Results 1 to 3 of 3

Thread: Ndihm delta ccat cx- 6910

 1. #1

  Ndihm delta ccat cx- 6910

  posedoj nje resiver Gording Germany Gr5400 softin e ka delta ccat CX -6910 nuk e di a eshte clone por kerkoj ndonje soft te ri pasi qe nuk eshte bere update qe 5 vite prandaj deshiroj nje soft me te ri qe te mund te shikoj bulsat ose ndonje pako tjeter si TNT france C+ Nl etj kush mundet te ma gjej loaderin edhe softin per kete lloj resiveri

  si dhe kam nje pytje tjeter kam nje modul matrix cam revolutions si mbushet key ky modul per te shikur programe a muj permes cablos Rs232 ju pershendes


 2. #2
  Moderator kapoaug's Avatar
  Join Date
  14-10-2008
  Location
  Ska Çte duhet ty..
  Posts
  1,483
  Uploads
  17

  Re: Ndihm delta ccat cx- 6910

  Quote Originally Posted by albbii View Post
  posedoj nje resiver Gording Germany Gr5400 softin e ka delta ccat CX -6910 nuk e di a eshte clone por kerkoj ndonje soft te ri pasi qe nuk eshte bere update qe 5 vite prandaj deshiroj nje soft me te ri qe te mund te shikoj bulsat ose ndonje pako tjeter si TNT france C+ Nl etj kush mundet te ma gjej loaderin edhe softin per kete lloj resiveri

  si dhe kam nje pytje tjeter kam nje modul matrix cam revolutions si mbushet key ky modul per te shikur programe a muj permes cablos Rs232 ju pershendes
  vetem rain ne freq. 10992 mund te hapesh. asgje tjeter sta hap ai modul, mos u mundo kot. gjithsesi ketu ne forum ke temen per Matrix cam. hidhi nje sy , ndoshta gjen ndonje opcion qe te ben pune.

 3. #3

  Re: Ndihm delta ccat cx- 6910

  posedoj nje resiver Gording Germany Gr5400 softin e ka delta ccat CX -6910 nuk e di a eshte clone por kerkoj ndonje soft te ri pasi qe nuk eshte bere update qe 5 vite prandaj deshiroj nje soft me te ri qe te mund te shikoj bulsat ose ndonje pako tjeter si TNT france C+ Nl etj kush mundet te ma gjej loaderin edhe softin per kete lloj resiveri
  e per kete lloj resiveri aka ndonje ndihm :S

Similar Threads

 1. ayuda con @sat cx 6910
  By estou in forum Spanish / Español
  Replies: 1
  Last Post: 28-02-2006, 17:34:13
 2. @sat cx-6910
  By estou in forum Spanish / Español
  Replies: 3
  Last Post: 24-02-2006, 19:46:54
 3. @sat cx-6910
  By estou in forum French / Français
  Replies: 1
  Last Post: 24-02-2006, 19:03:22
 4. @sat cx-6910
  By estou in forum Portuguese / Português
  Replies: 0
  Last Post: 24-02-2006, 18:32:14
 5. @sat 6910
  By leon95 in forum Gold Card and Silver Card
  Replies: 1
  Last Post: 13-11-2005, 21:45:38

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •