Results 1 to 2 of 2

Thread: Website ne shqip per celsa satelitore

 1. #1

  Website ne shqip per celsa satelitore

  Per te gjithe shqiptaret po postoj nje website te ri per publikimin e celsave satelitore, i gjithi ne shqip.

  Shiko ketu

  Site eshte ne punim e siper dhe do te permiresohet.

  Cdo sygjerim eshte i mirepritur

  Flm fiku75 qe me dha lejen per ta postuar

 2. #2
  Super Moderator gertl's Avatar
  Join Date
  05-12-2008
  Location
  Hajt se folim
  Posts
  9,387
  Uploads
  1,424

  Re: Website ne shqip per celsa satelitore

  Bravo dhe u vafte mbare. Pavaresisht se une vet nuk punoj me celsa, ka ketu ne forum nje mori antaresh qe i duan. Ishalla punoni dhe ja arrini qellimit te boheni mbarekombetar, pse jo edhe nderkombetar.
  Kalofshi mire

Similar Threads

 1. Programe Per Aparate Satelitore
  By durresi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 27
  Last Post: 15-01-2011, 11:42:26
 2. Pozicionet me te mira satelitore
  By SkinArt in forum Albanian / Shqip
  Replies: 6
  Last Post: 28-02-2009, 01:43:48
 3. Dyqane me aksesore Satelitore
  By Albaniaboy in forum Albanian / Shqip
  Replies: 12
  Last Post: 29-08-2008, 20:01:03
 4. digitalb celsa ndihme???????????
  By javolgr in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 03-10-2006, 22:45:53
 5. çelsa per DreamBox
  By gogoloce in forum Albanian / Shqip
  Replies: 7
  Last Post: 06-08-2006, 17:43:42

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •