Digi TV Film: Program TV: 14-01-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

not available now.

Digi Film 2

06:00 Nanny McPhee Returns
08:01 21 grams
10:03 Repo man
12:02 Despicable me
14:02 Intolerable Cruelty
16:00 Get him to the Greek
18:01 Nanny McPhee Returns
20:00 Repo man
22:02 Havana
00:31 Repo man
02:31 Despicable me
05:01 Get him to the Greek

AXN

07:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 44)
08:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 2) (AP)
09:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 2)
10:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 6) (AP)
11:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 44)
12:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 2) (AP)
13:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, episodul 22)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 17) (AP).
15:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 3)
16:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 45)
17:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 3) (AP)
18:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, episodul 23)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 18) (AP)
20:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 7) (AP)
21:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 8) (12
21:40 Zoom
22:00 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 8)
23:10 Vieti curate
(sua, 2008, s, episodul 5) (12)
00:10 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 5) (AP)
01:35 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 8) (12)
02:35 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 8)
03:30 Vieti curate
(sua, 2008, s, episodul 5) (12)
04:15 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 5
05:40 Promo

Cinemax

07:00 Rusinea
(spa., 2009, drama) (12)
08:40 Identitatea lui Bourne
(sua-ger.-ceh., 2002, thrill.) (12)
10:35 Signorina Effe
(it., 2007, drama) (12)
12:10 Un pic de suflet
( aus., 1998, com.) (12)
13:35 Meteoritul
(sua, 1979, f. de cat.) (15)
15:25 Fotograf de nunta
(sue., 2009, com. rom.) (12)
17:20 Identitatea lui Bourne
(sua-ger.-ceh., 2002, thrill.) (12)
19:20 Rusinea
(spa., 2009, drama) (12)
21:00 Mame si fii
(irl.-sua, 1996, drama) (12)
22:50 Barton Fink
(sua-engl., 1991, com.) (15)
00:45 THX 1138
(sua, 1971, S.F.) (15)
02:10 Pistolarii
(dan., 2007, act. com.) (15)
03:45 Sampon
(sua, 1975, com. rom.) (AP)
05:35 Reykjavik - Rotterdam
(isl., 2008, thrill.)

HBO

06:00 Premiile Academiei Europene
07:30 De Craciun nu stam acasa
(sua, 2008, com.)
09:00 Zizou cel mic
(ind., 2008, com. de fam.)
10:40 Familia Addams
(sua, 1991, com.) (12)
12:15 Sta sa ploua cu chiftele
(sua, 2009, f. anim.)
13:45 Calatorie spre centrul pam�ntului
(sua, 2008, avent.) (12)
15:20 in deriva
(rom., 2010, s. drama) (12
15:55 Julie si Julia
(sua, 2009, drama) (12)
18:00 Doi baieţi si multe fete
(sua, 2009, com.) (12)
19:30 Filme si vedete
20:00 in deriva
(rom., 2010, s. drama, episodul 25)
20:30 in deriva
(rom., 2010, s. drama, episodul 30) (12)
21:00 Un numar
(sua-engl., 2008, drama) (12)
22:20 Stand-Up Caf�
(2008, s. com.) (15) - Best of, Partea a doua
23:00 True Blood
(sua, 2008, s, episodul 9) (18)
00:00 in deriva
(rom., 2010, s. drama, episodul 30) (12)
00:35 Che - Partea a doua
(spa.-fra.-sua, 2008, dram. Bio.) (15)
02:45 Bun venit in Zombieland
(sua, 2009, comedie-horror)
04:15 Drum interzis 2: Fundatura
(sua-can., 2007, thrill.) (18)

National Geographic

06:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Zombi-aligatori
07:00 Cesar si cainii
Willie, Major, Nina si Zena
08:00 Alcatraz �n lumea ursilor polari
(doc. nat.)
09:00 La pescuit
Pestele aligator
10:00 La pescuit
Demoni
11:00 Facut pentru a ucide
(f. s. doc.)
12:00 Bastinasii
Reflectii
13:00 Predator CSI
Zombi-aligatori
14:00 La pescuit
Pestele aligator
15:00 Arcul japonez
(doc.)
16:00 Rechinul-tigru
(doc.)
17:00 Animale feroce
(f. s. doc.) - Asia
18:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Mama dupa gratii
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Hudson si Orchid
20:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Diavol mutant
21:00 Cesar si cainii
Bella
22:00 Cesar si cainii
Buster, Jack, Marley si Sparky
23:00 Pierdut printre straini
Prizonier �n jungla
00:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Bella
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Buster, Jack, Marley si Sparky
02:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Diavol
03:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Bella
04:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
05:00 Cesar şi cainii
Hudson şi Orchid

ProCinema

07:45 Batman
episodul 11
08:15 Colegii tai
episodul 5
08:45 Spitalul de urgenta
episodul 18
09:45 Batman
episodul 12
10:15 Din culisele Hollywood-ului
episodul 32
10:45 Happy Hour
Cu: Catalin Maruta redifuzare
12:00 Teleshopping
12:15 Teo - Redifuzare
Talkshow cu Teo Trandafir
13:15 Teleshopping
13:30 Cu dusmanul �n casa
reluare
15:30 Poza la minut
episodul 15 reluare
16:00 Poza la minut
episodul 16 reluare
16:30 Z�mbete �ntr-o pastila
episodul 7
17:00 Epidemia (sua, 2001
19:00 Spitalul de urgenta
episodul 19
20:00 La lumina lunii
episodul 3
21:00 Poza la minut
episodul 17
21:30 Poza la minut
episodul 18
22:00 Filmul de 10: Triunghiul de fier
actiune
00:00 La lumina lunii
episodul 3 reluare
01:00 Triunghiul de fier
reluare
02:30 Lumea PRO CINEMA
__________________
elvis