Results 1 to 10 of 10

Thread: D+

 1. #1

  D+

  Si mund te hapet D+ Spanje, sepse pas dates 17-04 eshte bllokuar. Une kam aparat FortecStar5100 Ultra+.

  N.q.s ka nevoje dikush mund ta ndihmoje me update per aparate Fortec te te gjitha serive.

 2. #2
  Senior Member
  Join Date
  06-02-2006
  Location
  tirana
  Posts
  142
  Uploads
  0

  Re: D+

  Please click one of the Quick Reply icons in the posts above to activate Quick Reply.

 3. #3
  Senior Member
  Join Date
  06-02-2006
  Location
  tirana
  Posts
  142
  Uploads
  0

  Smile Re: D+

  O shoku, se e shtypa keq butonin me pare, sa per D+ deri tani nuk hapet me asnje lloj aparati apo moduli, duhet vetem te presim pasi rsa keys jane bere te ditura por kerkojne nje modifikim te fajlave pasi kerkojne hapesire me te madhe sesa te parat keto celsa, vetem durim!!!

 4. #4

  Thumbs down Re: D+


 5. #5
  New Member
  Join Date
  16-03-2006
  Posts
  9
  Uploads
  0

  Re: D+

  Po ti ore me ne shqiptaret tall k...Ate adrese shko tregoja sat me nj her. Dhe kur eshte forumi shqip mos na fol anglisht. Pershendetje gjithe shqiptareve te ketij forumi dhe ishallah java tjeter me D+

 6. #6
  New Member
  Join Date
  10-09-2005
  Posts
  1
  Uploads
  0

  Re: D+

  Nderime te gjithve

 7. #7
  New Member
  Join Date
  16-12-2005
  Posts
  6
  Uploads
  0

  Re: D+

  Ju pershendes te gjithve ketu qe jeni shqiptar dhe kudo qe jeni , po shifet se ka te interesuar edhe ka ana jon per hapjen e ketyre kanaleve edhe une i shikoj ato kanale po vetem jemi duke pritur kur po hapen presim prej shum hackerave qe te zbulojn ket lloj fajlli dhe ato qelsat e duhur por shpresojm se se shpejti ti kemi te hapuna edhe Premier te austris e disa kanale tjera te reja pra mbetet vetem te kemi durim qka eshte qe nuk kushton asgje ja vlen edhe te pritet ;) Ju pershendes njeher me shpresat se se shpejti te kthehen kanalet e D+ , Premiere etj .

 8. #8
  New Member
  Join Date
  06-10-2005
  Posts
  5
  Uploads
  0

  Re: D+

  In ENGLISH, french, spanish or portuguese would be NICE to be understood by most of the people in this forum...

 9. #9
  New Member
  Join Date
  16-03-2006
  Posts
  9
  Uploads
  0

  Re: D+

  Quote Originally Posted by maxvee
  In ENGLISH, french, spanish or portuguese would be NICE to be understood by most of the people in this forum...
  hello maxvee! I am albanian. In our albanian posts, there is not new for d+. All members wish to open soon D+.....If we will find smth new we will writte in nagravision section, sure.

  Albanian : Njerez te ndryshem ne forum shikojne temn tone D+ dhe ngaqe nuk dine shqip kujtojne se ne e kemi hapur D+, dhe na thone qe ta dergojme zgjidhjen ne forumet qe ata dine ti lexojne ....Vleresim per ne ...Forca shqiptar!

 10. #10
  New Member
  Join Date
  16-12-2005
  Posts
  6
  Uploads
  0

  Wink Re: D+

  Hello to everyone

  Who said that its imposible to ope D+ she's allways open to me i have SkyStar 2 and my ProgDvb i can allways watch this channels but if u have other Receiver than u can search for the valid keys for opening that Channels .

  I hope u have open now cause the keys for D+ are fast everywhere in internet to find them

  Have Great Day

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •