Results 1 to 2 of 2

Thread: DIGITALB,KAON-HD Pyetje dhe pergjegjeje per te gjithe rreth PARING TE KSAJ PAKETE

 1. #1
  Junior Member
  Join Date
  15-08-2010
  Posts
  16
  Uploads
  0

  Lightbulb DIGITALB,KAON-HD Pyetje dhe pergjegjeje per te gjithe rreth PARING TE KSAJ PAKETE

  Pershendetje te gjithve e hapa kete teme per arsye se dga tani po fillon nje epok te hekurt sa i perket platformes se shiqimit te kanaleve te saj permes aparateve tjer perveq asaj qe dga qe ka futur ne treg (kaon)
  pra nese ndokush nga ne ka ndonje informacion rreth mundsis se hapjes se kartes dga ne tjera aparate apo edhe diskutime per mundesin e hapjes se kartes dga ne tjera aparate perpos aparatit kaon te postoin mendimet dhe informacionet e mundeshme ne kete teme
  ju faleminderit per mirkuptim

 2. #2
  VIP Member BIG BOBI's Avatar
  Join Date
  21-05-2006
  Location
  Treviso Italy
  Posts
  1,043
  Uploads
  70

  Re: DIGITALB,KAON-HD Pyetje dhe pergjegjeje per te gjithe rreth PARING TE KSAJ PAKETE

  Quote Originally Posted by gzimisoft View Post
  Pershendetje te gjithve e hapa kete teme per arsye se dga tani po fillon nje epok te hekurt sa i perket platformes se shiqimit te kanaleve te saj permes aparateve tjer perveq asaj qe dga qe ka futur ne treg (kaon)
  pra nese ndokush nga ne ka ndonje informacion rreth mundsis se hapjes se kartes dga ne tjera aparate apo edhe diskutime per mundesin e hapjes se kartes dga ne tjera aparate perpos aparatit kaon te postoin mendimet dhe informacionet e mundeshme ne kete teme
  ju faleminderit per mirkuptim
  egziton nje teme e tille!
  http://www.satsupreme.com/showthread...im-etj./page25
  tema mbyllet!

Similar Threads

 1. Replies: 6
  Last Post: 17-04-2010, 09:27:10
 2. Question Pyetje dhe Udhezime per Digitalb
  By DELORIS in forum Albanian / Shqip
  Replies: 13
  Last Post: 16-02-2010, 01:08:01
 3. Pyetje rreth kaleve aljazeera sport
  By sat-x in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 05-07-2009, 23:34:41
 4. Pyetje per Kaon-HD.
  By zaimi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 28-03-2009, 21:20:49
 5. Info Pyetje rreth kartave gama
  By jorida2008 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 23-02-2009, 18:57:00

Tags for this Thread

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •