Results 1 to 2 of 2

Thread: Dixhitalb toksor help

 1. #1

  Dixhitalb toksor help

  Kam nje dixhitalb toksor,e kam lidh me pc me nje kabell,por ne pc nuk esht shfaq asgje.munt te me thoni cfar duhet tjeter.dhe n.q.s kryhet lidhja si mund te bej kerkim manual,te fus frekuenca vet ,sepse aty jan 4 erekunca dhe jan te koduara ,me sygjeroni ndonje program qe duhet,

 2. #2
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: Dixhitalb toksor help

  Quote Originally Posted by DOREL META View Post
  Kam nje dixhitalb toksor,e kam lidh me pc me nje kabell,por ne pc nuk esht shfaq asgje.munt te me thoni cfar duhet tjeter.dhe n.q.s kryhet lidhja si mund te bej kerkim manual,te fus frekuenca vet ,sepse aty jan 4 erekunca dhe jan te koduara ,me sygjeroni ndonje program qe duhet,
  Ka nje teme te atille ketu

  http://www.satsupreme.com/showthread...m-etj../page74


  Perpara se te bejme pyetje e te hapim tema te reja te bejme nje kontroll


  Tema Mbyllet

Similar Threads

 1. Question Si mund ti bej rip filmave qe shoh ne tv me sat ose me aparat toksor?
  By flor1 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 8
  Last Post: 10-04-2009, 15:42:02

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •