Results 1 to 2 of 2

Thread: Newcs N line

 1. #1

  Newcs N line

  Pershendetje
  E kam nje problem me Newcs,i kam dy N linja te lidhura me cccam mirepo nuk munde te jap nje N line per nje shoke,permes newcs webinf munde te krijoj user te ri mirpo ai nuk lidhet me server.
  A ka mundesi dikush qe ka pervoj me N line te me shpjegoj pak se ku qendron gabimi,une kam dyndns,kam te hapura portat ne router dhe c line munde te jap po n line nuk funksionon.

 2. #2
  VIP Member OVES12's Avatar
  Join Date
  16-06-2009
  Location
  Shqiponja
  Posts
  2,089
  Uploads
  1,124

  Re: Newcs N line

  Njeher me thuaj cfar Boxi ka ai shoku qe don ti japesh N Line?
  dhe a i ke NLine te e njejta server dhe me te njejtin Passwort?

Similar Threads

 1. LOKAL DIGITALB FUL ONLI N-LINE /newcs/
  By zokiuki in forum CCcam Exchange: in NewCS
  Replies: 0
  Last Post: 25-01-2011, 00:33:50
 2. BSC full HD - in NewCS, Exchange: N-line to N-line, C-line to C-line
  By galiano in forum CCcam Exchange: in NewCS
  Replies: 0
  Last Post: 03-09-2010, 18:05:53
 3. MY SUN Direct & canal+ & 45 NEWCS BEST LINE ON MY SERVER&
  By backrose_rose1 in forum CCcam Exchange: in NewCS
  Replies: 1
  Last Post: 27-03-2010, 02:01:08
 4. MY SUN Direct & canal+ & 45 NEWCS BEST LINE ON MY SERVER
  By backrose_rose1 in forum CCcam Exchange: Local
  Replies: 0
  Last Post: 19-03-2010, 10:39:49
 5. 2 server 5 local newcs n line= n line local skynet multishocie art+absat
  By faisal53 in forum CCcam Exchange: in NewCS
  Replies: 3
  Last Post: 12-01-2010, 18:53:57

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •