Digi TV Film: Program TV: 24-01-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 2

07:00 Despicable me
09:01 Get him to the Greek
11:00 21 grams
13:01 Intolerable Cruelty
15:31 Havana
18:00 Despicable me
20:01 Get him to the Greek
22:01 21 grams

AXN

07:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 50
08:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 8)
09:00 Lost - Naufragiatii
sua, 2004, f. s. avent., episodul 8
10:00 Echipa speciala
aus., 2008, s, episodul 12)
11:00 American Idol
sua, 2002, matinal, episodul 50
12:00 Cabinet de avocatura
sua, 1997, s, episodul 8
13:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, episodul 5
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 3
15:00 Lost - Naufragiatii
sua, 2004, f. s. avent., episodul 9
16:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 51
17:00 Cabinet de avocatura
sua, 1997, s, episodul 9
18:00 Viitorul incepe azi
sua, 1996, s, episodul 6
19:00 Stargate: Atlantis
can.-sua, 2004, s, episodul 4
20:00 Echipa speciala
aus., 2008, s, episodul 13
21:00 NCIS: Ancheta militara
sua, 2003, s. politist, episodul 10
21:40 Zoom
22:00 Minti criminale
sua-can., 2005, s. politist, episodul 11
22:39 Zoom
23:00 Vieti curate
sua, 2008, s, episodul 11
00:00 Internatul
spa., 2007, s, episodul 11
01:30 NCIS: Ancheta militara
sua, 2003, s. politist, episodul 10
02:30 Minti criminale
sua-can., 2005, s. politist, episodul 11
03:15 Vieti curate
sua, 2008, s, episodul 11
04:05 Internatul
(spa., 2007, s, sezonul 4, episodul 11
05:35 Promo

Cinemax

06:00 Treme
(sua, 2010, s, episodul 3)
07:00 Tata in calatorie de afaceri
(jug., 1985, drama)
09:10 Giulia nu are intalniri noaptea
(it., 2009, drama)
10:55 Nume de cod: Farewell
(fra., 2009, thrill.)
12:45 Intalnire cu un necunoscut
(hol., 1996, drama)
14:05 Decizii
(sua, 2008, drama)
15:40 E randul meu
(sua, 1980, drama)
17:10 Giulia nu are intalniri noaptea
(it., 2009, drama)
18:55 Parfum de cedru
(sua, 1999, dr. romantic.)
21:00 Nume de cod: Farewell
(fra., 2009, thrill.)
23:00 Carausul
(col.-spa., 2009, drama)
00:35 Treme
(sua, 2010, s, episodul 3)
01:35 Mizerie si intelepciune
(engl., 2008, com.)
03:00 Prada usoara
(nor., 2006, horror)
04:40 Doi frati gemeni
(fra., 2008, f. de scurt m.)
05:15 Katalin Varga
(rom.-engl., 2009, drama)

HBO

06:00 Ziua in care s-a oprit Pamantul
sua, 2008, S.F.
07:40 Zoolander
sua, 2001, com.)
09:10 Secretul celor sapte vulcani
nz., 2009, avent.
10:45 Deasupra tuturor
sua, 2009, f. anim.
12:20 Harry Potter si Printul Semipur
(engl.-sua, 2008, avent.
14:50 Kapitalism - Reteta noastra secreta
rom.-fra., 2010, f. doc
16:10 ingeri S.R.L.
spa., 2007, com. muz.
17:55 Einstein si Eddington
engl.-sua, 2008, drama
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 in deriva
rom., 2010, s. drama, episodul 31
20:30 in deriva
rom., 2010, s. drama, episodul 36
21:00 La bine si la rau
sua, 2009, dr. romantic
22:40 Viata si apucaturile lui Kenny
sua, 2009, s. com., episodul 3
23:10 Anturaj
sua, 2004, s, episodul 9)
23:40 in deriva
rom., 2010, s. drama, episodul 36
00:15 Anaconda 4: Drumul sangelui
sua-rom., 2009, horror
01:40 Un pic insarcinata
sua, 2006, com. rom.
03:45 Motivat sa ucida
sua, 2009, polit.
05:30 Pe platourile de filmare

National Geographic

06:00 Planeta violenta (doc.)
07:00 Cesar si cainii
s. doc.) - Gus, Abbey si Vinnie
08:00 Rivali �n Yellowstone
(doc.)
09:00 Restrepo
Proiectul lui Sebastian Junger
11:00 Animale feroce
(f. s. doc.) - Amazon
12:00 Siva Pacifica
Voci din Paradis (f. doc.) - Partea 1
13:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Cimitirul elefantilor
14:00 Restrepo
Proiectul lui Sebastian Junger (f. doc.
16:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.) - Leul
17:00 Animale prevestitoare
(doc.)
18:00 Granita (s. doc.)
Tura de noapte
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Woody, Wally si Kane
20:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Ceata ucigasa
21:00 Evadare
(f. s. doc.) - Quawntay Adams
22:00 Sea Patrol
(s. doc., episodul 6)
23:00 Granita
(s. doc.) - Antitrafic
00:00 Evadare
(f. s. doc.) - Quawntay Adams
01:00 Sea Patrol
s. doc., episodul 6
02:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Ceata ucigasa
03:00 Evadare
(f. s. doc.) - Quawntay Adams
04:00 Sea Patrol
s. doc., episodul 6
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Woody, Wally si Kane

ProCinema

08:45 Colegii tai
(sua, 2006, s, episodul 9)
09:15 Pretul celebritatii
(reluare)
09:45 Colegii tai
(sua, 2006, s, episodul 11)
10:15 Colegii tai
(sua, 2006, s, episodul 12)
10:45 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:00 Teleshopping
12:15 Teo - Redifuzare
Talkshow cu Teo Trandafir
13:30 Teleshopping
13:45 Asasin in noapte
(sua-can., 2007, drama)
15:30 Zambete intr-o pastila
(sua, 2006, s. com., episodul 13)
16:00 Ilustrate cu flori de camp
(rom., 1974, drama)
18:00 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, episodul 4)
19:00 Serii fara limite
intre arta si stiinta
20:00 Serii fara limite
intre arta si stiinta
21:00 Comedia in esenta tare
Prietenii tai
21:30 Comedia in esenta tare
Prietenii tai
22:00 Filmul de 10
Singura scapare (sua, 2006, drama)
23:45 Prietenie pe muchie de cutit
(sua, 2003, s, episodul 11)
00:45 Torus
(sua, 2000, f. de cat.)
02:30 Disparuti fara urma
(sua, 2002, s. politist, episodul 23)
03:15 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
03:45 Apropo TV
(divertisment)
__________________
elvis