Results 1 to 9 of 9

Thread: Albania screen rtv

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  30-06-2006
  Posts
  426
  Uploads
  8

  Albania screen rtv

  me cfar kriptimi eshte Albania screen rtv ?

 2. #2
  Moderator miri-01's Avatar
  Join Date
  07-01-2010
  Posts
  2,757
  Uploads
  20

  Thumbs up Re: Albania screen rtv

  Prsh.Pigeone ne
  BISS

 3. #3
  Awaiting Email Confirmation
  Join Date
  22-09-2009
  Posts
  39
  Uploads
  0

  Re: Albania screen rtv

  a eshte gjet kodi i ketij celsi biss?

 4. #4
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,783
  Uploads
  503

  Re: Albania screen rtv

  Quote Originally Posted by ervinballkoci View Post
  a eshte gjet kodi i ketij celsi biss?
  jo, po te ishte gjet do ta kishin sjell edhe ketu,ndoshta e hapin me vone

 5. #5

  Re: Albania screen rtv

  Albania screen rtv


  eshte (se afermi) ish AlSat, apo? , dhe eshte I HAPUR. Nuk besoj se do te kodohet. Keshtu qe per c'fare kodimi e keni llafin?!!

 6. #6
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,783
  Uploads
  503

  Re: Albania screen rtv

  Quote Originally Posted by dhamo View Post
  Albania screen rtv


  eshte (se afermi) ish AlSat, apo? , dhe eshte I HAPUR. Nuk besoj se do te kodohet. Keshtu qe per c'fare kodimi e keni llafin?!!
  ka programe qe i mban te hapura dhe ka te tjera qe i kodifikon ne sistemin biss

 7. #7

  Re: Albania screen rtv

  jam dakort me parafolesin, por jam kurioz te dij ku kane dashur te dalin keta te ish alsatit me kete lloj kodimi ku dy paketat me te medha shqiptare jane me kodim conax. Nese e kane bere per biznes sbesoj se ja vlen per nje stacion te marresh aparat me sistem biss.

 8. #8
  Senior Member
  Join Date
  05-01-2009
  Posts
  372
  Uploads
  14

  Re: Albania screen rtv

  Quote Originally Posted by Frensi View Post
  jam dakort me parafolesin, por jam kurioz te dij ku kane dashur te dalin keta te ish alsatit me kete lloj kodimi ku dy paketat me te medha shqiptare jane me kodim conax. Nese e kane bere per biznes sbesoj se ja vlen per nje stacion te marresh aparat me sistem biss.
  Besoj se e kodon ne biss se nuk duhet te kete te drejta televizive per te transmetuar programet jashte territorit shqiptare.

 9. #9

  Re: Albania screen rtv

  alsat po shperndan ca resivera per kablloret qe e hapin 24 or
  Albania screen rtv por u ka mar nga 1000 eu secilit per te drejten e trasmetimit


Similar Threads

 1. hello from albania
  By yo_yo777 in forum Introductions
  Replies: 0
  Last Post: 02-12-2009, 22:30:55
 2. hi from albania
  By KFB in forum Introductions
  Replies: 1
  Last Post: 08-11-2008, 09:49:53
 3. Hi all from Albania
  By redis75 in forum Introductions
  Replies: 5
  Last Post: 05-05-2008, 11:47:52
 4. hi from Albania
  By erjon in forum Introductions
  Replies: 8
  Last Post: 24-04-2008, 16:11:30
 5. Albania Sat
  By gogoloce in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 22-08-2006, 14:34:58

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •