Results 1 to 7 of 7

Thread: far mendoni pr kt vidjo??

 1. #1

 2. #2
  Contributing Member Neim20's Avatar
  Join Date
  07-06-2009
  Posts
  374
  Uploads
  10

  Re: far mendoni pr kt vidjo??

  Jam kurioz te di se cfare te drejte trasmetimi ka blere ndonje prej operatoreve kabllore.

 3. #3

  Re: far mendoni pr kt vidjo??


 4. #4
  Senior Member
  Join Date
  05-01-2009
  Posts
  345
  Uploads
  14

  Re: far mendoni pr kt vidjo??

  te gjithe keto kabllore kane te drejten e transmetin te tringut. Shyqyr qe u ndje njeri qe po del kunder digitalbit. :D

 5. #5
  Senior Member
  Join Date
  13-01-2011
  Posts
  176
  Uploads
  0

  Re: far mendoni pr kt vidjo??

  Me duket qe Digitalb ne kete vit nuk i ka punet ne terezi, dhe u pengon cdo kush, me duket se kane nisur me te madhe ti humbin klientet

 6. #6

  Re: far mendoni pr kt vidjo??

  digitalbit po i vjen inate qe tring ka bere kontrata me shumicen e kablloreva ne shqiperi.i kishin thene 1 kabllori qe ti meru nga 1400 ne muaj qe te japesh programet tone dhe i kishte kerku 1300 per vete digitalbi.keta jane karrat me te medhenj ne bot

 7. #7
  Senior Member
  Join Date
  30-03-2005
  Posts
  128
  Uploads
  0

  Re: far mendoni pr kt vidjo??

  E kane hequr nga youtube. E poston dot njeri ketu?

Similar Threads

 1. Question me ndihmoni me kete lloj aparati...
  By kapia in forum Albanian / Shqip
  Replies: 9
  Last Post: 09-06-2009, 17:38:18
 2. Lamtumire te gjitheve ne kete forum.
  By fredisat in forum Albanian / Shqip
  Replies: 26
  Last Post: 09-06-2009, 16:33:02
 3. Question A jam vetem une me kete problem?
  By SkinArt in forum Albanian / Shqip
  Replies: 10
  Last Post: 06-06-2009, 13:11:25
 4. cfar aparati me keshilloni ?
  By tilitili in forum Albanian / Shqip
  Replies: 32
  Last Post: 03-04-2009, 08:20:47
 5. New Cfar sateliti me pa
  By tironci in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 15-10-2008, 00:50:57

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •