Digi TV Film: Program TV: 18-01-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 2

07:00 Nanny McPhee Returns
09:00 Havana
11:30 Despicable me
13:30 Intolerable Cruelty
15:31 Havana
18:00 Nanny McPhee Returns
20:01 Get him to the Greek
22:00 Despicable me
00:00 Intolerable Cruelty
02:00 Get him to the Greek
04:00 Despicable me

AXN

07:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 46)
08:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 4) (AP)
09:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 4)
10:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 8) (AP)
11:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 46)
12:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 4) (AP)
13:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, episodul 1)
14:00 Stargate
Atlantis (can.-sua, 2004, s, episodul 19)
15:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 5) (AP)
16:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 47)
17:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 5) (AP)
18:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, episodul 2)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 20)
20:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 9) (AP)
21:00 Avocati in Las Vegas
(sua, 2010, s. drama, episodul 4) (AP)
21:41 Zoom
22:00 NCIS: Los Angeles
Ancheta militara (sua, 2009, s. politist)
22:41 Zoom
23:00 Vieti curate
(sua, 2008, s, episodul 7) (12)
00:00 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 7) (AP)
01:35 Avocati in Las Vegas
(sua, 2010, s. drama, episodul 4) (AP)
02:35 NCIS: Los Angeles
Ancheta militara (sua, 2009, s. politist)
03:20 Vieti curate
(sua, 2008, s, episodul 7) (12)
04:05 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 7) (AP)
05:40 Promo

Cinemax

06:15 Cei mai buni regizori
de la Hollywood (sua, 2009, s)
07:00 Fantomele fostelor iubite
(sua, 2009, com.)
08:40 Barbatul care il iubea pe Yngve
(nor., 2008, drama)
10:15 Pe lacul auriu
(sua, 1981, drama) (18)
12:05 Oameni si soareci
(sua, 1992, drama)
13:55 La ceai cu Mussolini
(it.-engl., 1999, drama) (12)
15:50 Cercul
(iran., 2000, drama) (12)
17:20 Nume de cod: Farewell
(fra., 2009, thrill.) (15)
19:15 Decizii
(sua, 2008, drama)
21:00 Fantomele fostelor iubite
(sua, 2009, com.) (12)
22:40 Am fost aici
(eston-fin.-taiv., 2008, drama)
00:15 In miezul intunecat al iernii
(engl., 1995, com)
01:50 Noaptea din fata ochilor
(ger., 2008, drama) (12)
03:25 Final
(sua, 2009, horror)
05:00 Mystery Train
(sua-jap., 1989, act. com.) (15)

HBO

06:00 Felicia, inainte de toate
rom.-cro., 2009, drama
08:00 Curierul
fra.-sua, 2002, actiune
09:30 Concertul
fra.-it.-rom., 2009, com
11:30 Fostul logodnic
can.-malt-engl., 2008, com. rom.
13:30 America de dreapta
sua, 2009, f. doc.
14:20 Star Trek IV: Nemesis
sua, 2002, S.F
16:15 Sugar
sua, 2008, drama
18:10 Temple Grandin
sua, 2010, dram. Bio
20:00 in deriva
rom., 2010, s. drama, episodul 27
20:30 in deriva
rom., 2010, s. drama, episodul 32
21:00 Caut cavaler de onoare
sua, 2009, com. rom.
22:45 Babylon A.D.
sua-fra.-engl., 2008, S.F
00:30 in deriva
rom., 2010, s. drama, episodul 32
01:05 Numele jocului: Fotbal
engl.-sua, 2009, dram. Bio
02:40 Cadillac Records
sua, 2008, dr. muz.)
04:30 Tyson
sua, 2008, f. doc

National Geographic

06:00 Predator CSI (f. s. doc.)
Balena exploziva
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
08:00 Ultimul lynx din Spania (doc.)
09:00 Evadare (f. s. doc.)
Cei sase din Pittsburgh
10:00 Sea Patrol
(s. doc., episodul 5)
11:00 Superpradatori (doc.)
12:00 Bastinasii (s. doc.)
LA LA Land
13:00 Predator CSI (f. s. doc.)
Balena exploziva
14:00 Evadare (f. s. doc.)
Cei sase din Pittsburgh
15:00 Ziua Z: Oameni si masini (doc.)
16:00 Armata din mlastina (f. doc.)
17:00 Dusmani intimi (doc.)
18:00 Pierdut printre straini (s. doc.)
Aventura �n Jamaica
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
20:00 Predator CSI (f. s. doc.)
Un fel de urs
21:00 Megastructuri (2004, s. doc.)
Insule-palmier �n Dubai
22:00 Reciclarea uriasilor (doc.)
Penitenciarul Riverfront
23:00 Pierdut printre straini
Sarlatanul din Quito
00:00 Megastructuri (2004, s. doc.)
Insule-palmier �n Dubai
01:00 Reciclarea uriasilor (doc.)
Penitenciarul Riverfront
02:00 Predator CSI (f. s. doc.)
Un fel de urs
03:00 Megastructuri (2004, s. doc.)
Insule-palmier �n Dubai
04:00 Reciclarea uriasilor (doc.)
Penitenciarul Riverfron
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)
Dasher, Riley si Fosse

ProCinema

08:00 Batman
(sua, 2004, s. anim., episodul 13) (reluare
08:30 Colegii tai
(sua, 2006, s, episodul 7) (AP)
09:00 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, episodul 3) (AP)
10:00 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 34)
10:30 Zoom �n 10
Zoom �n 10 (divertisment) (AP)
10:45 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
12:00 Teleshopping
(recl.)
12:15 Teo
Redifuzare
13:30 Teleshopping
(recl.)
13:45 Zoom �n 10
(divertisment)
14:00 �ntre arta si stiinta
(sua, 2006, s. reality show,
15:00 Zambete �ntr-o pastila
(sua, 2006, s. com., episodul 9)
15:30 Prietenii tai
sua, 1994, s. com., episodul 7) (AP)
16:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 8) (AP)
16:30 Noaptea Iguanei
(sua, 1964, drama, a-n) (AP)
19:00 Serii fara limite
�ntre arta si stiinta
20:00 Serii fara limite
Disparuti fara urma (sua, 2002,
21:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 9) (AP
21:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 10)
22:00 Filmul de 10
Legea pumnului (sua-filip., 1993
23:30 Prietenie pe muchie de cutit
(sua, 2003, s, episodul 8)
00:30 20 / 30 / 40
hongk.-taiv.-jap., 2004, com.) (15)
02:30 Legea pumnului
(sua-filip., 1993, actiune) (15) (reluare)
03:45 Disparuti fara urma
(sua, 2002, s. politist, episodul 22)
04:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:00 Apropo TV (divertisment)
__________________
elvis