Digi TV Film: Program TV: 18-02-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

07:01 Despicable me
09:01 21 grams
11:01 Havana
13:32 Get him to the Greek
16:00 Despicable me
18:00 Intolerable Cruelty
20:00 21 grams
22:01 Havana
00:30 Despicable me
02:30 Intolerable Cruelty
04:31 21 grams

AXN

07:00 ingerul intunecat
sezonul 1, episodul 2
08:00 Mesaje de dincolo
sezonul 3, episodul 5
09:00 Lost - Naufragiatii
sezonul 6, episodul 10
10:00 Stargate: Atlantis
sezonul 4, episodul 2
11:00 The Amazing Race Asia
sezonul 2, episodul 11
12:05 Mesaje de dincolo (
sua, 2005, s, sezonul 3, episodul 5
13:05 ingerul intunecat
sezonul 1, episodul 2
14:00 Stargate: Atlantis
sezonul 4, episodul 2
15:00 Lost - Naufragiatii
sezonul 6, episodul 11
16:00 The Amazing Race Asia
sezonul 2, episodul 12
17:05 Mesaje de dincolo
sezonul 3, episodul 6)
18:05 ingerul intunecat
sezonul 1, episodul 3
19:05 Stargate: Atlantis
sezonul 4, episodul 3
20:05 CSI: New York - Criminalistii
sezonul 6, episodul 11
21:05 CSI: New York - Criminalistii
, sezonul 6, episodul 12
21:45 Zoom
22:05 Genesis
sezonul 1, episodul 14
23:15 Operatiunea de salvare
sua, 2004, s, sezonul 5, episodul 17
00:15 CSI: New York - Criminalistii
sezonul 6, episodul 13
01:15 Genesis
sezonul 1, episodul 14
02:25 Operatiunea de salvare
sua, 2004, s, sezonul 5, episodul 17
03:10 Lost - Naufragiatii
f. s. avent., sezonul 6, episodul 11
04:10 Promo

Cinemax

07:00 Ofera-mi placere!
(fra., 2009, com. rom.)
08:30 Bun venit acasa,
(sua, 2008, com.)
10:20 Balonul alb
(iran., 1996, drama)
11:45 Marele Santini
(sua, 1979, drama)
13:40 Cei mai buni regizori
(sua, 2009, s)
14:10 Viata mea de caine
(sue., 1985, drama)
15:50 Giulia nu are intalniri noaptea
(it., 2009, drama)
17:35 Luptatorul din New Orleans
(sua, 1975, actiune)
19:10 Miscarea de rezistenta
(ger., 2008, f. de scurt m.)
19:30 Ofera-mi placere!
(fra., 2009, com. rom.)
21:00 Baietii din viata mea
(sua, 2001, com.)
23:10 Aventurile lui Power
(sua, 2008, com. muz.)
00:40 Joc periculos 4
(sua, 2010, polit.)
02:10 sampon
(sua, 1975, com. rom.)
04:00 Wendy si Lucy
(sua, 2008, drama)
05:20 Harrison Montgomery
(sua, 2008, drama)

HBO

06:00 Eu si Marley
(sua, 2008, com.) (12)
07:55 Pe platourile de filmare
08:25 Evan Atotputernicul
(sua, 2007, com.) (12)
10:00 Hotul de masini
(can., 2010, com.) (12)
11:30 Antrenorul de golf
(sua, 1998, com.) (AP)
13:05 Numarul pe septembrie
(sua, 2009, f. doc.) (12)
14:35 Cursa spre Witch Mountain
(sua, 2009, avent.)
16:15 Ti-l prezint pe Dave
(sua, 2008, com.) (AP)
17:45 The Rocker
(sua, 2008, com.) (12)
19:30 Filme si vedete
20:00 Imperiul din Atlantic City
(sua, 2009, s, episodul 3)
21:00 Imperiul din Atlantic City
(sua, 2009, s, episodul 4)
22:00 Fata care s-a jucat cu focul
(sue.-dan.-ger., 2009, polit.)
00:10 Vorbeste cu mine
(sua, 2007, dram. Bio.) (15)
02:10 In sexcursie
(sua, 2008, com.) (15)
04:00 Dezonoare
( aus.-sud afr., 2008, drama)

National Geographic

06:00 Salbatica Rusie
Siberia
07:00 Cesar si cainii
Jake
08:00 Vanatorul vanat (f. s. doc.)
Babuinii
09:00 La pescuit
Pestele-spatula
10:00 La pescuit (f. s. doc.)
Invadatori
11:00 Gheparzii:
Lectii de supravietuire
12:00 Detectivii apelor:
Fantoma
13:00 Salbatica Rusie
Siberia
14:00 La pescuit
Pestele-spatula
15:00 Secretele istoriei
Aselenizari
16:00 Vanatorul vanat
Australia
17:00 Viata printre ursi
18:00 Penitenciar USA
Copii rai
19:00 Cesar si cainii
Scrout
20:00 Paradisuri terestre
Anamalai - Muntele-Elefant
21:00 Cesar si cainii
Cainele perfect
22:00 Cesar si cainii
Hardy
23:00 Penitenciar
Fremont
00:00 Cesar si cainii
Cainele perfect
01:00 Cesar si cainii
Hardy
02:00 Paradisuri terestre
Anamalai - Muntele-Elefant
03:00 Cesar si cainii
Cainele perfect
04:00 Cesar si cainii
Hardy
05:00 Cesar si cainii
Scrout

ProCinema

08:00 La Servici
(s. com., episodul 7)
08:30 Balada lui Cable Hogue
(sua, 1970, com. west.)
10:45 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:00 Teleshopping
(recl.)
12:15 La Servici
(s. com., episodul 9)
12:45 La Servici
(s. com., episodul 10)
13:15 Teleshopping
(recl.)
13:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, episodul 16)
14:30 intre arta si stiinta
(sua, 2006, s. reality show)
15:30 Zambete intr-o pastila
(sua, 2006, s. com.)
16:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com.)
16:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com.)
17:00 Un tata disperat
(sua, 1989, com.)
19:00 Serii fara limite
(sua, 2002, s. politist,
20:00 Eu, tu si Ovidiu
(rom., 1977, com.)
22:30 Pericol nuclear
(sua, 2000, thrill. act., a-n)
00:30 Crime Time(15)
in fiecare seara
02:00 Jaf in trei
(sua, 2003, com.) (AP)
03:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
__________________
elvis