f. doc.)
18:00 Pierdut printre straini (s. doc.)
- inchis in Mexic
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
- Kiko, Tootsie, Ginger si Binkey
20:00 Predator CSI (f. s. doc.)
- Macel cu ursi
21:00 Pierdut printre straini (s. doc.)
- Probleme in Columbia
22:00 Sea Patrol (s. doc., episodul 4)
23:00 Pierdut printre straini (s. doc.)
- Capcana la Havana
00:00 Pierdut printre straini (s. doc.)
- Probleme in Columbia
01:00 Sea Patrol (s. doc., episodul 4)
02:00 Predator CSI (f. s. doc.)
- Macel cu ursi
03:00 Pierdut printre straini (s. doc.)
- Probleme in Columbia
04:00 Sea Patrol
(s. doc., episodul 4)
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)
- Kiko, Tootsie, Ginger si Binkey

ProCinema

08:00 Galidor
(can.-sua, 2002, s, episodul 25)
08:30 Galidor
(reluare) - Ultimul episod
09:00 Colegii tai
(sua, 2006, s, episodul 1) (AP)
10:00 Zoom in 10 (divertisment)
10:15 Batman
(sua, 2004, s. anim., episodul 8)
10:45 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
13:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
14:00 Raul care ucide
(sua, 2003, f. de cat.) (AP)(reluare)
15:45 Zambete intr-o pastila
(sua, 2006, s. com., episodul 3)
16:15 Radeti ca-n viata
(rom., 1983, drama) (AP)(reluare)
18:00 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, episodul 2) (AP)
18:30 Serii fara limite: Spitalul
de urgenta (sua, 1994, s, episodul 15) (AP)
19:00 Serii fara limite: Disparuti fara
urma
20:00 Serii fara limite: Disparuti fara
urma (sua, 2002, s. politist, episodul 19)
21:00 Comedia in esenta tare: Prietenii
tai (sua, 1994, s. com., episodul 3)(AP)
21:30 Comedia in esenta tare:
Prietenii tai
22:00 Filmul de 10: Cu dusmanul in
casa (sua, 2002, actiune) (AP)
23:00 Teleshopping (recl.)
23:01 Teo - Redifuzare
00:00 Prietenie pe muchie de cutit
(sua, 2003, s, episodul 3) (15)
01:00 Cu dusmanul in casa
(sua, 2002, actiune) (AP)(reluare)
02:30 Disparuti fara urma
(sua, 2002, s. politist, episodul 19)
03:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
03:45 Apropo TV (divertisment)
__________________
elvis