Digi TV Film: Program TV: 25-02-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

06:02 Despicable me
08:00 Devil
09:30 Intolerable Cruelty
11:31 Havana
14:01 Despicable me
16:00 21 grams
18:01 Intolerable Cruelty
20:02 Devil
21:31 Havana
00:00 Devil
01:30 21 grams
03:31 Intolerable Cruelty
05:32 Havana

AXN

07:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 7)
08:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 3, ep 10)
09:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., sez 6, ep 15)
10:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 4, ep 7)
11:00 Vedeta in Japonia
(sua, 2008, s. reality show, sez 1, ep 2)
12:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 3, ep 10)
13:00 Ingerul intunecat
( f.s. de act., sez 1, ep 7)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 4, ep 7)
15:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., sez 6, ep 16)
16:00 Vedeta in Japonia
(sua, 2008, s. reality show, sez 1, ep 3)
17:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 3, ep 11)
18:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 8)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 4, ep 8)
20:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 18)
21:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 19)
21:40 Zoom
22:00 Genesis
(spa., 2006, s, sez 1, ep 15)
23:10 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, sez 5, ep 22)
00:10 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 20)
01:10 Genesis
(spa., 2006, s, sez 1, ep 15) (AP)
02:20 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, sez 5, ep 22)
03:05 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., sez 6, ep 16)
04:05 Promo

Cinemax

07:00 Prietenia
(can., 2008, drama) (12)
08:40 Calatoria
(sua, 1992, drama) (12) Campul dragostei
10:25 Othello
(sua-engl., 1995, dr. ist.) (12)
12:25 Totul pluteste
(sue., 2008, com.) (12)
14:05 Virus distrugator
(sua, 1995, thrill.) (12)
15:50 Nume de cod: Farewell
(fra., 2009, thrill.) (15)
17:40 Calatoria
(sua, 1992, drama) (12) Campul dragostei
19:25 Signorina Effe
(it., 2007, drama) (12)
21:00 California poker
(sua, 1974, com.) (15)
22:50 Viata intr-o zi
(hol., 2009, drama) (12)
00:30 Dublura
(sua, 1984, thrill.) (15)
02:25 Neiubiti
(engl., 2009, drama) (12)
04:15 Vremea tiganilor
(engl.-it.-jug., 1989, drama) (12)

HBO

06:00 Niciodata nu e prea tarziu
(sua, 2009, com.) (12)
07:30 Playlist pentru Nick si Norah
(sua, 2008, com.)
08:55 Viaţa mea de pana acum
(engl.-sua, 1999, drama) (15)
10:35 Dr. Parnassus
(fra.-can., 2009, avent.) (12)
12:35 Star Trek: Primul Contact
(sua, 1996, acţiune)
14:25 Mirajul dansului 2
(sua-can., 2008, f. de dans)
16:00 Palatul lui Joe
(engl., 2007, drama) (12)
17:55 Peck
(sua, 2009, com. de fam.) (12)
19:30 Filme si vedete
20:00 Imperiul din Atlantic City
(sua, 2009, s, episodul 5)
21:00 Imperiul din Atlantic City
(sua, 2009, s, episodul 6)
22:00 Castelul din nori s-a sfaramat
(sue.-dan.-ger., 2009, thrill.)
00:25 Vineri 13
(sua, 2009, horror) (18)
02:05 Razbunarea gemenilor 2
(sua, 2009, acţiune) (15)
04:00 Fratele disparut
(sua, 2009, drama) (15)

National Geographic

06:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Apollo
08:00 Calatorie �n Amazonia
(f. s. doc.) - Marele acoperis
09:00 Marile migratii
(s. doc.) - �n miscare
10:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Uriasii apelor
11:00 Oceane trase �n sticla
(doc.)
12:00 Detectivii apelor
Nave de razboi
13:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)
14:00 Marile migratii
(s. doc.) - �n miscare
15:00 Procesul francmasonilor
(f. doc.) (12)
16:00 Calatorie �n Amazonia
(f. s. doc.)
17:00 Cobra regala
(f. doc.)
18:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Cedes
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Beau
20:00 Paradisuri terestre
Paradisuri terestre
21:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Pekaso, Yogi si Smokey
22:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Cujo si Holly
23:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Sterling
00:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Pekaso, Yogi si Smokey
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Cujo si Holly
02:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)
03:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Pekaso, Yogi si Smokey
04:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Cujo si Holly
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Beau

ProCinema

08:45 Monk
(sua, 2002, s. politist, sez 6, ep 5)
09:45 La Serviciu
(s. com., ep 17) (AP) (reluare)
10:15 La Serviciu
(s. com., ep 18) (AP) (reluare)
10:45 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:00 Teleshopping (recl.)
12:15 La Serviciu
(s. com., ep 19) (AP)
12:45 La Serviciu
(s. com., ep 20) (AP)
13:15 Teleshopping (recl.)
13:30 Atingerea vietii
(sua, 2007, s, ep 1) (AP) (reluare)
14:30 Zambete intr-o pastila
(sua, 2006, s. com., sez 9, ep 11)
15:00 intre arta si stiinta
(sua, 2006, s. reality show, sez 4, ep 2)
16:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., sez 9, ep 21) (AP)
16:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., sez 9, ep 22) (AP)
17:00 Rasfatatul
(sua, 1982, com.) (AP)
19:00 Serii fara limite: Monk
(sua, 2002, s. politist, sez 6, ep 6)
20:00 Dragoste la zero grade
(rom., 1964, com., a-n) (AP)
22:00 Negustorul de pietre pretioase
(it.-engl., 2006, drama)
00:30 Crime Time(15)
02:00 Ape intunecate
(sua, 2003, actiune) (15)
03:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
__________________
elvis