Digi TV Film: Program TV: 12-01-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

not available now.

Digi Film 2

06:00 Intolerable Cruelty
08:00 Nanny McPhee Returns
10:00 Get him to the Greek
12:02 Despicable me
14:01 Repo man
16:00 Get him to the Greek
18:01 Intolerable Cruelty
20:00 Nanny McPhee Returns
22:02 21 grams
00:03 Intolerable Cruelty
02:00 Get him to the Greek
04:00 Nanny McPhee Returns

AXN

07:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 42)
08:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 23) (AP)
09:00 Diagnostic: Crima!
(sua, 1993, s. politist, episodul 22) (AP)
10:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 4) (AP)
11:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 42)
12:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 23) (AP)
13:00 Viitorul �ncepe azi
(sua, 1996, s, episodul 20)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 15) (AP)
15:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 1)
16:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 43)
17:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 1) (AP)
18:00 Viitorul �ncepe azi
(sua, 1996, s, episodul 21)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 16)
20:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 5) (AP)
21:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 20) (AP)
21:41 Zoom
22:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 21) (AP)
22:40 Zoom
23:00 Vieti curate
(sua, 2008, s, episodul 3) (12)
00:00 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 3) (AP)
01:30 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 20) (AP)
02:30 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 21) (AP)
03:15 Vieti curate
(sua, 2008, s, episodul 3) (12)
04:05 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 7) (AP)
05:35 Promo

Cinemax

06:25 Cei mai buni regizori
(sua, 2009, s) (12) - Andy Tenant
07:00 Adevarata glorie
(sua, 1976, dram. Bio.)
09:25 Pasararul din Alcatraz
(sua, 1962, drama, a-n)
11:50 Stele deasupra orasului
(sua, 1995, drama)
13:40 Fratii Dion
(sua, 1974, act. com.)
15:20 Micul Nikita
(sua, 1989, thrill. act.)
17:00 O saptamana
(can., 2008, drama)
18:35 Adevarata glorie
(sua, 1976, dram. Bio.)
21:00 RocknRolla
(engl., 2008, actiune)
22:50 Floarea-soarelui oarba
(spa., 2008, drama
00:05 Mystery Train
(sua-jap., 1989, act. com.) (15)
00:25 Prada usoara
(nor., 2006, horror)
02:00 Prada usoara 2
(nor., 2008, horror)
03:30 Povestile din Canterbury
(it.-fra., 1972, drama)
05:20 Arta razboiului
Tradarea

HBO

06:00 X-Men de la origini: Wolverine
(sua, 2009, actiune) (15)
07:45 O poveste de Craciun
(sua, 2009, f. anim.) (AP)
09:20 Pe platourile de filmare
09:45 Anul Unu
(sua, 2009, avent.) (15)
11:20 Copilarie curmata
(2008, f. doc.) (12)
12:50 Titanii
(sua, 2000, drama) (15)
14:45 Helen
(sua-engl.-ger., 2009, drama) (12)
16:45 G-Force: Salvatorii planetei
(sua, 2009, f. avent.fam.)
18:15 Indoiala
(sua, 2008, drama) (12)
20:00 In deriva
(rom., 2010, s. drama, episodul 23) (12)
20:30 In deriva
(rom., 2010, s. drama, episodul 28) (12)
23:15 Strazi Intunecate
(sua, 2008, drama) (15)
00:40 In deriva
(rom., 2010, s. drama, episodul 28) (12)
01:15 True Blood
(sua, 2008, s, episodul 8) (18)
02:15 Surori de sange
(sua, 2009, thrill.) (15)
03:55 Intamplarea
(sua-ind., 2008, drama) (15)
05:25 Pe platourile de filmare

National Geographic

06:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Balene sub atac
07:00 Cesar si c�inii
(s. doc.) - Reggie, Diva, Rocco, Vito si Mugsy
08:00 Uriasii
(f. s. doc.) - Balena
09:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Marina Bay Sands
10:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Podul Piacenza
11:00 Armata leilor
(doc.)
12:00 Bastinasii
Clasa muncitoare
13:00 Predator CSI
Balene sub atac
14:00 Megastructuri
Marina Bay Sands
15:00 Batalia Atlanticului
Aproape �nvinsi
16:00 Caldura ucigatoare
(doc.)
17:00 Crocodili mari
(f. doc.)
18:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - �nchis �n Bali
19:00 Cesar si c�inii
(s. doc.) - Luna si c�inii politisti
20:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Razbunarea elefantilor
21:00 Secrete vechi
Manualul v�natorului de vrajitoare
22:00 Plagile Egiptului
Chinurile de pe urma
23:00 Pierdut printre străini
(s. doc.) - Venezuela Blues
00:00 Secrete vechi
Manualul v�nătorului de vrăjitoare
01:00 Plăgile Egiptului
(s. doc.) - Chinurile de pe urmă
02:00 Predator CSI
Răzbunarea elefanţilor
03:00 Secrete vechi
Manualul v�nătorului de vrăjitoare
04:00 Plagile Egiptului
Chinurile de pe urma
05:00 Cesar si cainii
Luna si cainii poliţisti

ProCinema

07:45 Batman
(sua, 2004, s. anim., episodul 9) (reluare)
08:15 Colegii tăi
(sua, 2006, s, episodul 3) (AP)
08:45 Pumping Iron
Viaţa lui Arnold Schwarzenegger
10:15 Batman
(sua, 2004, s. anim., episodul 10)
10:45 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
12:00 Teleshopping
(recl.)
12:15 Teo - Redifuzare
Talkshow cu Teo Trandafir
13:15 Teleshopping
(recl.)
13:30 Spitalul de urgenţă
sua, 1994, s, episodul 16) (AP)
14:30 Entertainment Spot Central
Episodul 26
15:00 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 31)
15:30 Prietenii tăi
(sua, 1994, s. com., episodul 5) (AP)
16:00 Prietenii tăi
(sua, 1994, s. com., episodul 6) (AP
16:30 Z�mbete �ntr-o pastilă
(sua, 2006, s. com., episodul 5)
17:00 R�ul care ucide
(sua, 2003, f. de cat.) (AP)
19:00 Spitalul de urgenţă
(sua, 1994, s, episodul 17)
20:00 La lumina lunii
(sua, 2007, s, episodul 1) (12)
21:00 Poză la minut
(sua, 1997, s, episodul 13) (AP)
21:30 Poză la minut
(sua, 1997, s, episodul 14)
22:00 Tache
(rom., 2007, com.) (15)
23:45 Prietenie pe muchie de cuţit
(sua, 2003, s, episodul 5)
00:45 Bomba umană
(sua, 2002, acţiune) (15)
02:15 Tache
(rom., 2007, com.) (15) (reluare)
03:30 La lumina lunii
(sua, 2007, s, episodul 1) (12) (reluare)
04:15 Lumea PRO CINEMA
04:45 Apropo TV
divertisment
__________________
elvis