Results 1 to 6 of 6

Thread: Ndihm per mediacom 930i

 1. #1

  Ndihm per mediacom 930i

  kush mund te me ndihmoj per shkarkimin e ketyre softeveQe Gjenden Ketu pasi qe ka nje aparat media com930i (MFT930i) me duhet softi dhe driveri per ta bere update me cablen Rs232 shpresoj te me ndihmoni dikush ju faleminderit

 2. #2
  Banned
  Join Date
  30-06-2005
  Location
  Kukes,Albania
  Posts
  4,252
  Uploads
  3,558

  Thumbs up Re: Ndihm per mediacom 930i

  ja ku i ke shoku im ato qe me kerkove te ndihmoj
  Attached Files Attached Files

 3. #3

  Re: Ndihm per mediacom 930i

  faleminderit shum shum ylvi je i papar number 1 ne forum

  a mund me kete driver Lemon_LSI_v07a_XP ti vendos keto edhe ne tjer aparate a po duhet driveri edhe per mediacom930i

  edhe nje her faleminderit per ndihmen dhe per punen qe ju duke bere ne forum

 4. #4
  Banned
  Join Date
  30-06-2005
  Location
  Kukes,Albania
  Posts
  4,252
  Uploads
  3,558

  Re: Ndihm per mediacom 930i

  Quote Originally Posted by albbii View Post
  faleminderit shum shum ylvi je i papar number 1 ne forum

  a mund me kete driver Lemon_LSI_v07a_XP ti vendos keto edhe ne tjer aparate a po duhet driveri edhe per mediacom930i

  edhe nje her faleminderit per ndihmen dhe per punen qe ju duke bere ne forum
  jo nuk ben prit ta gjej loaderin e duhur

 5. #5
  Banned
  Join Date
  30-06-2005
  Location
  Kukes,Albania
  Posts
  4,252
  Uploads
  3,558

  Re: Ndihm per mediacom 930i

  Quote Originally Posted by albbii View Post
  kush mund te me ndihmoj per shkarkimin e ketyre softeveQe Gjenden Ketu pasi qe ka nje aparat media com930i (MFT930i) me duhet softi dhe driveri per ta bere update me cablen Rs232 shpresoj te me ndihmoni dikush ju faleminderit
  ja ku e ke dhe loaderin albi
  Attached Files Attached Files

 6. #6

  Re: Ndihm per mediacom 930i

  faleminderit shum ylvi number 1 je :D

Similar Threads

 1. MediaCom Chat
  By ferozruby in forum MediaCom
  Replies: 11
  Last Post: 06-05-2009, 14:39:15
 2. Manuel du MFT-930+ MEDIACOM
  By sderiv in forum French / Français
  Replies: 2
  Last Post: 18-04-2009, 01:26:14
 3. Question MediaCom MFT 930i
  By jakupibrrut in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 10-11-2008, 01:15:31
 4. Question mediacom MFT910NEW
  By rashidi ramadha in forum DVB Software and Tools
  Replies: 0
  Last Post: 29-08-2008, 07:49:53
 5. MediaCom Firmware
  By Satty in forum MediaCom
  Replies: 17
  Last Post: 17-06-2008, 12:10:49

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •