Digi TV Film: Program TV: 16-02-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

06:31 Havana
09:00 21 grams
11:01 Get him to the Greek
13:30 Despicable me
15:31 Havana
18:02 Intolerable Cruelty
20:00 21 grams
22:02 Havana
00:30 21 grams
02:32 Havana
05:01 Despicable me

AXN

07:00 Viitorul incepe azi
sua, 1996, s
08:00 Mesaje de dincolo
sua, 2005, s, sezonul 3
09:00 Lost - Naufragiatii
sua, 2004, f. s. avent
10:00 Stargate: Atlantis
can.-sua, 2004, s
11:00 The Amazing Race Asia
singap, 2006, actiune-reality
12:05 Mesaje de dincolo
sua, 2005, s,
13:05 Viitorul incepe azi
sua, 1996, s,
14:05 Stargate: Atlantis
can.-sua, 2004, s
15:05 Lost - Naufragiatii
sua, 2004, f. s. avent.
16:05 The Amazing Race Asia
singap, 2006, actiune-reality
17:10 Mesaje de dincolo
sua, 2005, s,
18:10 ingerul intunecat
sua, 2000, f.s. de act
19:10 Stargate: Atlantis
can.-sua, 2004, s
20:10 CSI: New York - Criminalistii
sua-can., 2004, s. politist
21:05 Lege si dreptate
sua, 2010, s, sezonul 1
21:45 Zoom
22:05 Lege si dreptate
sua, 2010, s,
22:45 Zoom
23:05 Operatiunea de salvare
sua, 2004, s,
00:05 CSI: New York - Criminalistii
sua-can., 2004, s. politist
01:05 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sezonul 1, episodul 6)
02:05 Lege si dreptate
sua, 2010, s, sezonul 1, episodul 7
02:50 Operatiunea de salvare
sua, 2004, s, sezonul 5
03:35 Lost - Naufragiatii
sua, 2004, f. s. avent.
04:35 Promo

Cinemax

06:25 Cei mai buni regizori
(sua, 2009, s)
07:00 Caut�nd-o pe Susan
(sua, 1985, com. rom.)
08:45 Virus distrugator
(sua, 1995, thrill.)
10:30 Nume de cod:
(fra., 2009, thrill.)
12:20 71 de fragmente
(a.-ger., 1994, drama)
14:00 Febra nuntii in Campobello
(it.-ger., 2009, com.)
15:35 Moştenirea Vanessei
(sua, 2009, com.)
17:05 Cei mai buni regizori
17:35 Virus distrugato
(sua, 1995, thrill.)
19:25 Clubul Paradis
(sua, 1986, com.)
21:00 Manualul cercetasului
(engl., 2009, drama)
22:30 Mame si fii
(irl.-sua, 1996, drama)
00:20 Ultimul Pulcinella
(it., 2008, drama)
01:50 Sa bati la poarta cerului
(ger.-belg., 1997, act. com.)
03:20 Max Manus (
(nor.-dan.-ger., 2008, dr. razb.)
05:15 Dragoste si neincredere
(sua-engl.- aus., 2009, drama)

HBO

06:00 2012
(sua-can., 2009, drama) (12)
08:35 Filme si vedete
09:05 La posta 1
(engl., 2010, com.) (12)
10:45 La posta 2
(engl., 2010, com.) (12)
12:20 Baaria
(it.-fra., 2009, drama) (12)
14:50 Primo
(sua, 2005, drama) (AP)
16:15 Viata secreta a albinelor
(sua, 2008, drama) (12)
18:05 De Craciun nu stam acasa
(sua, 2008, com.)
19:35 Jimmy si Hope
(sua, 2010, s. com., episodul 2) (12)
20:00 Alice in tara Minunilor
(sua, 2010, f. SF) (12)
21:50 Imperiul din Atlantic City
(sua, 2009, s, episodul 1)
23:05 Imperiul din Atlantic City
(sua, 2009, s, episodul 2)
00:00 Transport blindat
(sua, 2009, actiune) (15)
01:30 intrebari frecvente despre calatoria
in timp (engl., 2009, com.)
02:55 Carantina
(sua, 2008, horror) (18)
04:35 Acuzatia
(can., 2008, drama) (AP)

National Geographic

06:00 Salbatica Rusie
Uralii
07:00 Cesar si cainii
Zi de coafor
08:00 Vanatorul vanat
Ambuscada
09:00 Megastructuri
Hipodromul Meydan
10:00 Reciclarea uriasilor
Naveta spatiala
11:00 Fauna dupa razboi
12:00 Jurnal de bord
La final
13:00 Salbatica Rusie
Uralii
14:00 Megastructuri
Hipodromul Meydan
15:00 Secretele istoriei
Experimente CIA
16:00 Vanatorul vanat
Delfinii
17:00 Paralei
18:00 Penitenciar USA
Viata de dupa...
19:00 Cesar si cainii
Mateo
20:00 Salbatica Rusie
Padurea secreta
21:00 Tezaurul nazist
22:00 Tezaurul nazist
23:00 Penitenciar
Alaska
00:00 Tezaurul nazist
01:00 Tezaurul nazist
02:00 Salbatica Rusie
Padurea secreta
03:00 Tezaurul nazist
04:00 Tezaurul nazist
05:00 Cesar si cainii
Mateo

ProCinema

08:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, episodul 14)
09:45 La Servici
(s. com., episodul 3)
10:15 La Servici
(s. com., episodul 4)
10:45 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:00 Teleshopping
(recl.)
12:15 La Servici
(s. com., episodul 5)
12:45 La Servici
(s. com., episodul 6)
13:15 Teleshopping
(recl.)
13:30 Descopera Romania
(reluare)
14:30 intre arta si stiinta
(sua, 2006, s. reality show)
15:30 Zambete intr-o pastila
(sua, 2006, s. com.)
16:00 Entertainment News
(sezonul 5, episodul 14)
17:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com.)
17:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com.)
18:00 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, episodul 15)
19:00 Serii fara limite
(sua, 2006, s. reality show)
20:00 Serii fara limite
(sua, 2007, s, episodul 14)
21:00 Comedia in esenta tare
(sua, 1994, s. com.)
21:30 Comedia in esenta tare
Prietenii tai
22:00 Filmul de 10
Printul si dansatoarea
00:00 Crime Time(15)
in fiecare seara
01:45 in slujba justitiei
(sua, 2006, s. politist, episodul 3)
02:00 in slujba justitiei
(sua, 2006, s. politist, episodul 2)
02:45 Invidia
(sua, 2004, com.)
04:15 La lumina lunii
(sua, 2007, s, episodul 14)
05:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:30 Apropo TV
(divertisment)
__________________
elvis