Results 1 to 7 of 7

Thread: nova greke karte version 2

 1. #1

  Arrow nova greke karte version 2

  a mundet te modifikohet kjo karte si pershembull behet me viaces apo mediaguard per me pare kanalet e novas.

 2. #2
  Moderator
  Join Date
  01-04-2005
  Posts
  738
  Uploads
  91

  Re: nova greke karte version 2

  pershendetje
  per cilen karte e ke fjalen GAMA,TITANIUM,APO BLU DRAGO...

 3. #3
  Junior Member
  Join Date
  12-03-2010
  Posts
  21
  Uploads
  0

  Re: nova greke karte version 2

  Mirembrema tamo .
  meqe ra fjala per gama card tani qe bulsat po nderrojne sistemin e kriptimit dhe canal nederand po kalojne ne hd dhe seca 2 23.5 grade per c'fare mund ta perdorim kete karte? (vazhdoj ta disponoj)
  Naten.

 4. #4

  Re: nova greke karte version 2

  jo eshte karte origjinale e novas version 2.por pa abonim a hap noi kanal kjo karte.

 5. #5
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,783
  Uploads
  503

  Re: nova greke karte version 2

  Quote Originally Posted by olsi101 View Post
  jo eshte karte origjinale e novas version 2.por pa abonim a hap noi kanal kjo karte.
  kartat origjinale nuk besoj se mund te hapin gje,ndersa ato qe jane te klonuara po ==>>Modified Original Smart Cards (MOSC),POR EDHE KETO KANE NEVOJE PER SOFTIN E DUHUR

 6. #6
  Moderator
  Join Date
  01-04-2005
  Posts
  738
  Uploads
  91

  Re: nova greke karte version 2

  peshendetje

  me karten origjinale jo.(dikur po,kur ishte versioni 2..me numrin e seris se kartes,,,)
  per GAMA....kur te mbaroj keto do te perfondoje si te gjitha kartat ne koleksionin tend megjithate eshte e vetmja karte qe ka jetuar me shume 4.....vjet e..n.q.s do te kemi te reja sigurisht qe do ti gjesh ketu shoku .

 7. #7
  VIP Member ferrarif1's Avatar
  Join Date
  13-03-2009
  Posts
  1,081
  Uploads
  18

  Re: nova greke karte version 2

  Quote Originally Posted by olsi101 View Post
  a mundet te modifikohet kjo karte si pershembull behet me viaces apo mediaguard per me pare kanalet e novas.
  kanalet e novas hapem vetem me kartat blue dragon.
  tema mpylet

Similar Threads

 1. HD+ Karte im Test
  By kiliantv in forum HD, UHD und 3D
  Replies: 0
  Last Post: 02-11-2009, 17:48:24
 2. 03/04/2008 nova gr prive version and besttt loader version 2.1
  By therapia in forum Greek / Ελληνικά
  Replies: 152
  Last Post: 23-07-2009, 10:30:10
 3. nova greke
  By geni_ko in forum Albanian / Shqip
  Replies: 14
  Last Post: 21-05-2009, 19:59:27
 4. Fun-Datei auf C**e*ro Karte???
  By elvis01 in forum German / Deutsch
  Replies: 2
  Last Post: 07-07-2006, 20:19:16
 5. ORF Karte erstellen
  By MisterX GSMFree in forum German / Deutsch
  Replies: 1
  Last Post: 19-03-2006, 13:02:24

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •