Digi TV Film: Program TV: 10-02-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

06:31 21 grams
08:33 Havana
11:00 Despicable me
13:00 Intolerable Cruelty
15:31 Get him to the Greek
17:30 Havana
20:01 Despicable me
22:00 21 grams

AXN

07:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sezonul 4, episodul 18)
08:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sezonul 4, episodul 21)
09:00 Lost - Naufragiatii
10:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sezonul 3, episodul 16)
11:00 The Amazing Race Asia
12:05 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sezonul 4, episodul 21)
13:05 Viitorul incepe azi
14:05 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sezonul 3, episodul 16)
15:00 Lost - Naufragiatii
16:00 The Amazing Race Asia
17:05 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sezonul 4, episodul 22)
18:05 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sezonul 4, episodul 19)
19:05 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sezonul 3, episodul 17)
20:05 CSI: New York - Criminalistii
21:00 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 8) (AP)
21:40 Zoom
22:00 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 9) (AP)
22:41 Zoom
23:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, sezonul 5, episodul 11)
00:00 CSI: New York - Criminalistii
02:00 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 8) (AP)
02:45 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 9) (AP)
03:30 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, sezonul 5, episodul 11)
04:15 Lost - Naufragiatii
05:15 Promo

Cinemax

07:00 Zion si fratele lui
(isr.-fra., 2009, drama) (15)
08:20 Cei mai buni regizori
Robert Benton
08:50 Amurg
(sua, 1988, act. com.) (12)
10:35 Viata mea de caine
(sue., 1985, drama) (12)
12:15 Cautand-o pe Susan
(sua, 1985, com. rom.) (15)
14:00 Othello
(sua-engl., 1995, dr. ist.)
16:00 Tata �n calatorie de afaceri
(jug., 1985, drama) (12)
18:15 Fiul vanatorului cu acvile
(ger.-sue.-dan., 2009, drama) (AP)
19:40 Wendy si Lucy
(sua, 2008, drama) (15)
21:00 Treme
(sua, 2010, s, episodul 6) (12)
22:00 Vremea tiganilor
(engl.-it.-jug., 1989, drama) (12)
00:20 Cowboyul de la miezul noptii
(sua, 1969, drama) (15
02:10 Odata cu ploaia
(fra.-hongk.-irl., 2008, thrill.) (15)
04:00 E petrecerea mea
(sua, 1996, drama) (12)
05:50 Jocuri periculoase
(engl., 2007, drama) (15)

HBO

06:00 Transformers: Razbunarea
celor invinsi (sua, 2009, f. SF de act.)
08:25 Jimmy si Hope
(sua, 2010, s. com., episodul 1) (12)
08:50 Te iubesc, Beth Cooper!
(can.-sua, 2009, com.) (12)
10:30 The Rocker
(sua, 2008, com.) (12)
12:10 Pe ea o vreau
(sua, 1996, com.) (12)
13:45 Trupul meu e un templu
(ceh., 2010, f. doc.) (12)
15:00 Cu totii sunt bine
(it.-fra., 1990, drama) (12)
16:40 Familia Addams
(sua, 1991, com.) (12)
18:20 Povesti de adormit copiii
(sua, 2008, com.)
20:05 Apocalipsa dupa soferi
(2008, doc.) (AP)
21:05 Tatal vitreg (sua, 2009, thrill.)
22:50 Politisti in Brooklyn
(sua, 2009, polit.) (15)
01:00 Din Paris cu dragoste
(fra., 2010, actiune) (15)
02:30 Primul cerc
(fra.-it., 2009, polit.) (15)
03:00 No information
04:05 The International:
Puterea banului (sua-ger., 2008, drama)

National Geographic

06:00 Oamenii-rechin
Pe urmele albilor
07:00 Cesar si cainii
Sasha
08:00 Vanatorul vanat
Invazia rechinilor
09:00 Nuremberg
Procesul lui Hermann Goering
11:00 Salvatorul bizonilor
12:00 Jurnal de bord
Luna de miere
13:00 Oamenii-rechin
Pe urmele albilor
14:00 Nuremberg
Procesul lui Hermann Goering
15:00 Ierusalim
Locurile Sfinte
16:00 Vanatorul vanat
Pradatorul se intoarce
17:00 Rivali in Yellowstone
18:00 Penitenciar
Multnomah
19:00 Cesar si cainii
Buster
20:00 Salbatica Rusie
in nordul arctic
21:00 La pescuit
Uriasul de Nil
22:00 La pescuit
Cu mainile goale
23:00 Penitenciar
Ironwood
00:00 La pescuit
Uriasul de Nil
01:00 La pescuit
Cu mainile goale
02:00 Salbatica Rusie
in nordul arctic
03:00 La pescuit
Uriasul de Nil
04:00 La pescuit
Cu mainile goale
05:00 Cesar si cainii
Buster

ProCinema

09:00 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, episodul 11) (AP) (reluare)
10:00 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sezonul 3, episodul 52)
10:30 Zoom in 10
(divertisment)
10:45 Happy Hour
(2007, divertisment) -
12:00 Teleshopping
(recl.)
12:15 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
13:30 Teleshopping
(recl.)
13:45 intre arta si stiinta
sezonul 6, episodul 2
15:15 Magna cum laudae
(sua, 1994, com.)
17:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, sezonul 6, episodul 15)
17:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, sezonul 6, episodul 16)
18:00 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, episodul 12) (AP)
19:00 Serii fara limite
, sezonul 6, episodul 3
20:00 Serii fara limite
(sua, 2007, s, episodul 14) (12)
21:00 Comedia in esenta tare
(sua, 1997, s, sezonul 6, episodul 17)
21:30 Comedia in esenta tare
(sua, 1997, s, sezonul 6, episodul 18)
22:00 Filmul de 10
(sua, 2007, com.) (15)
00:15 Vise si cosmaruri
( aus.-sua, 2006, s, episodul 7) (15)
01:15 Bunica-i sefa
(sua, 2007, com.) (15)
03:00 La lumina lunii
(sua, 2007, s, episodul 14) (12)
03:45 Vise si cosmaruri
( aus.-sua, 2006, s, episodul 7) (15)
04:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:00 Apropo TV
(divertisment)
__________________
elvis