Digi TV Film: Program TV: 28-02-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

06:00 Charlie St.Cloud
08:00 Havana
10:31 Intolerable Cruelty
12:32 21 grams
14:33 Despicable me
16:31 Devil
18:01 Charlie St.Cloud
20:01 Intolerable Cruelty
22:02 Havana

AXN

07:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 8)
08:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 3, ep 11)
09:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., sez 6, ep 16)
10:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 4, ep 8)
11:00 Vedeta in Japonia
(sua, 2008, s. reality show, sez 1, ep 3)
12:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 3, ep 11)
13:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 8)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 4, ep 8)
15:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., sez 6, ep 19)
16:00 Vedeta in Japonia
(sua, 2008, s. reality show, sez 1, ep 4)
17:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 3, ep 12)
18:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 9)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 4, ep 9)
20:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 20)
21:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 15)
21:39 Zoom
22:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 17)
22:40 Zoom
23:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, sez 6, ep 1)
00:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 21)
01:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 15)
02:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 17)
02:45 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, sez 6, ep 1)
03:30 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., sez 6, ep 19)
04:30 Promo

Cinemax

06:00 Treme
(sua, 2010, s, episodul 8) (12) - Mardi Gras
07:00 Departe, departe
(sua, 1992, f. rom.) (AP)
09:20 Amurg
(sua, 1988, act. com.) (12)
11:05 1981
(can., 2009, com.) (12)
12:55 Piratii care nu fac nimic
Povesti din tara legumelor (sua, 2008, f.)
14:25 Sotia calatorului in timp
(sua, 2009, dr. romantic.) (AP)
16:15 Decizii
(sua, 2008, drama) (12)
17:55 Val de caldura
(can., 2009, drama) (12)
19:30 THX 1138
(sua, 1971, S.F.) (15)
21:00 Departe, departe
(sua, 1992, f. rom.) (AP)
23:15 Casa dragostei
(fin., 2009, com.) (12)
01:00 Treme
(sua, 2010, s, episodul 8) (12) - Mardi Gras
02:00 Joc dublu
(sua, 1993, polit.) (12)
03:50 Cel mai important
(engl., 2009, com.) (12)
05:25 Persoana disparuta
(sua, 2009, drama) (12)

HBO

06:40 Struguri �n soare
(sua, 2008, drama)
08:50 Yes Man
(sua, 2008, com.)
10:30 Cele strambe vor fi drepte
(sua, 2008, f. doc.)
11:00 Despre fericire si alte nimicuri
(engl., 2008, com.)
12:55 Derby
(rom.-ger., 2010, f. de scurt m.)
13:10 Premiile Bafta 2011
(2011, divertisment)
15:15 Edward Maini-de-Foarfece
(sua, 1990, dr. romantic.)
17:00 Baaria
(it.-fra., 2009, drama) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 10 chestii nu-mi plac la tine
(sua, 1999, com.)
21:40 Plictisit de moarte
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 1)
22:10 Anturaj
(sua, 2004, s, sez 7, ep 2)
22:40 Primul cerc
(fra.-it., 2009, polit.
00:15 Janosik: O poveste adevarata
(pol.-slova.-ceh., 2009, drama)
02:35 Adevarul gol-golut
(sua, 2009, com.) (15)
04:10 Tatal vitreg
(sua, 2009, thrill.)

National Geographic

06:00 Megauzine
(s. doc.) - Rolls Royce
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Beau
08:00 Calatorie �n Amazonia
(f. s. doc.) - Pamantul renascut
09:00 Terra
Nasterea unei planete (f. doc.)
11:00 Cobra regala
(f. doc.)
12:00 Oaza subacvatica
(f. doc.)
13:00 Paradisuri terestre
Lumea disparuta - Tepui
14:00 Terra
Nasterea unei planete (f. doc.)
16:00 Calatorie �n Amazonia
(f. s. doc.) - Lumi acvatice
17:00 Inginerul castor
(doc.)
18:00 Penitenciar
USA (s. doc.) (12) - Sterling
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Caesar si Squatty
20:00 Paradisuri terestre
Madagascar - Lumea uitata
21:00 Evadare
(f. s. doc.) - Idila dupa gratii
22:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.)
23:00 Penitenciar USA
(s. doc.) (12) - Cuyahoga
00:00 Evadare
(f. s. doc.) - Idila dupa gratii
01:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.) - Droguri
02:00 Paradisuri terestre
Madagascar - Lumea uitata
03:00 Evadare
(f. s. doc.) - Idila dupa gratii
04:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.) - Droguri
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Caesar si Squatty

ProCinema

07:00 Dansez pentru tine (reluare)
sez VII - Editia a 8-a
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 La Servici
(s. com., ep 21) (AP)
12:00 La Servici
(s. com., ep 22) (AP)
12:30 Teleshopping (recl.)
12:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 21) (AP)
13:45 Zambete intr-o pastila
(sua, 2006, s. com., sez 9, ep 12)
14:15 Lawrence al Arabiei
(engl., 1962, avent.) (12) (reluare)
16:30 Osanda
(rom., 1976, actiune) (AP) (reluare)
19:00 Serii fara limite: Monk
(sua, 2002, s. politist, sez 6, ep 7) (AP)
20:00 Serii fara limite
Disparuti fara urma (sez 2, ep 10) (12)
21:00 Comedia in esenta tare
Prietenii tai (s. com., sez 9, ep 23) (AP)
21:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., sez 9, ep 24) (AP)
22:00 Patriotul
(sua, 2000, avent.) (15)
00:00 Crime Time(15)
01:30 Dorinta fatala
(sua, 1995, thrill.) (15)
03:00 In slujba justitiei
(sua, 2006, s. politist, ep 8) (15)
03:45 Disparuti fara urma
(sua, 2002, s. politist, sez 2, ep 10) (12)
04:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:00 Apropo TV (divertisment)
__________________
elvis